pure&simple - dekorativní kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 22.04.10 20:47
pure&simple - dekorativní kosmetika

http://www.puresimple.cz/cs/ps-mineraln … &preview=1

A co říkáte tady na tuhle minerální dekorativku? :wink:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 09.05.10 11:40

Taky by mě zajímalo, jestli s pure simple nemá někdo zkušenost? :conf:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 10.05.10 08:39

Já nevím, ty ceny jsou dost vysoké.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 10.05.10 10:39

Taky mi připadá, že je to trochu dražší. Ale zase tam mají vzorečky na vyzkoušení. Tak nevím, jestli to mám vyzkoušet. :conf: Mě šlo hlavně o tvářenky a mají jen tři odstíny, to mi připadá dost málo. :|

Majka76
Učednice 61 příspěvků 12.05.10 10:32

Je to docela drahé, to je fakt. Osobně používám Everyday Minerals a tam je ta cena podstatně nižší, i když si to nechám poslat z USA (možná má ale toho PS větší gramáž). Ale zase tyhle výrobky vydrží strašně dlouho - tedy aspoň mně ano, a to obsahem nijak nešetřím.. takže ve finále se to oproti klasickým makeupům asi i tak vyplatí.
Blbý pro mne je, že je nemůžu používat v létě, protože se pod tím cítím jako v masce :conf:

PS: Ještě k těm cenám…pokud to nakupujou v USA a nechávají si to sem posílat, tak je možné, že se na tuhle cenu s nějakou tou marží navíc snadno dostanou.. vím to i z vlastní zkušenosti - poštovné není zadarmo, DPH na celnici je taky celkem pruda… :|

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 12.05.10 13:52

O kolik se teda zhruba navýší cena o to poštovné a celnici? Myslím, když třeba nakupuješ EDM?

Majka76
Učednice 61 příspěvků 12.05.10 16:24
Dita píše:
O kolik se teda zhruba navýší cena o to poštovné a celnici? Myslím, když třeba nakupuješ EDM?

Dito, myslela jsem to spíš při nákupu ve větším (mám e-shop s dekorativkou). Běžných nákupů se clo, resp. DPH vůbec netýká, do výše 150 Euro :wink:

A s tím poštovným.. většinou se to odvíjí od velikosti nákupu. Při nákupu uvidíš výši poštovného při Checkoutu, ještě před placením, takže pokud se Ti nebude pozdávat, nemusíš objednávku odeslat 8)

Jinak nejlevnější poštovné bývá zpravidla to obyčejné, bezdokladové, takže nemůžeš zásilku sledovat. Teoreticky by se mohla někde ztratit, ale mně se to ještě nikdy nestalo, takže bych se toho vůbec nebála.
(Nákupy do obchodu si samozřejmě nechávám posílat tím pojištěným poštovným, protože tam už je to cenově v úplně jiných řádech :lol: )

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist