Prosím, prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 12.08.08 10:04
Prosím, prosím o radu

V pánských vůních se VŮBEC nevyznám, a i když jsem tušila, že k tomu jednou dojde a já ji budu muset shánět, doufala jsem, že k tomu dojde později než právě NYNÍ.

Potřebuji vůni pro muže kolem 35 let. Budu vděčná za jakýkoli typ, abych je vyzkoušela. Mě voní moc kardamon a kadidlo, to je asi tak všechno, co bych si v té vůní dovedla představit.

Ocením i vaše zkušené čumáčky, co vám voní na mužích. Bylo by fajn, aby ta vůně „nevypadala“ hloupě na managerovi a zároveň člověku, co se věnuje bojovým sportům…

Předem moc díky.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

george007
Učednice 114 příspěvků 12.08.08 13:22

Kardamon a kadidlo. Když jsem to četl, nic konkrétního mi nenapadlo. Zkusil jsem tedy zadat ve vyhledávání zde v databázi tyto požadavky a vystřelilo to na mne pouze Tokyo od Kenza. A opravdu by to mohl být vhodný tip. Já bych osobně doporučoval vyzkoušet například klasický Egoiste od Chanelu, Black Code od Armaniho, Euphorii od Calvina Kleina a nebo trochu odlišnou od těchto vůní - Givenchy pour Homme.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 12.08.08 14:58

Kardamon je aj v Attitude od Armaniho. Velmi pekna vona, viem si ju velmi dobre predstavit na 35 rocnom (skoro) manažerovi, jeden taky v mojej blizkosti ju pouziva …:)

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

kampa
Učednice 70 příspěvků 12.08.08 17:05

Z lehčích vůní obsahující kardamom bych doporučil vyzkoušet z těch, co mám Lanvin L'Homme a D&G pour Homme. Dál určitě Bvlgari pour Homme. Z těžších pak Versace Man či YSL Body Kouros obsahující kadidlo.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 12.08.08 18:58

Nejkrásnější pánské kadidlo je Gucci - hnědý.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Fleur  12.08.08 20:33

Mně by na onu zkratkovitou charakteristiku muže (manažer v kombinaci s bojovými sporty) asi nejlépe sedl již zmiňovaný Egoiste; navíc je to vůně, která při své osobitosti vysloveně vyžaduje dostatečně sebevědomé muže, nebude ani při delším nošení nudit a vyznívá luxusně!

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist