PROSIM O RADU V PATRANI PO PARFEMU

Helena Dragulová 26.01.09 14:32

PROSIM O RADU V PATRANI PO PARFEMU

Ahojky,
mohla bych vsechny odbornice na parfemky pozadat o radu?Uz strasne dlouho patram po parfemu,ktery jsem citila na nekolika zenach ve Spanelsku a potom i jednou v Cesku.Dlouho jsem se ptala ve Spanelsku po parfumeriich a bohuzel mi nikde nic neporadily.Zeptala jsem se jedne pani na ulici a ona rekla,ze je to DNKY be delicious,tak jsem si ho koupila,protoze mi zpocatku prislo,ze to je ono.
Ale zjistila jsem,ze neni bohuzel…
Tahle vune je neco jako Be delicious,ale ne tak strasne sladka a tezka…je spis takova jako lehce horka a vyvolava to ve mne pocit jara a nejake jarni louky…parfem neni sladky ani tezky,spis jakoby horky nebo jak to rict.
Myslim,ze urcite neni ovocny,ale spise kvetinovy,ale rekla bych,ze bez prevahy nejake 1 kvetinove vune..kdysi byla nejaka vonavka od Avonu s vuni jetele,tak si rikam jestli tam nemuze byt taky jetel…dekuju moc za pomoc

Reklama

WildOrchid 26.01.09 14:42

a co kdyz proste jen na tech zenach voni jinak nez na tobe?
Pak ji asi nikdy nenajdes..
Me se kdysi hrozne libila na kamaradce Pret a porte nebo naomagic, ale na me tyto vune vylozene smrdely. Proste mi nezbylo nez se smirit s tim, ze pro me takova hezka vune neni.

jasmina 26.01.09 15:09

a nemohla to byt nejaka z odnozi? be delicious neni jen jedna a pani to treba zapomnela specifikovat podrobneji … ;)

podivej se podle nazvu tady http://www.arome.cz/data/index.php

hakhak 26.01.09 17:43

Helenko a nemůže to být DKNY woman, znáš ji? Ta mě přijde více podobná tvému popisu.

scarlet 26.01.09 20:37

a nemůže to být Acqua di Gio od Armaniho

Helena Dragulová 26.01.09 22:05

Tak DNKY Women asi neznam,tak se na ni hned zitra zajdu mrknout a pak dam vedet!!!dekuju moc za tip :-)

Slimek 07.02.09 16:58
hakhak píše:
Helenko a nemůže to být DKNY woman, znáš ji? Ta mě přijde více podobná tvému popisu.

taky mě to hned napadlo.

Spirit 26.05.09 21:14

Nebo Duende :?: Když je ta zmínka o jeteli a Španělsku :idea:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist