PROSÍM ZDEJŠÍ ODBORNICE O RADU:-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 13.05.09 21:20
PROSÍM ZDEJŠÍ ODBORNICE O RADU:-)

Holky mohly byste mě prosím trochu popsat Elle Intense a Boucheron Initial.....je to velký risk na slepo??Já vím,že každý parfém je risk a taky adrenalin,že jo:lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 13.05.09 21:57

Co Tě vede právě k těmto dvěma volbám ? :D Obě jsou celkem výrazné, takže naslepo je to risk určitě…ale jestli ráda adrenalín :D

Elle je hodně pačulovitá, spíše kořeněná. Initial je zajímavý orient.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 13.05.09 23:00

A víš,že přesně nevím…U Initialu je to určitě složení…a u Elle…přesně nevím…Elle mohu vyzkoušet…ale s Initialem to asi bude horší.....To je takové to-Jééé,ta by se mě mohla líbit :lol: …objednám,rozbalím a minuta pravdy… 8) Nelíbí-jde dál…líbí,ale něco nesedí-jde dál.....zamilovala jsem se-polička :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 13.05.09 23:04

Podle poličky by se Ti Initial líbit mohl… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 13.05.09 23:06

Jani, Initial bych neviděla jako problémový - pro mě vyznívá velmi jemně, jen lehce (fakt nepatrně!) kořenitě, je takový krémově vláčný, trochu meruněk a koření naložených v jemném tělovém krému :D

Vzhledem k tomu, jaké silné a sladké pecky zbožňuješ bych řekla, že na tebe bude dost slabý :wink: Jestli ho můžeš mít supervýhodně, tak zkus, nic s ním nepokazíš. Je zařazen, jak Kerze psala, jako orientální, ale já sama ho tak vůbec nevidím.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 13.05.09 23:07

Jo a teď koukám, že vlastníš i 5th Avenue a že ji máš jako oddychovku :P Tak to by byl Initial taky. Mám to úplně stejně :D

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 13.05.09 23:22
verunka2201 píše:Vzhledem k tomu, jaké silné a sladké pecky zbožňuješ bych řekla, že na tebe bude dost slabý :wink: Jestli ho můžeš mít supervýhodně, tak zkus, nic s ním nepokazíš. Je zařazen, jak Kerze psala, jako orientální, ale já sama ho tak vůbec nevidím.

Jani, také bych se Initialu naslepo nebála, jestli pro tebe to bude výhodná koupě. Je dostatečně „politicky“ korektní :D a ještě se k tomu i přestává vyrábět :?

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist