Prosím pomozte mi....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klokan  20.06.09 22:16
Prosím pomozte mi....

Ahoj,
Nevíte někdo jestli se ještě prodává od Yves Rocher :Les Plaisirs Nature:
meruňka
ananas ,
liči
hruška
mango
 jablko

Reakce:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 21.06.09 00:18

nojo, teď na to koukám, vypadá to, že ne… Dokonce ani hruška, tu jsem ještě nedávno kupovala :? :conf:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Fleur  21.06.09 09:54

Teď inovovali obaly v celé řadě a při té příležitosti některé vůně zmizely, jiné možná pozměnily podobu; zaregistrovala jsem, že zůstala kokosová, jahodová (? teď si nejsem stoprocentně jistá), malinová, ostružinová, vanilková, broskvová (ovšem nyní jako „žlutá broskev“). Škoda té letošní vánocční mandarinkové limitky, ta byla moc fajn.

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 21.06.09 09:58

Ptala jsem se na ně ve vlákně avon a nikdo neodpověděl, tak se zeptám tady, třeba se někdo chytne :)

Můžete prosím popsat některé tyto toaletky, co výdrž? Voní mi jahody, ale myslím opravdové, nic ve stylu christiny aguilery, nemáte někdo jahodovou? A množství a ceny?
Děkuju :)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Klokan  21.06.09 10:13

20 ML JE ZA 155 KČ,
100 ML ZA 270 KČ.

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 21.06.09 10:18

Ako tu už bolo niekoľkokrát povedané, Yves Rocher má hodnoverné vône, čo má voňať ako kokos, vonia ako kokos, atď.

Ovocné (jahoda, malina) nemajú ktovieakú výdrž, najlepšie je na tom vanilka a kokos.

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 21.06.09 10:23

děkuju vám oběma za odpověď :)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 21.06.09 14:12
Klokan píše:
Ahoj,
Nevíte někdo jestli se ještě prodává od Yves Rocher :Les Plaisirs Nature:
meruňka
ananas ,
liči
hruška
mango
 jablko

Klokan kromě hrušky to byly všechno letní limitky. Já mám ještě liči. Letos vyměnili obaly a žádná letní limitka zřejmě nebude. Brala bych citron :twisted: :P

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 30.06.09 14:39

Hruška byla limitka, vonělo mi tělové mléko, ale zvládla jsem koupit a ochutnat jen jedno, bohužel, objeveno a pak nic…
Ostružiny jsou moc fajn a broskev :P Ale já končím těmi mléky, toaletky bych asi už dnes nevyužila, možná ty malinké, o kokosu jsem uvažovala..

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist