Pudrové růže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bernie
Učednice 76 příspěvků 14.07.07 12:53

Moc se mi líbí vůně typu Brosseau - Ombre Rose L´Original, bohužel právě tato na mě velmi málo drží, objevila jsem ji letos v březnu a balení je pryč. :mad:

Neznáte někdo podobnou vůni, netěžkou, něžnou, ale výraznou, kde dominují růže, ale především pudr? ;)

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 14.07.07 13:36

tak to mě také zajímá, Ombre je moje milovaná vůně, ale u mě držák jako hrom.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 14.07.07 13:45

Možná Aqua Allegoria Rosa Magnifica, to jsou pudrové růže. Ale ne tolik pudrové jako Ombre.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Bernie
Učednice 76 příspěvků 14.07.07 14:03
chava píše:
tak to mě také zajímá, Ombre je moje milovaná vůně, ale u mě držák jako hrom.

Podporujete ji tělovým mlékem, že na Vás drží? Nebo stačí jen toaletka? Uvažuji, že bych si koupila celý set, třeba podpořená sprchovým gelem a tělovým mlékem bude výdrž lepší. :rolleyes:

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 01.07.08 23:31

Vracím sem tohle téma, neboť mám momentálně také chuť na nějaké pudrové růže, ale hlavně pudrové, takové staré. A bez fialek. Případně s pivoňkami. Nějaké zajímavé tipy?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 02.07.08 08:03

Ombre Rose je sama o sobě dobrá volba. A drží dost dobře. Jestli je ale pro tebe slabá, dá se koupit i verze EdP a čistý parfém, obojí najdeš např. na azizakosmetika.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 02.07.08 12:39

Na EDP OR pozor, má výrazně jiné složení než původní EDT, je prý sladká, těžká, až dusivá (sama jsem ji ale nezkoušela). Výrobce se údajně kvůli křiku rozhořčených spotřebitelek vrátil k původní „receptuře“, kterou začal prodávat s přívlastkem l´Original.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 02.07.08 13:01
Irena píše:
Na EDP OR pozor, má výrazně jiné složení než původní EDT, je prý sladká, těžká, až dusivá (sama jsem ji ale nezkoušela). Výrobce se údajně kvůli křiku rozhořčených spotřebitelek vrátil k původní „receptuře“, kterou začal prodávat s přívlastkem l´Original.

Tak proto tam má ten přívlastek l´Original! Já si říkala, proč u EdT to je a u EdP ne. Vidíš, ještě, že to teď vím, já nedávno uvažovala o koupi EdP, to bych teda pěkně šlápla vedle.

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 02.07.08 13:11

Když jsem si přečetla Adinu recenzi, říkala jsem si, že Ada musela určitě zkoušet EDP. Mně totiž EDT připadá lehoučká, něžná, sladká minimálně, prostě tak radikálně odlišná od Adina popisu, že jsme určitě neočichaly totéž.

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 02.07.08 13:14

I mně to tak přišlo. Pro mě a můj nos je Ombre Rose absolutně nesladká vůně :)

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 02.07.08 13:18

Jééé, Klubko, Ty sis vyvěsila hvězdičku !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!! Hvězdičky jsou letos v módě :wink: .

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 02.07.08 13:21

To jsem ani nevěděla, ještě nikdy jsem nebyla „in“, tak teď teda jako jsem, jó? :D

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 02.07.08 13:22

Ještě k té pudrové růži. Snad nebude úplně od věci vyzkoušet Polibek draka. Cítím v ní krásnou dřevitou růži (dělá to kombinace růže a vetiveru), kterou začne postupně podbarvovat iris. Sama ji necítím jako pudrovou, ale jako suchou, dřevitou vůni, ale myslím, že někdo by si v tom ten pudr mohl najít.

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 02.07.08 13:24
klubko píše:
To jsem ani nevěděla, ještě nikdy jsem nebyla „in“, tak teď teda jako jsem, jó? :D

Teď jsi trefila do černého, a to ještě tím nejoriginálnějším způsobem. Všichni to mají na šatech a na teniskách a Ty za ušima :lol: :lol: 8) .

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 02.07.08 18:15
Irena píše:

A tak já teda nevím jestli mě tahle vůně nevoní jen proto že mám vzoreček EDP Ombre rose (už nevím ani od koho) který voní tak, že se mi obrací žaludek, přesně těžká a dusivá vůně a myslím že snesu hodně, mě totiž vůbec nepřipadá jako jemná a něžná vůně

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist