Prosím poradte!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brblocka
Nováček 3 příspěvky 19.11.08 13:07
Prosím poradte!

Dobrý den, hledám pro sebe vůni už nejakou dobu, co byla to pravé. Mám I love love, Rumer 2 ty se mi nejak ovoněly. Pak mám Amor Amor ten mě zatím drží, ale hledám neco, co už nedám z ruky, na běžné nočení. Ted mě láká neco výraznějšího, ale jemně, jestli mi rozumíte jen ne moc kořeněné. Musela bych pročuchat:-)) celou parfumérku abych neco takového našla a beztak by to zase nebylo ono. Tak , prosím poradte jakou zkusit. Díky Katka :D

Na poličce 17 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

ivona
Učednice 191 příspěvků 19.11.08 13:33

No, ono to asi jinak nez si parfumerku procuchat nezbude, pokud chces najit vuni, kterou uz nedas z ruky. Nebo si zkus tady nakoupit nejake odstriky a vzorecky, urcite si udelas lepsi predstavu o tom, co hledas, kdyz si toho trochu nacichas.
Ja treba nedokazu rict, ktera vune je jemne vyraznejsi :)

Na poličce 17 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

brblocka
Nováček 3 příspěvky 19.11.08 13:42

No já už mám takové trošku favority, jsou to Diamondc Armani,Chanel eau frauiche a Lacoste pour femme. To mám od oka, ještě vyzkoušet na ruce :D :shock: a možná to vyjde :wink:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 19.11.08 13:49

Seber odvahu a očichej nějaké fláky ;) Jestli chceš od jemných ovocenek udělat jen krůček jinam, tak máš několik možností a těžko říct, která by ti víc vyhovovala. Mají v tom být chypre tóny, orientální, vanilkové, kadidlové nebo jaké? Je jasné, že to nevíš, když jsi zatím nic jiného než ovocenky moc nepoznala. Běž prubnout Boucheron Jaipur, DKNY Delicious Night, Brit, Blu Notte, hnědou Omnii, hnědou Gucci, Euphorii, Cinému, Coco Mademoiselle, Organzu, Insolenci, Hiris, Hypnotic Poison, Pure Poison, Kenzo Flower, Lolitu Lempickou, Premier Jour, Angela a Opium a pak přijď říct, jak to dopadlo. Možná objevíš netušené čichové zážitky ;)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

ppjmh
Znalkyně 336 příspěvků 19.11.08 13:55
Ada píše:
Seber odvahu a očichej nějaké fláky ;) Jestli chceš od jemných ovocenek udělat jen krůček jinam, tak máš několik možností a těžko říct, která by ti víc vyhovovala. Mají v tom být chypre tóny, orientální, vanilkové, kadidlové nebo jaké? Je jasné, že to nevíš, když jsi zatím nic jiného než ovocenky moc nepoznala. Běž prubnout Boucheron Jaipur, DKNY Delicious Night, Brit, Blu Notte, hnědou Omnii, hnědou Gucci, Euphorii, Cinému, Coco Mademoiselle, Organzu, Insolenci, Hiris, Hypnotic Poison, Pure Poison, Kenzo Flower, Lolitu Lempickou, Premier Jour, Angela a Opium a pak přijď říct, jak to dopadlo. Možná objevíš netušené čichové zážitky ;)

Netušené čichové zážitky :D . To je velmi výstižné.
Já bych prubla ty Chanely nebo Bvlgari :)

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

brblocka
Nováček 3 příspěvky 19.11.08 13:58

Z těch ,,silnejších" jsem měla doma Hypnose parfém, tan putoval dál :shock: na mě to byla teda síla, nesedl mi. Coco taky ne ani Poison Pure. S něčím co je v nich si nesedím :wink:

1bludicka
Znalkyně 342 příspěvků 19.11.08 14:13
Ada píše:

:D :D :D no jistěěěěěěěěěě takhle to začíná :D pokušitelko..to je dejavu

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

19.11.08 14:27

Fakt???? To mě tada ani náhodou nenapadlo. Jinak parfémky co mi napsala Ada pujdu co nedřív očuchat a uvidím, co to se mnou udělá :wink: :shock: :lol:

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist