Pudry, sypké i kompaktní...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hryzalka
Učednice 78 příspěvků 15.12.15 21:16
Pudry, sypké i kompaktní...

Používáte pudry? A jaké? Já každý den, docela dlouho jsem používala průhledný sypký z DM, zn. Alverde, hrozně se mi líbilo, že nemusím řešit odstíny a byl takový hebounký.. a dnes jsem s hrůzou zjistila, že už ho nevyrábí, resp. prodavačka na mě koukala, jako by se ani nikdy nevyráběl. Tak se pídím po jiném, „průhledném“, nejlépe zase sypkém. Objevila jsem jeden od Ardeco, další od Mary Kay..ani jeden neznám a nemám možnost vyzkoušet. Jaké jsou?
Anebo třeba tip na nějaký běžně koupitelný v drogerce?

Na poličce 15 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

pipi
Učednice 190 příspěvků 16.12.15 09:13

Ja používam dlhé roky iba Clinique sypký púder (mam odtieň 003 a vyhovuje mi aj v zime a aj v lete, ked som trocha opálenejšia). Mala som raz aj ten Alverde, ale vrátila som sa ku Clinique. Nie že by mi ten Alverde nevyhovoval, bol tiež fajn. Z drogériových je najznámejší a najvychvalovanejší ten z Dermacolu, ale nemám s ním skúsenosť.

Link na ten Clinique:
http://www.clinique.com/…er-and-Brush

A na Dermacol (majú dva odtiene) - dostať ho v DM drogérii:
 http://www.dermacol.sk/…rouped-1015/

A ešte k cene - Clinique je samozrejme drahší, ale má 35 gramov, zatiaľ čo napríklad Dermacol má iba 13,5 gramov.

Na poličce 15 parfémů 66 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

hryzalka
Učednice 78 příspěvků 16.12.15 21:56

@pipi děkuji převelice ;) Clinique už používám rtěnky a oční stíny, pudr mě vůbec nenapadl, budu o něm přemýšlet. Dermacol nějak zrovna moc nemusím, myslím, že od nich nemám snad jedinou věc, vždycky jsem byla tak nějak zklamaná. Děkuji za tipy.

Na poličce 15 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 7 parfémů

pipi
Učednice 190 příspěvků 16.12.15 22:09

@hryzalka akurát dnes som dostala sms z Marionnaud, že majú akciu do konca týždňa 30% zľava na výrobky Clinique - je to síce na Slovensku, ale myslím, že by mohli mať rovnakú akciu aj v Čechách, skús sa popýtať.

Na poličce 15 parfémů 66 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist