Prosím, prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 12.08.08 10:04
Prosím, prosím o radu

V pánských vůních se VŮBEC nevyznám, a i když jsem tušila, že k tomu jednou dojde a já ji budu muset shánět, doufala jsem, že k tomu dojde později než právě NYNÍ.

Potřebuji vůni pro muže kolem 35 let. Budu vděčná za jakýkoli typ, abych je vyzkoušela. Mě voní moc kardamon a kadidlo, to je asi tak všechno, co bych si v té vůní dovedla představit.

Ocením i vaše zkušené čumáčky, co vám voní na mužích. Bylo by fajn, aby ta vůně „nevypadala“ hloupě na managerovi a zároveň člověku, co se věnuje bojovým sportům…

Předem moc díky.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

george007
Učednice 114 příspěvků 12.08.08 13:22

Kardamon a kadidlo. Když jsem to četl, nic konkrétního mi nenapadlo. Zkusil jsem tedy zadat ve vyhledávání zde v databázi tyto požadavky a vystřelilo to na mne pouze Tokyo od Kenza. A opravdu by to mohl být vhodný tip. Já bych osobně doporučoval vyzkoušet například klasický Egoiste od Chanelu, Black Code od Armaniho, Euphorii od Calvina Kleina a nebo trochu odlišnou od těchto vůní - Givenchy pour Homme.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 12.08.08 14:58

Kardamon je aj v Attitude od Armaniho. Velmi pekna vona, viem si ju velmi dobre predstavit na 35 rocnom (skoro) manažerovi, jeden taky v mojej blizkosti ju pouziva …:)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

kampa
Učednice 69 příspěvků 12.08.08 17:05

Z lehčích vůní obsahující kardamom bych doporučil vyzkoušet z těch, co mám Lanvin L'Homme a D&G pour Homme. Dál určitě Bvlgari pour Homme. Z těžších pak Versace Man či YSL Body Kouros obsahující kadidlo.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 12.08.08 18:58

Nejkrásnější pánské kadidlo je Gucci - hnědý.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Fleur  12.08.08 20:33

Mně by na onu zkratkovitou charakteristiku muže (manažer v kombinaci s bojovými sporty) asi nejlépe sedl již zmiňovaný Egoiste; navíc je to vůně, která při své osobitosti vysloveně vyžaduje dostatečně sebevědomé muže, nebude ani při delším nošení nudit a vyznívá luxusně!

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist