Průzračná posilující řasenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 22.11.09 12:26
Průzračná posilující řasenka

Prosím o radu:
Používám průzračnou posilující řasenku Lash Booster od Oriflame - je to gelová řasenka pro výživu a posílení řas (nanáší se buď pod řasenku pro posílení nebo na odlíčené řasy pro regeneraci např. na noc). Na řasách zaschne, nijak je nenatuží.
Jenomže Oriflame už ji přestal dělat a mě dochází zásoba.

Nevíte o nějaké podobné?

Rozhlížela jsem se po drogeriích a narazila jsem zatím akorát na průzračnou řasenku (asi Miss Sporty :?: ), ale byla to bezbarvá klasická řasenka (řasy natužila, ale nenabarvila).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

bianca9
Znalkyně 282 příspěvků 22.11.09 12:46
re

Double Extension od L´Oreal-jedna část řasenky je základní podkladová báze s ceramidy,akorát není gelové konzistence,ale taková bílá

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 44 odstřiků 66 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 22.11.09 12:54

Ještě jsem zapomněla napsat, že ji nanáším po odlíčení na noc (jako podklad pod řasenku ji vůbec nepoužívám).

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 22.11.09 13:08

Essence a pak je výborná Astor,taky je používám pořád strašně ráda :wink:

Ale vlastně natuží je obě :conf: ,to ale ta Oriflame taky,ne?
Výborný na výživu řas je ricínový olej ,jednou za čas nanesu kapku na noc,jsou pak silnější.

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 22.11.09 14:25

Právě že ta Oriflame řasy nenatuží - gel je nejdřív trochu zvlhčí a pak zaschne a není znát, že by na řasách něco bylo.

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 22.11.09 14:52

U Oriflame i Avonu mě štve to,že když už si něco oblíbím,tak to přestanou prodávat :evil:

Ještě znám výživu od Taliky, tady ji mají nejlevněji: http://www.xparfemy.cz/…ka-gel-pro-d … -9187.html

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 22.11.09 15:27

To se vážně dává na noc na vyživení a posílení??? Mám totiž tu samou řasenku a nějak nemá upotřebení, tak bych to vyzkoušela. Jen mám utkvělou představu, že v noci by měly řasy odpočívat na volném vzduchu a ne pod nánosem, aby třeba nevypadaly :D

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 22.11.09 15:52
melisaa píše:
To se vážně dává na noc na vyživení a posílení??? Mám totiž tu samou řasenku a nějak nemá upotřebení, tak bych to vyzkoušela. Jen mám utkvělou představu, že v noci by měly řasy odpočívat na volném vzduchu a ne pod nánosem, aby třeba nevypadaly :D

Tak nemusíš ji používat denně :wink: ,stačí třeba dvakrát do týdne.Stejnou teorii mám já a to tu,že na noc si krém každý den nedávám,nechávám plet,aby si sama našla rovnováhu,jinak by zlenivěla :lol:

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 22.11.09 17:44

Prý se dává na řasy na noc na posílení ricinový olej a prý to pomáhá. Ale já na to nemám nervy něčím si matlat večer řasy :D :lol: Popravdě na mně nejlepší účinky má dostatek vitamínů v jídle.

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 23.11.09 09:38

Tak s tím ricinovým olejem to je fakt - taky jsem se o tom někde dočetla, zkusila jsem a zabírá to. Řasy mi povyrostly a asi i zhoustly, nejdřív jsem si myslela, že si to jen tak sugeruju, ale i moje okolí si všimlo. Prý existuje jakási výživa na řasy od značky Talika, ale to je drahé. Riciňák mě stál myslím kolem 70 Kč a matlám si řasy tak 3× týdně na noc…Četla jsem, že v podstatě jakýkoli olej (např.meruňkový nebo mandlový)může taky pomoct, je to prostě pro řasy výživa, promastí je to a jsou pak méně náchylné k vypadávání nebo lámání se.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

lamiel
Nováček 25 příspěvků 24.11.09 21:10

Dneska jsem videla v Rosmannovi vyzivu na rasy od loreal, asi je to novinka, ale odradila me cena, tusim kolem 320Kc, tahle je to vypada, je cira. mit penize navic tak vyzkousim :-) http://zena.centrum.cz/…-a-krasa/pec … e-novinky/

Holky a ten ricinovy olej se da sehnat v lekarne? v jakem baleni?diky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 25.11.09 10:01

Ricinový olej - buďto v lékárně (ale ne všude ti to prodají, prý je to silný projímadlo a leckde to dávají jen na předpis) nebo v Saloosu cca za 70 Kč.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 27.11.09 18:03

A nemáte po tom riciňáku ráno oteklé oči?? :D

Na poličce 49 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 27.11.09 18:11

Prý je dobré napatlat si na ty řasy vazelínu.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 27.11.09 18:24
Arnika píše: …Četla jsem, že v podstatě jakýkoli olej (např.meruňkový nebo mandlový)může taky pomoct, je to prostě pro řasy výživa, promastí je to a jsou pak méně náchylné k vypadávání nebo lámání se.

Používám olivový.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist