Prosím pomozte identifikovat parfém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Bára
Učednice 50 příspěvků 19.03.09 13:21
Prosím pomozte identifikovat parfém

Mám velkou prosbu, i když asi bude marná, protože příliš indícií k identifikace vůně bohužel nemám..
Věc se má takto: přítel dnes přišel s úplně rozzářenýma očičkama, že na zastávce cítil hrozně krásnou vůni. Takové nadšení jsem u něj rozhodně nikdy neviděla, tak mě to zaujalo. Prý byla něco na způsob mojí Chance (edp), ale víc kytičkovější, výrazná..měla ji na sobě nějaká dáma okolo 40 let a on se bál zeptat, aby si nemyslela, že má vedlejší úmysly :roll:

Takže se chci zeptat, nemáte tip, jakým směrem při hledání zabrousit? Popřípadě nepohybovala jste se některá včera tak kolem poledne v Brně na zastávkách na Konečňáku? :lol:

Já vím, že je to asi marné pátrání, ale mám moc ráda, když nejsem z vůně nadšená jen já, ale i on, tak mi to za dotaz stojí. Děkuji :)

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 19.03.09 13:41

Love in Paris? Je taky taková zářivá jako Chance, ale víc květinová (jasmínová), voní po celém okolí a chlapi na ni reagujou hodně pozitivně.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome Bára
Učednice 50 příspěvků 19.03.09 13:47

Děkuju za tip, asi před měsícem jsem ji zkoušela na ruce a on na ni nijak nereagoval, ale určitě mu ji zkusím strčit pod čumáček znovu, dojmy se mohou měnit…ale kdyby to byla ona, tak máme asi oba smůlu, protože já ji zrovna dvakrát nemusím, když ji cítím nepřetržitě delší dobu, zečne mě z ní bolet hlava, bohužel… :(

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 19.03.09 14:48

No a nebyla to Coco Mad. ? Je Chanci hrozně podobná, jen je taková výraznější, silnější ..... Tipla bych si ji - v koncentraci EdP.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 19.03.09 15:04

Nemohla to byť Coco?

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 19.03.09 15:07

A nemohla to být nějaká květinovka od Esteé Lauder? :?:

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 19.03.09 15:14

Prada Tendre?

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Arome Bára
Učednice 50 příspěvků 19.03.09 16:07

Děkuju za tipy, Coco mademoiselle to nebude, tu nosí jeho mamka, takže to by snad rozpoznal :) Pradu (to je ta růžová?) a různý odnože Pleasures vyzkouším, třeba budu (budeme) mít štěstí :wink:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 19.03.09 19:08

A co Chanel No. 5 Eau Premiere ? Krásně jasmínová ? :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Arome Bára
Učednice 50 příspěvků 19.03.09 21:37

Jojo, Kerze, to mě taky napadlo jako úplně první. Určitě ji chci vyzkoušet, už jen kvůli vlastní zvědavosti, akorát nevím, jestli už je v parfumérkách k dostání :conf: finišuju školu, tak jsem posledním rokem zcela mimo realitu :roll:

Irena Kutacova
Nováček 1 příspěvek 19.06.09 15:17

shiseido-Zen

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist