Prosím o radu - vůně na pracovní jednání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ify
Parfémová maniačka 619 příspěvků 20.02.11 12:36
Prosím o radu - vůně na pracovní jednání

Chtěla bych poprosit o radu jakou vůni si vybrat na pracovní jednání. Bude to ovšem velmi, velmi nepříjemné pracovní jednání s právníky a nebude to jedno jednání, ale bude jich pravděpodobně celá řada (výsledkem možná bude nové téma ,,Prosím o radu - vůně na soudní přelíčení") - tím chci říci, že by to měla být vůně dostupná (bude ji asi potřeba velké množství), ne limitka a mám představu elegantní vůně (je mi víc než 40), která mi dodá chybějící sebevědomí. A na jednáních budu jediná ženská.
Napadl mě:

• Shalimar
  • Chamade
  • No. 5 (ale ta ne mně moc nedrží)
  • Samsara
  • líbí se mi Sycomore, ale pro mě ne příliš dostupné

Povahově jsem těžký introvert s převážně smutným výrazem, prý se tvářím nepřístupně (to je asi tím, že se lidí spíš bojím), prostě úplně obyčejná šedá myš, žádná „femme fatale“.

Za případné názory předem děkuji.

Na poličce 137 parfémů 53 miniatur 54 odstřiků 128 vzorků V tužebníku 67 parfémů
Reakce:

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5091 příspěvků 20.02.11 13:30

Na pracovní jednání se mi často osvědčil Allure edt . Na poličce máš Allure Sensuelle, klidně bych volila i tento :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 20.02.11 16:08

Myslím, že Chanely by byly určitě dobré. Akorát nevím jestli Allure a Allure Sensuelle, protože píšeš, že jsi introvertní. Tyhle vůně mi obě připadají přesně takové bezpečné a útulné. Podle mě by to chtělo něco ostřejšího, co podpoří tvoji aktivnost a dodá ti energii - chypre, trochu citrusů, drze bych si mezi chlapy vzala třeba něco pánského apod. Nenapadá mě teď nic moc konkrétního, ale šla bych tímhle směrem. Co třeba Dior Eau Sauvage? Svěží, elegantní, sebevědomá rozhodně. Jinak, tvoje polička je parádní, určitě se tam něco najde :wink:

Moc držím palce, ať všechno dobře dopadne.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 20.02.11 18:22

Shalimar nebo Soir de Lune. Není to vyzývavé, je to elegantní a není to vůně „šedá myška“.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 0 parfémů

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 21.02.11 19:10

Souhlasím …napadl mě taky jako první Shalimar, se Soir de Lune naprosto souhlasím …
a držím pěsti :wink:

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 21.02.11 20:44

Chanel: No. 19 :?:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 21.02.11 22:01

Ify, nedělej si násilí - vezmi si takovou vůni, ve které se budeš cítit dobře - jakoukoliv, na kterou budeš mít náladu a chuť. Soudní síň není vlakové kupé a navíc bývá natolik prostorná, že nikoho nepřidusíš.
Z tvé poličky cokoliv od Chanelu, ale klidně i Calandre nebo Jolie Madame či Ferre…
Taky bude asi záležet na ročním období :conf:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Ify
Parfémová maniačka 619 příspěvků 24.02.11 10:01

Moc děkuji vám všem za názory. Je pravda, že v Chanelech se cítím dost dobře a je pravda, že i to sebevědomí mi dodají. Soir de Lune mám ráda a mi přijde až takový drzý. Shalimar pro mě zase znamená takový klid a vyrovnanost. No uvidím dle momentální situace, rozpoložení, ročního období a nechám se vést intuicí.
Ještě jednou moc díky.

Na poličce 137 parfémů 53 miniatur 54 odstřiků 128 vzorků V tužebníku 67 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 24.02.11 16:31

Pokud bych na ni ten den měla náladu, vzala bych si Jolie Madame. Ta vůně je nejen velmi solidní a elegantní tak, aby pasovala k formálnímu oblečení a k závažnému jednání, ale je zároveň i jemná, měkká, hladká, taková úsměvná, aby v nepříjemné chvilce pohladila a potěšila. Svým základem a hlavou je „šedá“, ale fialkami a špetkou šeříku je světlounce fialová, jarní, lehká.
Mám s ní jen problém, že na mě málo drží, ale třeba jsi na tom líp.
A hodně štěstí!

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 25.02.11 10:01

Já bych byla taky pro ty Chanely. Hlavně pokud se v nich cítíš dobře a jistě. To je důležité :wink:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

orina
Znalkyně 443 příspěvků 06.03.11 17:29

jejda, tohle vlákno budu potřebovat, za měsíc svědčím u soudu a vůbec se na to netěším..navíc na základě nejen mého svědectví půjde dotyčný bručet :smack:

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist