Prosím o rychlou radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.05.09 13:43
Prosím o rychlou radu

Dostala jsem od kamarádky nádherný úkol :roll: mám jí tady na foru koupit vůni pro mamku k narozeninám, ale neví co chce, mamka prý má ráda Kenzo, nemá ráda vůně sladké a chce něco nového, co se teď nosí, dobrý co? Máte nějaký nápad?

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 12.05.09 14:26

…tak tohle je opravdu nevděčný úkol, udělala jsem to párkrát pro známou :( a nebylo to moc vděčný, poradit neumím, tak aspoň držím palce!

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 12.05.09 14:37

Ježiš :shock: tak to bude úkol! Kenzo má ráda jaké, těch je hafo a některé sladké až běda :lol: Napadá mě nějaký čaj od Bvlgari.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 12.05.09 14:42

Taky mě napadá nějaký čaj no a držím palace, tyhle úkoly miluju :roll:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 12.05.09 14:53

Kup jednu z těchto - myslím, že ani jedna není riziková, všechny jsou milé a pěkné, není to sladké, je to nové, je to Kenzo a určitě se to nosí :lol:.

http://www.arome.cz/…tailvune.php?… http://www.arome.cz/…tailvune.php?… http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

Jediný problém je, že tady se také nesežene úplně vše resp. ne hned na počkání … - ať se radši kamarádka rozšoupne a koupí v dobrém netovém obchodu - vždyť jde o mamku, tak se jednou může trochu plácnout přes kapsu, ne? :)

Navíc nová vůně v celofánu rozhodně jako dárek lépe vypadá než napůl vystříkaný flakon …

:D
Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fleur  12.05.09 14:55

Jsem-li v roli konzultanta (či nedejbože, mám-li rovnou tu vůni koupit), pak většinou zvítězí něco nenápaditého, davovitého (ne dávovitého), taková nějaká „svěženka vulgaris“.
V tomto případě mě namátkou napadá: Éclat d´Arpege, zelený čaj od E. Arden, Omnia Jade (já ji bohužel skoro necítím).

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 12.05.09 14:58

Eclat d'Arpege i zelený čaj E.Arden jsou už hodně s prominutím profláké vůně; Omnii Jade Amy asi nedoporučí, protože je to jedna z jejích oblíbených a pak by ji mohla příliš často potkávat, je to tak? :wink: (já bych tedy raději vybrala jinou :D)

Ale jinak je to Fleur nápad výborný, přesně tak by to mělo být - něco lepšího, ale nekonfliktního :)

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 12.05.09 15:33

a když tedy u nás na fóru, tak vidím na burze nabídku moajli: http://www.arome.cz/…iewtopic.php?…

Cena krásná, vůně svěží, příjemná - jaro/léto a ten flakon je překrásný - moajli ji nabízí prakticky plnou, takže i určitě vypadá jako nová :)

Sice to není Kenzo, ani to není novinka, ale takovéhle vůně se nosí stále …

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 12.05.09 15:44

Já po ní taky koukala, to syslení je strašný, mám ouplně omlácený prstíčky, jak se přes ně biju.
Ono je to těžký, nekonfliktní vůně, já třeba Eclat nemohla :( zelený čaj taky nemusím, takže já se kloním ke zkoušení…

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 12.05.09 15:56

:lol: také nedokážu nosit zelený čaj od Ardenky, něco mi v něm vadí. Eclat bych asi zvládla nosit, ale bylo by to pro mne utrpení - vůně nekofliktní, ale bez nápadu, konstatní, o ničem … mluvím o nich jako nekonfliktních, protože jsou velmi oblíbené, tak asi převážně nevadí :wink:

Za zkoušení se přimlouvám také, není nad to.

(A to syslení - ani mi nemluv :roll::lol: :smack: :lol: )

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 12.05.09 16:19

Christabellin nápad s Eaux de Fleur je dobrý, případně možná něco z těch nových Sisley - ty mi také přijdou nekonfliktní, některá z nich má možná i nápad :D (Ačkoli si nejsem jistá, zda stojí za tu cenu :roll: ) A obě se dají v pohodě vyzkoušet v obchodě :wink:

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

římanka
Učednice 90 příspěvků 12.05.09 16:46
arden

to už bych raději vybrala od E. Arden 5th Avenue, květinová, jemná , nekonfliktní a mojí mamce se moc líbí. Taky není drahá.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 12.05.09 17:20

…i Splendor se zatím všem mým kamarádkám líbil, myslím si, že je neprávem opomíjený a dá se sehnat opravdu levně…

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 12.05.09 17:54

Moje mamka teď sklízí pochvaly s Keneth Cole - Black. A ten černý flakon se mi moc líbí. :)

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 12.05.09 19:52

Infusion D'Iris od Prady (zelená), Zen od Shiseida (nekonfliktní, ale kvalitní), Miracle Summer (víc kytek)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist