Prosím o radu - vůně podobná Eau de ruby lips

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evevlyn
Nováček 20 příspěvků 22.04.10 21:04
Prosím o radu - vůně podobná Eau de ruby lips

Prosím poraďte mi něco podobného jako Eau de ruby lips. Mladičká neteř by ráda vůničku k narozeninám, dosud byla zvyklá na avon, oriflame apod. Její sestře jsem vybrala právě Eau de ruby lips a právě druhá neteř by chtěla něco podobného, neb se jí Eau de ruby lips líbí, ale ne to stejné, jsou sestry a hodně chodí spolu na různé akce, tak aby nepoužívaly to stejné. Děkuju moc.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 22.04.10 21:08

Light blue - tu cítím téměř totožně
Funny - taky se mi zdá dost podobná
I love love - více citrusů
Eclat - navíc broskve …nebo bych zkusila sáhnout po jiné vůně od Dalího - třeba Sea Sun

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 23.04.10 07:58

Přidávám se k doporučení vyzkoušet nějakou další vůni od dalího, třeba Sea and Sun, je také jemná a příjemná :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 23.04.10 09:04

Mně trochu připomíná Eau de Rubylips Mexx Woman…

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 130 parfémů

evevlyn
Nováček 20 příspěvků 23.04.10 09:30

Děkuju moc za všechny rady. Asi zkusím naslepo objednat toho SD Sea sun. Mám doma Light blue a objednávala jsem i nějaký vzorečky z xparfemy.cz a když cítily Light blue a Lanvin Eclat tak to byl na ně silnej kalibr, tak proto nakonec Eau de ruby lips a to byla trefa do černého :D Jsou to mladičký kočenky a nejsou na vůně zvyké, takže zkusím ten Sea sun. Já ho právě neznám, složení vypadalo zajímavě, některé názory také a když jsem mi tady tak hezky poradily, půjdu do toho naslepo a neteř doufám bude spokojená. Dám vědět :D Ještě jednou moc moc díky všem

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9233 příspěvků 23.04.10 10:46

Mojim pubertálnym dcéram sa páči ružová Lacoste, tuším Love of Pink.

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 111 vzorků V tužebníku 5 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 23.04.10 23:19

Myslím, že Sea and Sun nikoho nemůže urazit :) Akorát ta výdrž bude asi menší…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 26.04.10 15:52
EvaKm píše:

No jo, to je fakt, výdrž je opravdu nic moc, ale zase za ty peníze se člověk může navonět častěji. A je to taková lehčí vůně takže pro mladší ročníky nezvyklé na nějaké sílné vůně je to podle mě dobrá volba.

evevlyn
Nováček 20 příspěvků 26.04.10 16:37

Objednala jsem Sea and Sun a myslím, že to bude trefa do černého. Dneska vůně dorazila, balíček jsem rozdělala a vůni jen jedním stříknutím vyzkoušela a opavdu je moc příjemná, jemnňoulinká. S neteří jsem se domluvila, že vůni vyzkouším, takže jí nebude vadit chybějící celofán. Myslím si, že pro ni to bude pro začátek s kvalitnějšími vůněmi to pravé ořechové. Že dlouho nevydrží nevadí, častěji se navoní. Mimochodem jsem objevila úžasné kabelkové provedení flakónků na 5 ml, v kovovém obalu ve tvaru rtěnky, v různých barvách, ve Vaňkovce v Brně v Douglasu za 110 Kč. Děkuju ještě jednou všem za pomoc.

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 26.04.10 16:39
evevlyn píše:
Objednala jsem Sea and Sun a myslím, že to bude trefa do černého. Dneska vůně dorazila, balíček jsem rozdělala a vůni jen jedním stříknůtím vyzkoušela a opavdu je moc příjemnáí, jemnňoulinká. S neteří jsem se domluvila, že vůni vyzkouším, takže jí nebude vadit chybějící celofán. Myslím si, že pro ni to bude pro začátek s kvalitnějšími vůněmi to pravé ořechové. Že dlouho nevydrží nevadí, častěji se navoní. Mimochodem jsem objevila úžasné kabelkové provedení flakónků na 5 ml, v kovovém obalu ve tvaru rtěnky, na 5 ml, v různých barvách, ve Vaňkovce v Brně v Douglasu za 110 Kč. Děkuju ještě jednou všem za pomoc.

Tak to jsem ráda, že se ti vůně líbí :) Snad to i pro neteř bude to pravé. :wink:

Alchemilla
Učednice 96 příspěvků 16.09.10 16:17

Neter ma hodnou tetu :)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 4 parfémy

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1065 příspěvků 18.09.10 21:51

sea and sun je prijemna vona, skutocne eau de ruby lips podobna. Mala som ju uz dva razy a teraz mam kabelkove 8 ml balenie, dostala som ako darcek..
dufam, ze vona urobi tvojej neteri radost :o)

Na poličce 4 parfémy 30 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 25.09.10 14:27
EvaKm píše:
Nevím, jak je to s výdrží, ale podoba tam skutečně je.. Ale Sea and Sun se mi zdá mnohem příjemnější. V Eau de Ryby Lips je něco, co mi houpe se žaludkem :? . Tu bych nosit nemohla..
Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

eleonen
Parfémová maniačka 835 příspěvků 11.01.11 14:57

Sea a Sun se podobá Etoile od Fragonarda, ale ta má mnohem větší grády a výdrž se nedá vůbec srovnávat. Bohužel se docela blbě shání. Já tu vůni miluju a mám už jenom pár ml. Pomoc!… :speechless:

Daliho vůně Sea a Sun i Rubylips mám obě ráda, jsou to příjemné letničky.

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 148 vzorků V tužebníku 16 parfémů

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 26.01.11 02:38

Tak já třeba Eau de Rubylips miluju a Sea nad Sun nemůžu, je na mě nepříjemně kyselá.

Na poličce 0 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist