Průzkum trhu v ČR - parfémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenulka91
Nováček 1 příspěvek 29.05.09 21:08
průzkum trhu v ČR - parfémy

celkem zajímavé, o hodně věcech to vypovídá

Ps. omlouvám se jestli to už tady někde bylo, hledala jsem a zřejmě ne

:Dhttp://www.kosmetika.cz/…en-2008.html

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 29.05.09 21:41

To je smutné počtení. :hyster: :evil:

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 29.05.09 21:47

nemůžu uvěřit, že vrcholem luxusu je pro většinu Avon. Tím ho nechci nijak schazovat, jen nechápu, co na těch vůních všichni vidí :conf:

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 29.05.09 22:05

Mě dostává to slovní spojení „parfémy Adidas a Puma“. To jsou parfémy jak Brno. Ale prostě je to to, co se dá koupit v drogerii. To opravdu tak málo lidí používá skutečnou vůni…to snad není možné, já jsem myslela, že aspoň u těch žen bude nějaká pořádná značka, nejlíp je na tom asi Boss, ale i tak…prostě jenom Boss :conf: tím to hasne, jinak samá šeď. A i ten Boss je ukrutně nudný.
Povídala mi dnes kamarádka, že potkala na zastávce slečnu, upravenou, namalovanou, ale tak z ní čpěla jakási drogerie, ostrá a chemická, že to působilo strašlivě, skutečně se to na ní rozložilo do nevůně a celkový dojem ze slečny to celkem nabouralo, nezdá se to ale vůně dělá opravdu hodně.
:idea:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 29.05.09 22:07

„Pouze jednou za týden nebo méně využívá tyto výrobky 13,5 % žen.“

:conf: Docela dost, že? Ale asi jim to nechybí.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 29.05.09 22:09

Co vidí? Celkem nic, jenom jim to někdo přinese až pod nos…oni si čichnou k navoněné stránce, je to Avon, značka..jsou spokojeny s kosmetikou (protože dražší nebo stejně drahou, ale v běžné drogérce jí nemají, tak jí nevyzkoušely), tak musí mít Avon i kvalitní vůně.. :lol: Pracuji v ryze ženském kolektivu, ty věkově bližší jsem již ovlivnila..ta „stará škola“ se nedaří…přečkaly boom, kdy byl Light Blue za tisíckovku, celá stovka - a tu měly dva roky a ještě jim zbylo a totálně změnila vůni. Když si chtějí koupit „parfém“, tak do parfumérie se stydí a vidí ty „ceny“. Radši si jdou do DM a koupí drogerku..ale pozor, není to drogérka, protože za to daly 500! nebo Avon. Z netu si objednat nemůžou, protože nevěří, že jim přijde to stejné co mají v parfumerii, viděly tv noviny a černé ovce, kde se hovořilo o padělcích. :lol: A jejich kamarádka používá „parfém“. Když se snažím udělit školení o edt, edp nebo o čistých parfémech, tak je to 100% parfém a nějaký od Chanelu, protože stál dva tisíce..to jsou mé postřehy.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 29.05.09 22:31

No.. jednu výhodu to má.. Budeme mezi těma Adidasama vyčnívat z davu :mrgreen: ..

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 29.05.09 22:47

To jo, teď jde o to kdo to ocení, z nečlenů Arome  :lol:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 29.05.09 22:58

To je věc druhá.. Pro jistotu už si doma cvičím toho svého. Dávám mu všechno očuchávat a hodnotit. Když mě vidí s papírkem, tak už se tváří takhle: :roll: ..
Musíme žít z těch občasných pochval. Je jich málo, ale jsou.. :)

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 29.05.09 23:10

tady se nás zná pohromadě hodně, ale ve srovnání s běžným životem je to zatraceně malá skupina :cry: vidím to u nás v práci, cca z 30 bab se asi tak 3 můžeme bavit o parfemech, pár jich používá drogerovky a zbytek nic - je to pro ně ztráta peněz a raději to nacpou do rodiny a do dětí :wink:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 29.05.09 23:41

Alen, pravdu díž.. je jim líto dát tisícovku za parfém, ale mazánka, kterému je 25 a dělat se mu opravdu nechce a má full servis od matinky, tak toho klidně zasponzorují, když potřebuje 2500 na nový botky.. :lol: pak radši dělám, že nevidím, neslyším a ať si koupí ten úžasný Esprit..

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 29.05.09 23:48

Viky, taky cvičím… :lol: manžela a děti pod pohrůžkou jemného násilí do parfumerky naženeš…mamince a známým dám očichat vzorky a pak vůni „přidělím“ a kontroluju spotřebu…kamarádky taky časem pochopí a pak jim radím, jak platit přes net a objednat si…ale to je zlomeček populace.. :twisted:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 29.05.09 23:54

Ty je naženeš do parfumerie??! Ten můj rezolutně odmítá. Dělá hlídacího psa před obchodem a když vycházím ven, tak se tváří, že mě nezná.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 30.05.09 00:01

4,9 % českých žen používá značku D&G, v překladu Light Blue :speechless:

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 30.05.09 00:02

Viky: To chce zkusit víckrát, taky občas postávali..sami by v životě nešli. Ale když jdu s nima jako „ochranka“, kdyby se nedejbože prodavačka na něco zeptala, tak jdou již celkem ochotně. Musíš jednat rychle a moc se nezdržovat…než se nadějou dvě zápěstí postříkaný a tři papírky a opouštíme krám.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist