Průzkum trhu v ČR - parfémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenulka91
Nováček 1 příspěvek 29.05.09 21:08
průzkum trhu v ČR - parfémy

celkem zajímavé, o hodně věcech to vypovídá

Ps. omlouvám se jestli to už tady někde bylo, hledala jsem a zřejmě ne

:Dhttp://www.kosmetika.cz/…en-2008.html

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 29.05.09 21:41

To je smutné počtení. :hyster: :evil:

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 29.05.09 21:47

nemůžu uvěřit, že vrcholem luxusu je pro většinu Avon. Tím ho nechci nijak schazovat, jen nechápu, co na těch vůních všichni vidí :conf:

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 29.05.09 22:05

Mě dostává to slovní spojení „parfémy Adidas a Puma“. To jsou parfémy jak Brno. Ale prostě je to to, co se dá koupit v drogerii. To opravdu tak málo lidí používá skutečnou vůni…to snad není možné, já jsem myslela, že aspoň u těch žen bude nějaká pořádná značka, nejlíp je na tom asi Boss, ale i tak…prostě jenom Boss :conf: tím to hasne, jinak samá šeď. A i ten Boss je ukrutně nudný.
Povídala mi dnes kamarádka, že potkala na zastávce slečnu, upravenou, namalovanou, ale tak z ní čpěla jakási drogerie, ostrá a chemická, že to působilo strašlivě, skutečně se to na ní rozložilo do nevůně a celkový dojem ze slečny to celkem nabouralo, nezdá se to ale vůně dělá opravdu hodně.
:idea:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 29.05.09 22:07

„Pouze jednou za týden nebo méně využívá tyto výrobky 13,5 % žen.“

:conf: Docela dost, že? Ale asi jim to nechybí.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 29.05.09 22:09

Co vidí? Celkem nic, jenom jim to někdo přinese až pod nos…oni si čichnou k navoněné stránce, je to Avon, značka..jsou spokojeny s kosmetikou (protože dražší nebo stejně drahou, ale v běžné drogérce jí nemají, tak jí nevyzkoušely), tak musí mít Avon i kvalitní vůně.. :lol: Pracuji v ryze ženském kolektivu, ty věkově bližší jsem již ovlivnila..ta „stará škola“ se nedaří…přečkaly boom, kdy byl Light Blue za tisíckovku, celá stovka - a tu měly dva roky a ještě jim zbylo a totálně změnila vůni. Když si chtějí koupit „parfém“, tak do parfumérie se stydí a vidí ty „ceny“. Radši si jdou do DM a koupí drogerku..ale pozor, není to drogérka, protože za to daly 500! nebo Avon. Z netu si objednat nemůžou, protože nevěří, že jim přijde to stejné co mají v parfumerii, viděly tv noviny a černé ovce, kde se hovořilo o padělcích. :lol: A jejich kamarádka používá „parfém“. Když se snažím udělit školení o edt, edp nebo o čistých parfémech, tak je to 100% parfém a nějaký od Chanelu, protože stál dva tisíce..to jsou mé postřehy.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 29.05.09 22:31

No.. jednu výhodu to má.. Budeme mezi těma Adidasama vyčnívat z davu :mrgreen: ..

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 29.05.09 22:47

To jo, teď jde o to kdo to ocení, z nečlenů Arome  :lol:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 29.05.09 22:58

To je věc druhá.. Pro jistotu už si doma cvičím toho svého. Dávám mu všechno očuchávat a hodnotit. Když mě vidí s papírkem, tak už se tváří takhle: :roll: ..
Musíme žít z těch občasných pochval. Je jich málo, ale jsou.. :)

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 29.05.09 23:10

tady se nás zná pohromadě hodně, ale ve srovnání s běžným životem je to zatraceně malá skupina :cry: vidím to u nás v práci, cca z 30 bab se asi tak 3 můžeme bavit o parfemech, pár jich používá drogerovky a zbytek nic - je to pro ně ztráta peněz a raději to nacpou do rodiny a do dětí :wink:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 29.05.09 23:41

Alen, pravdu díž.. je jim líto dát tisícovku za parfém, ale mazánka, kterému je 25 a dělat se mu opravdu nechce a má full servis od matinky, tak toho klidně zasponzorují, když potřebuje 2500 na nový botky.. :lol: pak radši dělám, že nevidím, neslyším a ať si koupí ten úžasný Esprit..

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 29.05.09 23:48

Viky, taky cvičím… :lol: manžela a děti pod pohrůžkou jemného násilí do parfumerky naženeš…mamince a známým dám očichat vzorky a pak vůni „přidělím“ a kontroluju spotřebu…kamarádky taky časem pochopí a pak jim radím, jak platit přes net a objednat si…ale to je zlomeček populace.. :twisted:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 29.05.09 23:54

Ty je naženeš do parfumerie??! Ten můj rezolutně odmítá. Dělá hlídacího psa před obchodem a když vycházím ven, tak se tváří, že mě nezná.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 30.05.09 00:01

4,9 % českých žen používá značku D&G, v překladu Light Blue :speechless:

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 30.05.09 00:02

Viky: To chce zkusit víckrát, taky občas postávali..sami by v životě nešli. Ale když jdu s nima jako „ochranka“, kdyby se nedejbože prodavačka na něco zeptala, tak jdou již celkem ochotně. Musíš jednat rychle a moc se nezdržovat…než se nadějou dvě zápěstí postříkaný a tři papírky a opouštíme krám.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist