Prosím o rychlou radu, spěchá!!!

Světluška 13.12.08 11:44

Prosím o rychlou radu, spěchá!!!

Vánoce, vánoce přicházejí…a já nemám dárek :hyster: :speechless: potřebuji pěknou, svěží, takovou nějakou z kategorie vůní, na které si já moc nepotrpím, citrusy, apod. Cena nemusí dosahovat nedozírných výšin :roll: , může to být i pěkná drogérovka. Děkuji, poraďte, prosím :conf: :P

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

bounty 13.12.08 11:57

skus napr. Bright Crystal, da sa kupit celkom za rozumnu cenu..

Světluška 13.12.08 12:14

Docela dobrý nápad ten Versace :banana: , děkuji :wink:

maricka 13.12.08 12:17

Moc pěkná je i Envy Me od Gucciho…kdysi jsem ji měla:-)

Světluška 13.12.08 12:27

Děkuji, Maricko, hlavně by to měl být ten typ vůně, který voní od prvního momentu, obdařená osoba, není po této stránce nijak náročná, hlavně, když voní a pokud možno hned.

Ronna 13.12.08 14:26

Calvin Klein - One - je moc pěkná a oblíbená.

chaantal 13.12.08 16:37

Světluško, i Laura kterou mas na policce je moc hezka, uz od prvniho pocichu :wink: Jinak bych taky doporucila Envy me, Funny!, Versace New Woman, krasna je taky nova Lolita - Coral Flower :wink:

kikcaaa 13.12.08 18:33

nebo zkus gucci rush 2 :)

Mirka 13.12.08 19:27

a co starou dobrou In Love Again ? Někdo tu radil Funny - na Elninu je krásná kazeta za dobrou cenu, doručení rychlé.
A v létě tu dámy chválily Jaguar Fresh. A Ricci Love Fills je taky pěkná a levná.

Sára 13.12.08 19:38

myslím, že se teď dá sehnat levně ve Rossmanu za nějakých 800,– Kč Lanvin Eclat Arpége - řekla bych taky líbivka všeobecná - varianta na Light Blue, jinak souhlasím s Bright Crystal od Versaceho.

Světluška 13.12.08 20:31
Mirka píše:
a co starou dobrou In Love Again ? Někdo tu radil Funny - na Elninu je krásná kazeta za dobrou cenu, doručení rychlé.
A v létě tu dámy chválily Jaguar Fresh. A Ricci Love Fills je taky pěkná a levná.

Dámy, děkuji vám všem moc pěkně za návrhy, Eclat Arpége by bylo vhodné, pokud by na dobu, kdy ji používla neměla smutné vzpomínky, takže to nakonec vyhrála Funny, už je na Elninu objednaná, dokonce 3×, také jsem tu kazetku během odpoledního pátrání objevila. Obdaruji ještě další dvě mladé téměř příbuzné a k tomu ještě jsem přiobjednala Boucheron Pour Femme pro sestru a hned k tomu budou ještě bonusy. Tak doufám, že mladicím se Funny bude líbit, tím Boucheron jsem si stopro jistá, sestra mi zabavila odstřik, velice se jí zamlouval :D Díky :banana: :banana:

Svatka 13.12.08 21:43

Jé, který Boucheron máš, po Funny touží kolegyně, ale nemůže se na mou radu odhodlat ke koupi po internetu (nevěří mu, bojí se padělků). Ale asi jsi tu sadu už vykoupila, musím se mrknout.

Světluška 13.12.08 22:15

Svatko, Boucheron Pour Femme EdT, na Fanny se schválně taky mrknu, kazeta byla za 660,– mléko, sprcháč a 50ml Edt, snad tam po mé smršti ještě něco zbylo :wink:

Pardon Funny :P

emily 18.12.08 14:27

rychla pomoc

prosim o pomoc pri vybere drahsej vone podobneho zlozenia alebo vone ako je Mexx Woman
HLAVA: bergamot, citrón, škorica
SRDCE: jazmín, konvalinka, ruža
ZÁKLAD: santalové drevo, céder, jantár

ma to byt ako darcek, tak chcem istotu, ze sa bude pacit 100%.
dakujem

Vera 18.12.08 15:14

Emily, já takhle taky hledala vůni podobnou mému miláčkovi a našla jsem ji ve vůni, kde byly asi jen 2 z řady vyjmenovaných složek :roll: a ještě ke všemu úplnou náhodou, dokud jsem hledala, tak nic. Držím ti palce, ať ti někdo dobře poradí :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist