Pure Turquoise by Ralph Lauren

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VikiS
Učednice 69 příspěvků 05.02.08 14:24

Přeji pěkné odpoledne. Chci se zeptat, jestli jste některá z vás už vyzkoušela tuto vůni. Na zahraničních webech má poměrně hodně pozitivních ohlasů. Já jsem tu možnost zatím neměla.Díky.

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25893 příspěvků 05.02.08 17:58

Ano, mám jí asi rok. Byl to jeden z mých nákupů naslepo. A vyšlo to! Nalákala mě krása flakonu, složení - především kombinace základu, včetně rumu :-), a vůbec, vlastně i tištěná reklama na tenhle parfém v nějakém americkém nebo italském časopise:-)
Líbí se mi moc. Nemám na ní chuť každý den anebo několik dní za sebou, ale občas si jí vychutnávám o to víc!
Je to květinovo-chypr. vůně, začíná černým rybízem, filakou, konvalinkou a kaktusovými květy, pak se přihlásí o slovo například květ pomerančovníku a finále je smyslné, uklidňující a moc příjemné - pačuli, ambra, bourb. vanilka a hlavně rum :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist