PROSIM POMOZTE SO SLADKOU VONOU

Dorotqa 11.03.09 13:13

PROSIM POMOZTE SO SLADKOU VONOU

ahojte, prosim vas, nejako sa v tych parfemoch nevyznam - existuje ich na trhu neskutocne vela a vzdy ked pridem do parfumerie, tak zachvilu mam prepchaty nos roznou zmesou voni a potom si neviem vybrat. poradite mi nejaku sladku ovocnu vonu, ale zaroven nie elegantnu..nieco crazy, funny :) ? ..ktoru by som ovonala najblizsie ked pridem do parfumerky? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

maricka 11.03.09 13:19

Tak na sladké ovocné vůně je odborník Escada - zorvna mají novinku Ocean Lounge. Jen nevím, zda bude podle Tebe dostatek Crazy. Nejlepší je uvést, jaké složky máš ráda, jestli třeba citron, tropické ovoce, maliny apod. Sladší citronová je například Moschino I Love Love, jestli máš ráda třesně, tak potom Nina Ricci Cherry Fantasy, krásná ovocná vůně, nejlépe někde k moři, je i Salvador Dalí Sea Sun in Cadaques. Ale jestli chceš něco vyloženě ovocného a sladkého, tak Escada se nazapře :wink:

kikcaaa 12.03.09 12:16

zkus Roberto Verino - Mellow :)

chaantal 12.03.09 12:34

Já bych doporučila Amethyst od Lalique, Madame od JPG, S od Escady, L od Lolity Lempicke, Diamonds od Armaniho, My Insolence od Guerlain… je toho hodne, mam rada takove vune, vsak neco pozkousej a kdyztak jeste s holkama poradime :wink:

tarra 12.03.09 12:35

Cherry Fantasy mi přijde spíš umělohmotná než ovocná. Já mám ráda Aparittion -maliny, další ovocně na mě působící jsou Amor Amor a Nina a podle popisu In Love Again…tu jsem nečuchala,ale moc bzch chtěla vzoreček…

Fleur 12.03.09 13:35

Ono hlavně záleží na tom, jak sladkou vůni hledáme. Sladké mohou být i maliny zasypané cukrem (kupř. Montblanc - Femme individuelle), ostružiny (nejkrásnější v Lalique Amethyste), ale s kopečkem šlehačky či zapečené v dortíčku už to ovoce může vypadat jinak… (skvělý jablečný zákusek je Nina Ricci - Nina, červené jablíčko).

Magda 12.03.09 14:19

Sladká a ovocná - NR - Nina - červené jablíčko

Angel,Angel,Angel. Ale záleží na tom, jak to má být sladké. Já mám strašně ráda slaďoučké cukrové vaty, čokoládku, vanilku, skořici. Ale sladké může být i ovoce, banán,sladká může být i květina. Příjemně slaďoučká je i Black XS, květinově zase NR Deci Dela.

tarra 13.03.09 08:05

No já myslím, že Angel nebude to,po čem Dorotqa prahne :o)

1Miru 13.03.09 08:44

Dorotqo ,
moje kámoška je na podobné vůně jako Ty…?..
Zkus Amor Amor (z té je unešená!).
A od zmiňované Escady - Magnetism a Sentiment - nejsou sice „crazy“, ale ovocné jsou pěkně!.. :D

evixx 13.03.09 09:01

Délices de Cartier :?:

Fleur 13.03.09 09:08

A nekyselý citrónek Moschino Funny! (Ani mi to nedalo napsat citrón, tak sladce ho vnímám!)

kikcaaa 13.03.09 09:41
tarra píše:

taky si myslím :)

a s tím Amor Amor souhlasím… na mně se rozvoní jako multivitamínový džus, který miluju :heart: ale používá ho kamarádka.

tarra píše:

No, to asi ne. Hlavně, já si pod slovy crazy apd. představím úplně jiné vůně než sladké, spíš citrus,vodní vůně,exotické ovoce,asfalt, prostě něco divokého, takový elixír absolutně nelogických kombinací. Ačkoliv podle mojí sousedky Andělíčka také může nosit ve dne mezi lidi pouze blázen. A protože mi ho dobrovolně věnovala, tak fakt nevím, co tím chtěla říct :oops:

Vera 13.03.09 15:24
stěkanátek píše:
Ačkoliv podle mojí sousedky Andělíčka také může nosit ve dne mezi lidi pouze blázen.
…nebo Ohnivé ženy… teda pokud myslela toho nemocničního:P
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist