Puma Independence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kikuka
Nováček 4 příspěvky 29.05.13 18:46
Puma Independence

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jestli je tady někdo, kdo měl nebo má tuto pánskou vůni doma. Jestli ano, tak kde jste ji prosím sehnali, anebo aspoň jestli nevíte, co vůně obsahuje. Našla jsem jenom jednu toaletní vodu na celém e-bay a to z Německa. To už opravdu nejde u nás sehnat? Nebo má Puma nějakou poobnou vůni, která je dneska dostupná?? Děkuju za odpovědi :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

xblok
Učednice 96 příspěvků 29.05.13 20:38

@kikuka
Dobrý den, tu vůni mám, byla to moje první „lepší“ vůně (když nepočítám různé deodoranty). Koupil jsem ji cca před 9 lety za cca 300 Kč. V té době byla poměrně běžně v drogérkách. Už jsem ji ale pár let neviděl, nejspíš už se nevyrábí. V té době jsem z ní byl nadšený, a i teď je mi příjemná, jen její výdrž odpovídá ceně, tedy není z nejlepších.
Její složení neznám, ale z vůní, které se dají v současnosti koupit, je jí poměrně dost podobná Avon Individual Blue for Him.

Je zajímavé, že na tu od Avonu dostávám nejvíc komplimentů od sousedky ;-), i když mám řadu vůní x-násobně dražších a od mnohem věhlasnějších značek. A také navzdory tomu, že tahle vůně má na Fragrantice snad nejhorší hodnocení ze všech vůní, na které jsem se tam díval. Nicméně, mně se docela líbí a evidentně nejen mně. :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kikuka
Nováček 4 příspěvky 30.05.13 11:11

@xblok
Děkuju moc za radu :) Přítel mi právě říkal, že ji zhruba před deseti lety dostal od strejdy na narozeniny, a jak píšete, tak byla běžně dostupná i cenově v drogériích, po několika letech si na ni vzpomněl a chtěl ji koupit znovu, ale našel jenom jednu jedinou toaletku na e-bay z Německa a za 2300 Kč, takže se vyloženě stala starožitností. Psala jsem i do parfumerek, jestli náhodou neznají složení té Pumy, ale nikde mi nebyli schopni odpovědět, prostě se přestala vyrábět a tím to končí. Už jsem i myslela, že napíšu přímo do Pumy :D ale nenašla jsem žádnou adresu, kam napsat. Zkusím ale sehnat tu od Avonu a snad to bude příteli připomínat tu jeho vysněnou Pumu :) Někdy jsou ty levnější a ,,obyčejnější,, pro lidi příjemnější a ty dražší naopak lidem v okolí nevoní.

Každopádně ještě jednou děkuju :)

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21264 příspěvků 30.05.13 11:23

@kikuka
Oslovte lidi na arome, kteří vlastní standardní balení podle „jakés takés“ evidence, jsou asi 3, zda by vám případně neprodali odstřik.

A nebo… ;)

http://www.ebay.com/…300874582287

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

xblok
Učednice 96 příspěvků 30.05.13 12:12

@kikuka
Rádo se stalo, snad Vám to pomůže. Ten Avon je vážně podobný hodně a na internetu není problém jej koupit za míň než 300 Kč.
Schválně jsem teď zkusil od každé stříknout na papírek a jsem sám překvapen, jak i při přímém srovnání jsou si ty vůně podobné. Avon má navíc delší výdrž. Myslím, že se nedostupností té Pumy nemusíte trápit.

Odstřik ze své láhve jsem Vám ani nenabízel, protože se mi zdá, že to moje balení po těch letech už není v nejlepší kondici - trošku se myslím změnila barva, i když vůně je dobrá.

Pro jistotu upozorňuji, že ta velká podobnost Pumy a Avonu je pro můj nos, někdo jiný to může vnímat jinak (i já sám vnímám určité malé odlišnosti mezi těmi vůněmi). Tak kdyby Váš přítel v Avonu plnohodnotnou náhradu té Pumy nenacházel, tak mě prosím nekamenujte. :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kikuka
Nováček 4 příspěvky 30.05.13 15:04

@Frantatata
Za odkaz děkuju :) sice anglicky nic moc neumím, ale píše se tam něco ve smyslu, že doprava není možná do české republiky :/ teda tak to chápu já. že jde posílat jenom po americe. Ale určitě děkuju za odpověď :)

kikuka
Nováček 4 příspěvky 30.05.13 15:06

@xblok
Kamenovat opravdu nebudu :D chápu, že každý má ,,jiný,, nos a určitě si nebudu na vás stěžovat, když se mi to nebude podobat :D Určitě ten Avon vyzkoušíme a pak se ozvu :) Sama jsem zvědavá, co na to přítel poví :P

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21264 příspěvků 30.05.13 15:09

@kikuka
To se tady pravděpodobně řešilo, jak postupovat, pohledejte ve vláknech.

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist