PROSIM O RADU V PATRANI PO PARFEMU

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Helena Dragulová
Nováček 2 příspěvky 26.01.09 14:32
PROSIM O RADU V PATRANI PO PARFEMU

Ahojky,
mohla bych vsechny odbornice na parfemky pozadat o radu?Uz strasne dlouho patram po parfemu,ktery jsem citila na nekolika zenach ve Spanelsku a potom i jednou v Cesku.Dlouho jsem se ptala ve Spanelsku po parfumeriich a bohuzel mi nikde nic neporadily.Zeptala jsem se jedne pani na ulici a ona rekla,ze je to DNKY be delicious,tak jsem si ho koupila,protoze mi zpocatku prislo,ze to je ono.
Ale zjistila jsem,ze neni bohuzel…
Tahle vune je neco jako Be delicious,ale ne tak strasne sladka a tezka…je spis takova jako lehce horka a vyvolava to ve mne pocit jara a nejake jarni louky…parfem neni sladky ani tezky,spis jakoby horky nebo jak to rict.
Myslim,ze urcite neni ovocny,ale spise kvetinovy,ale rekla bych,ze bez prevahy nejake 1 kvetinove vune..kdysi byla nejaka vonavka od Avonu s vuni jetele,tak si rikam jestli tam nemuze byt taky jetel…dekuju moc za pomoc

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 26.01.09 14:42

a co kdyz proste jen na tech zenach voni jinak nez na tobe?
Pak ji asi nikdy nenajdes..
Me se kdysi hrozne libila na kamaradce Pret a porte nebo naomagic, ale na me tyto vune vylozene smrdely. Proste mi nezbylo nez se smirit s tim, ze pro me takova hezka vune neni.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 26.01.09 15:09

a nemohla to byt nejaka z odnozi? be delicious neni jen jedna a pani to treba zapomnela specifikovat podrobneji … ;)

podivej se podle nazvu tady http://www.arome.cz/data/index.php

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 26.01.09 17:43

Helenko a nemůže to být DKNY woman, znáš ji? Ta mě přijde více podobná tvému popisu.

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

scarlet
Učednice 72 příspěvků 26.01.09 20:37

a nemůže to být Acqua di Gio od Armaniho

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Helena Dragulová
Nováček 2 příspěvky 26.01.09 22:05

Tak DNKY Women asi neznam,tak se na ni hned zitra zajdu mrknout a pak dam vedet!!!dekuju moc za tip :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 07.02.09 16:58
hakhak píše:
Helenko a nemůže to být DKNY woman, znáš ji? Ta mě přijde více podobná tvému popisu.

taky mě to hned napadlo.

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 26.05.09 21:14

Nebo Duende :?: Když je ta zmínka o jeteli a Španělsku :idea:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist