Prosím o rychlou radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.05.09 13:43
Prosím o rychlou radu

Dostala jsem od kamarádky nádherný úkol :roll: mám jí tady na foru koupit vůni pro mamku k narozeninám, ale neví co chce, mamka prý má ráda Kenzo, nemá ráda vůně sladké a chce něco nového, co se teď nosí, dobrý co? Máte nějaký nápad?

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 12.05.09 14:26

…tak tohle je opravdu nevděčný úkol, udělala jsem to párkrát pro známou :( a nebylo to moc vděčný, poradit neumím, tak aspoň držím palce!

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 12.05.09 14:37

Ježiš :shock: tak to bude úkol! Kenzo má ráda jaké, těch je hafo a některé sladké až běda :lol: Napadá mě nějaký čaj od Bvlgari.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 12.05.09 14:42

Taky mě napadá nějaký čaj no a držím palace, tyhle úkoly miluju :roll:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 12.05.09 14:53

Kup jednu z těchto - myslím, že ani jedna není riziková, všechny jsou milé a pěkné, není to sladké, je to nové, je to Kenzo a určitě se to nosí :lol:.

http://www.arome.cz/…tailvune.php?… http://www.arome.cz/…tailvune.php?… http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

Jediný problém je, že tady se také nesežene úplně vše resp. ne hned na počkání … - ať se radši kamarádka rozšoupne a koupí v dobrém netovém obchodu - vždyť jde o mamku, tak se jednou může trochu plácnout přes kapsu, ne? :)

Navíc nová vůně v celofánu rozhodně jako dárek lépe vypadá než napůl vystříkaný flakon …

:D
Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fleur  12.05.09 14:55

Jsem-li v roli konzultanta (či nedejbože, mám-li rovnou tu vůni koupit), pak většinou zvítězí něco nenápaditého, davovitého (ne dávovitého), taková nějaká „svěženka vulgaris“.
V tomto případě mě namátkou napadá: Éclat d´Arpege, zelený čaj od E. Arden, Omnia Jade (já ji bohužel skoro necítím).

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 12.05.09 14:58

Eclat d'Arpege i zelený čaj E.Arden jsou už hodně s prominutím profláké vůně; Omnii Jade Amy asi nedoporučí, protože je to jedna z jejích oblíbených a pak by ji mohla příliš často potkávat, je to tak? :wink: (já bych tedy raději vybrala jinou :D)

Ale jinak je to Fleur nápad výborný, přesně tak by to mělo být - něco lepšího, ale nekonfliktního :)

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 12.05.09 15:33

a když tedy u nás na fóru, tak vidím na burze nabídku moajli: http://www.arome.cz/…iewtopic.php?…

Cena krásná, vůně svěží, příjemná - jaro/léto a ten flakon je překrásný - moajli ji nabízí prakticky plnou, takže i určitě vypadá jako nová :)

Sice to není Kenzo, ani to není novinka, ale takovéhle vůně se nosí stále …

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 12.05.09 15:44

Já po ní taky koukala, to syslení je strašný, mám ouplně omlácený prstíčky, jak se přes ně biju.
Ono je to těžký, nekonfliktní vůně, já třeba Eclat nemohla :( zelený čaj taky nemusím, takže já se kloním ke zkoušení…

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 12.05.09 15:56

:lol: také nedokážu nosit zelený čaj od Ardenky, něco mi v něm vadí. Eclat bych asi zvládla nosit, ale bylo by to pro mne utrpení - vůně nekofliktní, ale bez nápadu, konstatní, o ničem … mluvím o nich jako nekonfliktních, protože jsou velmi oblíbené, tak asi převážně nevadí :wink:

Za zkoušení se přimlouvám také, není nad to.

(A to syslení - ani mi nemluv :roll::lol: :smack: :lol: )

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 12.05.09 16:19

Christabellin nápad s Eaux de Fleur je dobrý, případně možná něco z těch nových Sisley - ty mi také přijdou nekonfliktní, některá z nich má možná i nápad :D (Ačkoli si nejsem jistá, zda stojí za tu cenu :roll: ) A obě se dají v pohodě vyzkoušet v obchodě :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

římanka
Učednice 90 příspěvků 12.05.09 16:46
arden

to už bych raději vybrala od E. Arden 5th Avenue, květinová, jemná , nekonfliktní a mojí mamce se moc líbí. Taky není drahá.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 12.05.09 17:20

…i Splendor se zatím všem mým kamarádkám líbil, myslím si, že je neprávem opomíjený a dá se sehnat opravdu levně…

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 12.05.09 17:54

Moje mamka teď sklízí pochvaly s Keneth Cole - Black. A ten černý flakon se mi moc líbí. :)

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 12.05.09 19:52

Infusion D'Iris od Prady (zelená), Zen od Shiseida (nekonfliktní, ale kvalitní), Miracle Summer (víc kytek)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist