Putovani refanu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 29.03.09 22:35
Putovani refanu

Mozna je to moc blaznivej napad, ale..
Zkousela jsem vycistit jeden refan co se mi povedlo vyprazdnit - na vase rady nalozenej do kafe, horke vody s jarem.. vsechno nekolik dni, ale rozstrikovac stale byl citit tou vuni + kafem navic. Jako bonus z toho kafe zhnedl :lol:

tak me napadlo, co takhle vzdy po vyprazdneni nekolika refanu mrknout, kdo tu nabizi vune ktere do nich byly rozstrikany, a poslat je majitelce plnych vuni k dalsimu pouziti, treba za nejaky vzorecek, nebo pro opetovne naplneni?
Vzdyt refan se snad nijak moc neopotrebovava, tak proc ho vyhazovat?
Menite tady porad neco, tak i to postovne se snad vyplati.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 29.03.09 22:50

použité refany prostě vyhazuji, to úsilí na jejich vyčištění od předchozí vůni nestojí za můj vynaložený čas, a stejně, ten plastový uzávěr už ničím nevyčistíš, plast tou vůni úplně prosákne, bohužel.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25900 příspěvků 29.03.09 22:53

Na odstřiky používám VÝHRADNĚ nové Refany. :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 29.03.09 22:54

Také.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 29.03.09 22:57
domenica píše:
Na odstřiky používám VÝHRADNĚ nové Refany. :wink:

s tím souhlasím na 100 %, refan je určen jenom na jednorazové použití ( za výjimkou když si dělám menší odstřík té stejné vůně výhradně pro sebe jako kabelkové bálení )

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 29.03.09 23:26

vy jste me asi nepochopily.. ja ted nemluvim o tom jak znovu pouzit na jinou vuni pouzity refan, ale jak ten pouzity dostat k nekomu, kdo by do nej mohl dat tu samou vuni ktera tam byla predtim. Tedy takova recyklace.

Pro predstavu - divka cislo 1 ziska odstrik „Prada“ ze treti ruky, ve kterem jsou uz jen 4ml vune. Ma ho hned spotrebovany.co udela?
A/ vyhodi refan a napise nekomu at ji udela dalsi odstrik Prady do noveho
B/ posle refan nekomu kdo ma Pradu aby ji ho naplnil, protoze ma co nabidnout na vymenu, stejne by obalku s necim poslala, a druha strana nemusi pouzivat novy refan.
C/ nechce sice znovu Pradu, ale ma u sebe jeste dva prazdne refany od vuni, ktere vsechny tri vlastni nejaka uzivatelka fora. Divce cislo 1 se libi nektere vzorecky z jeji policky, tak ji nabidne moznost vymeny -posle ji prazdne refany, a dostane treba tri vzorecky. Divka c. 2 ktere refany dojdou za chvili dostane objednavku Prady, a muze pouzit dosly refan, protoze voni jen a jen od Prady.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 29.03.09 23:31

Refan se dá vyčistit… musí se pořádně vymejt a pak nechat cca rok někde ležet :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 29.03.09 23:33

Moc složitý. :wink:

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 30.03.09 16:48
WildOrchid píše:
vy jste me asi nepochopily.. ja ted nemluvim o tom jak znovu pouzit na jinou vuni pouzity refan, ale jak ten pouzity dostat k nekomu, kdo by do nej mohl dat tu samou vuni ktera tam byla predtim. Tedy takova recyklace.Pro predstavu - divka cislo 1 ziska odstrik „Prada“ ze treti ruky, ve kterem jsou uz jen 4ml vune. Ma ho hned spotrebovany.co udela?
A/ vyhodi refan a napise nekomu at ji udela dalsi odstrik Prady do noveho
B/ posle refan nekomu kdo ma Pradu aby ji ho naplnil, protoze ma co nabidnout na vymenu, stejne by obalku s necim poslala, a druha strana nemusi pouzivat novy refan.
C/ nechce sice znovu Pradu, ale ma u sebe jeste dva prazdne refany od vuni, ktere vsechny tri vlastni nejaka uzivatelka fora. Divce cislo 1 se libi nektere vzorecky z jeji policky, tak ji nabidne moznost vymeny -posle ji prazdne refany, a dostane treba tri vzorecky. Divka c. 2 ktere refany dojdou za chvili dostane objednavku Prady, a muze pouzit dosly refan, protoze voni jen a jen od Prady.

Já to sice vcelku chápu, ale zní to jako logistický guláš.
Pročež si nepříliš aktivně sbírám prázdné flakony od čehokoli se skleněnou zátkou, kdybych si chtěla něco přelít - což mě čeká, mám tu jeden případ rozbitého rozprašovače.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 30.03.09 17:04

S tym vymienanim to nie je zly napad, mozno to tak aj kocky, ktore spolu casto komunikuju robia…

Refany tiez cistím a vyváram, nechavam ich odlezat-vypachnut …sice nie rok, ale pomáha to.

Pouzite Refany pouzivam len pre vlastnu potrebu - rozdelim si ich podla typu vone, do vyvareneho aspon ciastocne vypachnuteho, kde predtym bola napriklad Mandarine Basilic - som si nastriekala Funny, takze to velmi nevadí…

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 03.04.09 15:06

Práve som potrebovala umyť jeden refan a celkom sa mi to podarilo po tom, ako sa minimálne 4 dni umýval kolom-dokola v umývačke. Flakón ani vrchnák absolútne necítiť po predchádzajúcej vôni, hadičku s rozprašovačom trochu.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 07.04.09 18:11

Já si myslím,že to posílání refanů mě přijde na stejné peníze,ne-li na víc,než když si koupím refan nový.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 07.04.09 23:00
Myskamauska píše:
Já si myslím,že to posílání refanů mě přijde na stejné peníze,ne-li na víc,než když si koupím refan nový.

Kdyz ho posles pri nejake vymene nebo prodeji tak ne.

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23751 příspěvků 06.12.09 16:33

Použité refany jsem začala také vyhazovat. Zpočátku mi to bylo líto, ale na nějaké složité čištění a ještě zdlouhavější větrání a sušení refanu nemám čas ani chuť.
A z plastových částí stejně stále cítím vůni, která v refanu byla. :)

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 06.12.09 16:54

Taky mě napadlo, že bych si poslala refan, když bych chtěla tu samou vůni..je škoda ho vyhazovat, když mu vlastně nic není. Nicméně já si je nechávám, například na Savo, když dělám na trička savovou metodu nebo tak něco :D

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist