Prosím o zkušenosti s bio kosmetikou Kiss My Face ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Romana
Nováček 6 příspěvků 08.12.07 21:02

Dostala jsem jako pozornost Kiss MY Face - Vitamin A & E. Pleťové mléko je opravdu příjemné, ale nemohu najít nikoho, kdo by doporučil další výrobky. Žádná firma neumí všechno a peněz není nikdy nazbyt. Toto je moje první setkání se 100% bio kosmetikou.

Najdete je na: http://www.vnimejprirodu.cz.

Děkuji za každou radu a tip

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.12.07 23:34

O téhle kosmetice jsem dodnes vůbec nevěděla, takže bohužel neporadím. Podívám se, jak jsou na tom se složením.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome Romana
Nováček 6 příspěvků 09.12.07 09:32

Děkuji .. vyzkoušet všechny výrobky asi není možné, jakékoliv doporučení moc pomůže.

Našla jsem americké stránky: http://kissmyface.com. Vypadají, že to myslí vážně, i když třeba ve slunečních krémech přiznávají chemické přísady. Alespoň o tom na rovinu mluví …

Ještě jednou díky, krásný den.
Romana

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 09.12.07 11:52

Romana : Vyzera to maximalne zaujimavo! Nezbedne mydlo :-), poslušná vanilka - to sa mi páci! :)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Romana  09.12.07 16:25
estelle píše:
Romana : Vyzera to maximalne zaujimavo! Nezbedne mydlo :-), poslušná vanilka - to sa mi páci! :)
=) .. Mne taky:), ale hledám něco, co funguje a nelže a tady to vůbec nikdo nezná =(. Mám vzorek pleťového mléka, je moc fajn, našla jsem, že je skutečně přírodní … ale to je zatím všechno. Napsala jsem snad do všech fór na webu a zatím nikdo, kdo by od nich znal víc výrobků a mohl srovnávat třeba s Laverou nebou Ryorem.

Arome Adela
Učednice 50 příspěvků 09.12.07 16:49

Já používám kosmetiku Amway, ta je opravdu přírodní a ještě lepší je snad Forever living, mají výrobky z čisté aloe vera a na moji pleť mi dělají opravdu dobře.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 10.12.07 02:04

U kosmetiky Amway by mě zajímalo složení, případně jestli má nějaké certifikáty, tak které. Za přírodní se prohlašuje i Oriflame.

Arome Adela
Učednice 50 příspěvků 10.12.07 08:56

Zkuste se podívat na www.amway.cz. U oriflamu bych teda sakra váhala o přírodních složkách:) Člověk to hold musí vyzkoušet na vlastní kůži.

Arome Romana
Nováček 6 příspěvků 10.12.07 11:48
Adéla píše:
Zkuste se podívat na www.amway.cz. U oriflamu bych teda sakra váhala o přírodních složkách:) Člověk to hold musí vyzkoušet na vlastní kůži.

Ahoj, AmWay jsem zkusila prodávat někdy v roce 1993. Tenkrát kosmetiku ještě nedělali. Na webu není jediný popis složení ani odkaz na získané certifikáty. Pokud mohu soudit podle čistících prostředků, které jsem tehdy poznala - nevěřím jim, nezlob se.

Arome Romana
Nováček 6 příspěvků 10.12.07 11:53

Podívej se na: http://www.evron.cz/…nimejprirodu … u.php&od=0. V popisu máš přesně vyjmenované všechny ingredience a všechny jsou (prý) přírodní. Na AmWay tohle nenajdeš … takže Ti nezbude než ji koupit a přečíst si nálepku a pak na webu hledat, jestli to je nebo není přírodní. A to je přesně to, co si nemůžu dovolit …

Arome Adela
Učednice 50 příspěvků 10.12.07 15:12

Nezlobím :), je těžké něco dokazovat, to ani nechci, ale mi ta kosmetika a prášky dělají dobře. Mám viditelně zdravší vlasy i pleť a co se týče čisticích prostředků, nic nevyčistilo staleté skvrny na našem koberci líp, než právě Amway. Nedám dopustit. A ještě mrkněte na www.foreverliving.com

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 10.12.07 17:16

Nicméně tohle není diskuze o čistidlech na koberce, ale o přírodní kosmetice. Abych mohla Amway zařadit mezi přírodní nebo nepřírodní kosmetiku, potřebovala bych vidět složení, ideálně ve formátu INCI. Tvrdit si může každá značka co chce, ale INCI odhalí všechno :)

Arome Romana
Nováček 6 příspěvků 12.12.07 16:43

Ahoj,

podařilo se zjistit, zda složení odpovídá sloganům? Dostala jsem jeden e-mail, který kosmetiku chválí. Počkám na prodejnu a tam prostě koupím něco z řady obličejové kosmetiky. Určitě dám vědět.

Zatím, a díky

Kakamila  13.12.07 14:20

Ráda bych Vás seznámila s přírodní kosmetikou Miss Cosmetic.Tato kosmetika není testovaná na zvířatech a vyrábí se v České republice.Spo­lečnost Miss Cosmetic prodejem výrobků (1% z každého výrobku) podporuje Nadaci prof.Vejdovského- slabozraké děti.Podívejte se na naše stránky www.misscosmetic.cz.Další informace na kamcasalkova@sez­nam.cz

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 13.12.07 16:28

Nedělej tady prosím reklamu, na stránkách Miss Cosmetic není o přírodnosti ani slovo, zcela tam chybí složení (až bude na webu u každého výrobku uvedené INCI, tak se můžeme bavit o přírodnosti) a podle všeho se jedná o nový Avon - prodej prostřednictvím „poradkyň“.
Za druhé, na nová témata zakládáme nová vlákna, nemastíme příspěvky do zcela nesouvisejících té­mat.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist