Prosím poraďte vůni, která je svěží ale i sladká zároveň.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arabelka
Učednice 137 příspěvků 21.04.10 17:40
Prosím poraďte vůni, která je svěží ale i sladká zároveň.

Prosím poraďte vůni, která je svěží ale i sladká zároveň.
Měla by se líbit mužům a být pro ně sexy, svůdná a vyzařovat ženskost. Mám bohužel zkušenosti spíš se svěžími - až unisexovými vůněmi - a ty jak známo nejsou pro chlapi tak úžasné, jako když je vůně sladší. Musí být ale nositelná na jaře a v létě a neobtěžující.
Zkoušela jsem miss dior cherie l'eau a zdála se mi krásná, i když bez výdrže.
Napadla mě Chance eau fraiche ale tu neznám a asi nebude mít v sobě tu ‚svěží sladkost‘, kterou hledám. A pak mám velký zálusk na hermes - faubourg 24 eau delicate - tu tedy taky neznám, ale dle složení zní lákavě. Jen nevím, abych v ní nebyla stará mladá:o) (Je mi 30 let).
Děkuji Vám předem za rady!

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 21.04.10 17:56

Co JIL ?

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

Arabelka
Učednice 137 příspěvků 21.04.10 18:11
ledifia píše:
Co JIL ?

Děkuji za radu - to je fofr :)

Ale tu jsem už zkoušela kdysi a byla na mě až moc sladká a svěží vůbec.
Bohužel na mně se většina vůní rozkládá vždy dost do sladka. Pro ty, co nesnášejí light blue se omlouvám, ale já se ho musím zastat :) - na mně nevoněl vůbec kysele, jak některé z vás říkají, ale nádherně sladce - ale přesto působil lehce a svěže. (Ach to je kombinace, co? - sladká a přesto svěží - asi chci moc). Ale LB už prostě nechci, mají ho moje 2! kamarádky.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 21.04.10 18:19

Když se ti líbí LB, tak by taky mohla Funny! od Moschina nebo Apparition Sky od Ungara.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 21.04.10 18:25

Tiež by sa ti mohla páčiť CKin2U od Calvina Kleina, Sensi od Armaniho (ale tá sa už dá zohnať len veľmi ťažko :( ), La Prairie - Midnight Rain (prípadne jej odľahčená verzia), Thierry Mugler - Eau de Star, klasická Miss Dior Chérie (nie tie jej odnože), Hypnose Senses (neviem však, čo s ňou spraví leto, v zime je krásna) alebo Burberry - Brit Edt.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Gabča
Nevyléčitelná závislačka 1006 příspěvků 21.04.10 18:26

A co klasickou Miss Dior Chérie EDT? Sladká je, svěží také, v létě by při rozumné aplikaci obtěžovat nemusela a výdrž je ohromná.. :whistle:

K Chance Eau Fraiche… ta je opravdu svěží, bez sladkých tónů; citrusy s dřevy a květinami.
Ještě mě napadá Gucci Envy Me..výdrž je prý mizerná, na mně držela velmi dobře a myslím, že je to taková „líbivka obecná“ 8)

Nebo Dior Addict 2.. :D

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 22 odstřiků 197 vzorků V tužebníku 2 parfémy

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 21.04.10 20:54

Flowerbomb , Viktor a Rolf Apparition , E. Ungaro…

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 21.04.10 20:58

Myslím, že Flowerbomb by Ilonu porazil :lol:

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 21.04.10 21:04

A proč…?? Její požadavek na vůni byl „sladká a svěží“ a to, podle mně, Flowerbomb docela splňuje, je to prostě taková náruč květin a ovocných podtónů…

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 21.04.10 21:07

Já ho mám moc ráda, ale jako svěží ho moje okolí v žádném případě nevnímá, spíš dost často slýchám „cukrová vata“.

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 21.04.10 21:19

Co třeba Still ? Je vysloveně svěží a určitě nositelná na jaře a v létě, pro mě není ani sladká, ale jestli na tobě většina vůní sládne, zkus, co udělá tahle.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 21.04.10 21:52

Lucia G ma dobré tipy, tiež si myslím, že flowebomb isto nie. Mohla by tam byť aj Marc Jacobs Daisy, Dior Addict 2 (až na tú výdrž) novinky Cacharel Amor Delight Armani Diamonds Summer Edition sú tiež zaujímavé.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

marge
Učednice 131 příspěvků 21.04.10 22:22

Mně přijde sladší a trochu svěží Code EDT (EDP není tak svěží, ale o to krásnější).
Jinak svěží, která mi byla označena za sladkou je L'eau par Kenzo (já ji teda sladce nevnímám). a jinak už tu někdo doporučoval Daisy.

Na poličce 5 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 41 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.04.10 07:02

:D To je dobrý, co všechno některým lidem připadá svěží… :shock: :D

Mně připadá sladká a svěží nová Parisiene od YSL i nový Tresor In Love od Lancomu (ten méně) a taky loňská Lancome Hypnose Sense.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 22.04.10 07:36

Sladká a zároveň svěží je Cinéma.. /pro mě) :whistle:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist