Prosím poraďte - FENJAL nebo ASPASIA (mýdlo a květinky)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome luticca
Nováček 3 příspěvky 12.01.11 00:02
Prosím poraďte - FENJAL nebo ASPASIA (mýdlo a květinky)

Prošla jsem témata a prosím vás dámy moc o radu - ráda bych si našla nějaký parfém, nevyznám se „v oboru“ a mám vyhraněný vkus. Už roky mě fixuje vůně klasického FENJALU a ať zkouším a ptám se občas po parfumeriích, nic podobného jsem zatím mezi „parfémy“ nenašla. Taková ta jejich zelená toaletka už mi nevoní - jak kdyby to byla jiná - „ostrá“ vůně. Tak mi zbývá stále jen ta obyč kulička rollon.
Ráda jsem měla také ASPASII od Oriflame, ale ta už se dávno nedělá a zde jsem vyčetla doporučené podobné, tak se na ně asi někde poptám. (Laura Biagiotti - Laura; Champs Elyseé; 5th Avenue; Bvlgari - Voile de Jasmin.) Mám pocit, že vždy od prodavaček dostanu buď „citrusovou“ nebo „zelenou“ vůni - nic jiného v tom necítím. Vlastně jsem nikdy kvalitní parfém neměla - jednou mi přítel vybral od AVONU sladký ECLAT, ale na mně se v čase pižmově rozkládal, byla jsem z něj nervní, tak šel. Voní mi např. obyč. DOVE okurka anebo květinově svěží tuhý deodorant LANCASTER Sunwater. Snad to není moc nesmyslný rozptyl. Už pár let příležitostně hledám to své „mýdlo a květinky“ v kvalitním vydání. Tak pls omluvte, že jsem taková lama - ještě tu zkusím pohledat, jak to chodí s těma odstřikama a třeba se mi podaří si něco vybrat. Díky moc za pomoc a případné tipy. Hanka, luticca@volny.cz

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

barbucha  12.01.11 09:22

Můžeš zkusit taky First: http://www.arome.cz/index.php?…

Jak píše Ada, je to mýdlo a květinky …dá se v pohodě sehnat a není drahá.

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 19.01.11 05:49

…když DOVE okurka,
tak
SPLENDOR Elizabeth Arden
AQUA DI GIO Giorgio Armani
212 Carolina Herrera
BOUDOIR SIN GARDEN Vivien Westwood
- není tam sice mýdlo, ale typově by to šlo třeba :D

…no, a sice je to poněkud „bokem“, ale i
COCO MADEMOISELLE Chanel
(…moje sestra ji miluje a tělové mléko s okurkou DOVE také :wink: )

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist