Prosím znalce o pomo c s identifikací vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jana2
Učednice 99 příspěvků 24.08.15 13:41
Prosím znalce o pomo c s identifikací vůně

Nemohu identifikovat jednu vůni, kterou jsem cítila a myslím, že to byla nejkrásnější vůně, co ke mně kdy přivanula…Určitě v ní byla růže, možná i fialky a pižmo, nevím… výsledek byl nádherný, ale svěží samet a pak něco štíplo do nosu, co z ní dělalo moc sexy vůni. Cítila jsem jí na mladé ženě, která nebyla nijak honosně oblečená, spíš minimalisticky. Ta vůně ale se vymykala všemu, co jsem kdy cítila - žádný aviril nebo nivea, žádná růžová rtěnka. Takový svěží samet s něčím zajímavým a hlavně neskutečně nobl dojem.. Vím, že to je hodně blbý popis, ale třeba někoho něco napadle. Určitě ne Chanel, Dior, Guerlain, Hermes, Bulgari, prostě nic… Říkám si třeba nějaká značka, kterou nemám ozkoušenou, ale dá se normálně sehnat. Fakt nevím…Ta vůně vůbec nebyla těžká, jen takový luxusní obláček.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 24.08.15 13:49

@jana2
To je těžké, já se se bez bázně zeptám, když mě nějaká vůně takto osloví ;) . Fialky, samet - já takto vnímám Violet Blond (T.Ford).

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

jana2
Učednice 99 příspěvků 24.08.15 13:53

Já se hrozně moc zeptat chtěla, ale slečna byla nějaká cizinka ve frontě u Paula a bylo mi to trapné, no pronásleduje mě to dodnes…Na nějaký hodně drahý parfem byl jí netipovala, ale můžu se stopro mýlit…

jana2
Učednice 99 příspěvků 24.08.15 14:11

ano, působila neskutečně nobl, luxusně, draze, něco štíplo lehce do nosu (nevím co) a kolem jen závan sametu..nebyla těžká ani trochu, něčím odlehčená - možná opravdu kosatec, ale každý si jí všimne.

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 24.08.15 16:53

@jana2 pokud to byla mladá slečna, tak bych šla vyzkoušet novinky z posledních let, které měly větší reklamu. Tady u nás mezi slečnami letěly např. Body a My Burberry.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

melany
Nevyléčitelná závislačka 1041 příspěvků 24.08.15 19:14

@jana2 to je fakt těžký, já jsem takhle měla jednou stejný pocit, na slečně kolem dvaceti let a byl z toho Dior Les Créations de Monsieur Dior: Forever and Ever :)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jana2
Učednice 99 příspěvků 24.08.15 21:33

Tak Body je presne to co to nebylo ani omylem. Tohle byla o dost jina trida … :oops:

vexxa
Nováček 4 příspěvky 01.09.15 14:31

Když si představím samet a fialku, vybaví se mi Chopard Wish, má velkou výdrž a voní opravdu noblesně.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 01.09.15 22:02

@jana2
Z tvého popisu vonící dívky mě napadá, že by se k ní mohla hodit Estée Lauder BEAUTIFUL.
Mj. dnes jsem na ní dostala kompliment ;)

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

janejane
Učednice 197 příspěvků 01.09.15 23:11

@jana2 na mně dělala podobný dojem (který popisuješ) Zuhor (Al Haramain)
- fialky, samet, zvláštní, noblesní, plus kapka lehce štiplavého oudu.
 http://www.arome.cz/…al-haramain/

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 29 odstřiků 117 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist