Prosím pomoc....Dior J'adore

luccretia 09.12.13 23:53

Prosím pomoc....Dior J'adore

Krásný večer všem znalkyním parfémů :)
Můžete mi prosím pomoct-poradit…? Dá se z téhle fotky zjistit,zda se jedná o originál? Má to být limitovaná edice zakoupena v Itálii… Ale nerada bych naletěla :?
Díky za názory :kytka:

Reklama

luccretia 09.12.13 23:54

A ještě jedna fotka…

elisa 10.12.13 14:36

Tato limitovaná edice existuje http://www.fragrantica.com/…r--4498.html
Ale na reálné fotce vypadá trochu jinak (víčko), často se fejky dají určit podle hadičky.

Vinavata 10.12.13 16:25

Je to fejk. Hadička je viditelně stočená k jedné straně, protože je dlouhá. Hadička vždycky musí přesně pasovat od rozprašovače ke dnu flakónu. Rovně.

Sára 11.12.13 12:59

to bych tedy neřekla, že je pravidlem, schválně jsem prohlídla část svých parfémů a pár Chanelů má opravdu hadičku úplně rovně, naproti tomu asi 4 Chanely (Allure) mají hadičku hodně zkroucenou, další parfémy mají hadičku zkroucenou mírně a končí spíš na jedné straně parfému, vše jsou originály, Chanely jsou testery a jsou z parfumérie takže žádná možnost, že by šlo o fake.

Vinavata 11.12.13 14:00

@Sára

To je jen prohnuté, aby se dal i zbytek dostat ven, ale pasuje na délku od uzávěru ke dnu, není stočená. @luccretia má na tom prvním snímku vidět zakroucenou hadičku.

luccretia 11.12.13 14:38

@Vinavata tak já nevím,slečna mi teď poslala i 4-místný výrobní kód z flakonu,dá se to poznat nějak z toho? Děkuji…

jerry 11.12.13 14:45

@luccretia

Z kódu originalitu nepoznáš - není pro padělatele nic jednoduššího než vzír číslo kódu z nějakého originálu a dávat to na svoji „produkci“.

Hadička na tvé úvodní fotce je ale zakroucená tak, že bych o padělku nepochybovala.

Barbarella 11.12.13 15:48

Já nevím, že mají lidé pořád nutkání tyhle profláklé parfémy shánět v různých bazoších a tak.
Přesně ty parfémy, který se napodobují jak na běžícím pásu a kde člověk čeká podraz už pomale i v kamenných parfumerkách.
:think:

luccretia 11.12.13 21:53

Tak jsem si ho nakonec dneska objednala z elnina,ať mám jistotu a nezakládám tyhle zbytečné diskuze :zed: :dance:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist