Prosím pomoc! Koupila jsem si fake? Dior Escale a Portofino

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 14.04.10 17:44
Prosím pomoc! Koupila jsem si fake? Dior Escale a Portofino

Dneska mi přišel objednaný Dior, Escale a Portofino a řekla bych, že je to originál, nebýt víčka. Chtěla bych se zeptat někoho, kdo tuto toaletku vlastní, o radu. Mám 125ml tester a flakón se mi zdá v pořádku (porovnávala jsem ty rýhy a jsou stejné jako na oficiálních fotkách). Dno je asi rovné, díky těm rýhám to není vidět, dno se jakoby prohýbá (nějaký optický klam či co). Víčko má zlatavou barvu, a teď co se mi nezdá:
1. Vevnitř víčka je bílý plast.
2. Víčko bylo jakoby flekaté, jako když necháze bižuterii ve vlhku, v rýhách na víčku šel kov do žlutočervena, šlo to vyčistit (na fotkách je to před vyčištěním). Myslíte, že se to může stát, kdyby třeba vůně stála původní majitelce v koupelně ve vlhku? U Diora bych čekala, že bude materiál odolnější.
3. Flakón má dost prohnutou tu trubičku vevnitř, nesměřuje dolů, ale do rohu flakónu.
4. Výdrž na citrusovou vůni není špatná, ale přece jen menší, než jsem čekala (když porovnám třeba s Miss Cherie tak nic moc).
Díky za Vaše zkušenosti!

Na poličce 0 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 14.04.10 17:45

Jen bych ještě chtěla dodat, že mi voní skvěle, jenom bych ráda věděla, jestli je origo:)

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 14.04.10 18:06

Tvé téma patří především úplně jinam…
Sem: http://arome.cz/…iewforum.php?f=17

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 14.04.10 18:58

Je to dámská vůně, tak jsem to tam zařadila, nijak blíž jsem to nezkoumala, za to se omlouvám. Nenapadlo mě, dívat se do inzerce. když nechci nic inzerovat. Dívala jsem se, jak téma přemístit nebo smazat a nenašla jsem (ještě se podívám). I tak uvítám radu.

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 14.04.10 19:06

dovolím si se Šiřín nesouhlasit; TaBeáta se snaží ujistit, že nekoupila padělek.
umístění dotazu do Dámských parfémů je podle mě úplně stejně legitimní, jako do zmiňovaných Padělků a imitací.
kromě toho si myslím, že je to úplně jedno.

co se týče tvého dotazu Beáto, bohužel ti nepomůžu - nevím :?

na tvém místě bych se držel toho, že ti voní :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 14.04.10 19:13

Sice ji doma nemám, ale zdá se mi OK. Stačí porovnat s obrázky v e-shopech.

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 14.04.10 19:38

S oficiálními obrázky jsem porovnávala, jenže ty detaily tam nejsou nijak zřetelné (konkrétně to víčko zevnitř opravdu nikde najít nejde:), no, mám ji na sobě tak tři hodiny a voní čím dál lépe, víčko jsem naleštila, že vypadá jak fungl nové, je to asi fakt originál. Tentokrát se risk vyplatil! Díky všem za odpovědi!

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 14.04.10 19:43

Beáto a odkud ho máš?

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 14.04.10 19:55

Z aukra, jako všechno. Paní prodávala jen tohle, že si ji v létě koupila a nesedla jí. Neměla ani jeden komentář, fotka byla dost rozmazaná, tak jsem to za ty peníze riskla, že to přinejhorším vrátím. Teď jsem koukala na nějaké stránky, kde Číňani prodávají kopie, pro mě nerozeznatelné od originálů, takže mi to nedá spát, dokud nezajedu někam do parfumérky a neporovnám obal i vůni. To je daň za pochybné nákupy bez záruky:)

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 14.04.10 19:59

Chybami se člověk učí :wink: Dej pak vědět.

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 14.04.10 20:01

Dám, tipuju to na origo, konzultovala jsem to s ženama doma a taky se jim to zdá v pořádku. Nicméně jeden nikdy neví.

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 14.04.10 20:25

omrkla jsem ti to a:

• plast uvnitr mam bily
  • ryhy na vicku uz mi taky zacinaji jit trosku do zluta (v koupelne ho sice nemam, ale zas ho mam docela dlouho, koupila jsem ho, hned jak byl v prodeji)
  • hadicku mam taky v rohu, ale prohnuta skoro neni
  • vydrz jsem nikdy nepocitala, ale rekla bych, ze je takova stredni, drzak to rozhodne neni
Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 14.04.10 21:36

Prima, děkuju, s tou hadičkou je to na nic, že se díky těm rýhám různě kroutí, není pořádně vidět, jak moc je prohnutá. Stejně tak s dnem, jednou to vypadá, že je křivě jak hrom, z jiného úhlu je zas rovné.

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 14.04.10 22:16

jo, to dno mam taky hruzne vlnite ;) aspon to tak vypada kvuli tomu brouseni

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 14.04.10 22:36

Ha, tak teď mě napadlo, jak provedu test! Jasmino, prosím Vás, mohla byste se mrknout na flakón, když ho postavíte čelem (etiketou nebo jak to nazvat) k Vám, máte to dno v tomhle úhlu taky napravo taky o dost vyšší než nalevo? Flakóny jsou stejné včetně těch drážek, takže by mělo vypadat stejně i dno. Je mi jasné, že už jsem maximálně otravná a přísahám, že je to poslední otázka! Díky!

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist