Purity vision cukrová pasta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 21.04.11 12:36
Purity vision cukrová pasta

Mají ji nově v dm a jinde, nezkoušela jste ji některá?
 http://www.fyto-kosmetika.cz/…a-pasta-350/?…

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 21.04.11 12:39

cukrovou depilační pastu jsem si vyráběla doma
a šlo to s ní :D

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 21.04.11 13:12

doma? jak? a funguje to?
Cetla jsem jeden clanek a dost me zaujal, ale je to docela drahy - alespon teda ty intimni mista..
 http://www.eroticke-pomucky.cz/…lii-a428.htm?…

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 21.04.11 21:24

koupila jsem si ji, ale ještě jsem se nedostala k tomu ji vyzkoušet, snad zítra, dám pak report :wink:

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 21.04.11 22:32

:conf: Tak to vidím poprvé… holky vyzkoušejte a podejte zprávu jak to funguje, fakt to vypadá zajímavě :conf:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 22.04.11 16:54

Tak jsem ji dnes vyzkoušela.
Prostudovala jsem si návod přímo na stánkách produktu. Koupila jsem dětský pudr. Shlédla jsem několik youtube videí a výsledek je, že po hodině a půl jsem konečně přišla na ten strhávací grif, nicméně asi mám na to krátké chloupky.
Nejdřív se mi zdála ta psata moc hustá, tak jsem ji strčila do mikrovlky na pár sekund, ale pak zas byla moc tekutá asi. Přijde mi, že nejlíp se s ní pracuje, když je trochu hutnější a lze z ní udělat v prstech kuličku. zkoušela jsem taky po nanesení přiložit na tu pastu kousek látky (ze starého bavlněného trička) a pak s to strhnout s tím a to šlo mnohem lépe, nicméně se mi zdálo, že to vytrhalo míň chloupků. Na jednom místě se mi to podařilo velice pěkně, ale nemám celej pátek na depilaci, takže jsem to odložila, že se k tomu vrátím někdy během víkendu.
Fakt nejtěžší je najít grif na to strhávání. Nejdřív, když jsem to nanesla, tak se mi to nakonci přilepilo ke kůži a rozmazávalo se to, no děsný, nebylo to jakoby za co chytit, táhlo se to jako med. nakonec ale to šlo dobře dolů s tou látkou. Ke konci už mi to šlo i bez toho. Myslim, že s trochou cviku to bude super. Při dnešním pokusu jsem toho vypatlala docela dost, poněvadž jsem to někdy rozpatlala po tý noze tak blbě, že jsem to musela jít smejt. Pasta je dobře rozpustná ve vodě, takže to šlo v pohodě.

asi to zkusím pořádně podle tohoto videa (ručník jde vyprat): http://www.youtube.com/watch?…

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 22.04.11 18:23

A ako je to bolestive?

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 22.04.11 19:27

No pro mě je to skoro úplně bezbolestné. Když to srovnám s elektrickým chlupodravcem - zkoušela jsem asi třikrát a fakt jsem to nedala. Navíc mi po tom okamžitě vyskákali zanícené pupínky. Tady po tom nemám vůbec žádné podráždění. Takže v tomhle je to super.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 23.04.11 14:50

Teda to je věda. :D Já jsem si právě v dm četla ten návod a chybělo mi tam čím se to má strhávat. Ale vím, že Arabky k tomu žádnou látku nepoužívají.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 26.04.11 11:25

Já nemám přímo tady tu značku, ale nějakou jinou…a nic moc teda :conf:

Koupila jsem to asi tak 2 roky zpátky a použila to asi 2×, moc to nefungovalo…a hlavně se mi s tím nechtělo babrat…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dadinka
Parfémová maniačka 521 příspěvků 24.07.11 13:29

Mám problém, pasta mi nejde rozpustit ve vodní lázni na požadovanou hmotu.
Někdo kdo vyzkoušel, prosím poradíte. :cry:

Na poličce 119 parfémů 8 miniatur 161 odstřiků 205 vzorků V tužebníku 1430 parfémů

matty.jenkyns
Učednice 48 příspěvků 07.08.11 17:25
Ronna píše:
Teda to je věda. :D Já jsem si právě v dm četla ten návod a chybělo mi tam čím se to má strhávat. Ale vím, že Arabky k tomu žádnou látku nepoužívají.

Záleží, jestli máš tekutou verzi (např. Veet cukrová pasta), nebo pevnou (to jsou ty arabský). U tekutý se používají proužky látky, dají se koupit v kosmetických potřebách, třeba ve větších obchodech pro kosmetičky. Arabský se používají v pevném stavu, jen se rukama trochu „rozmačkají“ (nevím, jak bych to nejlíp řekla:) a pak strhneš jen rukou, případně na jeden konec přilepíš další kousek tý pasty, když je už původní moc rozteklá…

http://www.youtube.com/watch?… … r_embedded

Na poličce 22 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 34 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Veruška
Znalkyně 255 příspěvků 09.08.11 17:30

Nemám tuhle značku cukrové pasty, ale čerstvé zkušenosti s jinou. Začala jsem cca před měsícem na tříslech.
Proti strojku je bolest opravdu menší. Se strojkem jsem šla navíc až do krve, s pastou ne. Bohužel stále nemám ten správný trhací grif. Už jsem si pořídila příborový nůž bez ostří, ale stále to není ono. Navíc mě začaly trápit zarůstající chloupky.

Také mám výše zmiňovaný problém, že pasta je po určité době moc rozteklá a není za co chytit.

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 4 parfémy

matty.jenkyns
Učednice 48 příspěvků 12.08.11 22:06
Veruška píše:
Nemám tuhle značku cukrové pasty, ale čerstvé zkušenosti s jinou. Začala jsem cca před měsícem na tříslech.
Proti strojku je bolest opravdu menší. Se strojkem jsem šla navíc až do krve, s pastou ne. Bohužel stále nemám ten správný trhací grif. Už jsem si pořídila příborový nůž bez ostří, ale stále to není ono. Navíc mě začaly trápit zarůstající chloupky.Také mám výše zmiňovaný problém, že pasta je po určité době moc rozteklá a není za co chytit.

Používáš před použitím pudr? Kůže je pak sušší a pasta se tolik neroztéká. A na zarůstající chloupky většinou stačí olej nebo peeling, např. arganový/olivo­vý/kokosový/man­dlový olej + hrubozrná mořská sůl + třtinový cukr. Zkoušela jsem i Veet krém proti zarůstání chloupků, ale ten mi přišel vcelku na nic :conf:

Na poličce 22 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 34 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Veruška
Znalkyně 255 příspěvků 13.08.11 19:12
matty.jenkyns píše:

Pudr nepoužívám… :conf: stačil by dětský zásyp?
Se zarůstáním určitě něco udělám… Jen jsem nějak nepočítala, že chlupy začnou zarůstat. U pasty to totiž píšou…

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist