Původní Arpage Lanvin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 24.01.14 20:12
Původní Arpege Lanvin

Prosím mám pořád nejasno, jak je to s flakonky původní Arpege. Na Elninu jsou vyobrazeny dva - černý a průhledný. Teď naskladnili Arpege 30 ml a na Fragrantice píšou, že od roku 2009 se původní Arpege dělá v 50ml a 100 ml. Je tedy na Elninu ještě Arpege vyrobený před rokem 2009? A který flakonek je tedy starší - černý nebo průhledný? Prošla vůně reformulací? Mám vzoreček už asi 1,5 roku z Vůně-parfemů , moc se mi líbí a velikost 30 ml je pro mě tak akorát, ale bojím se, aby mi nepřišla trochu jiná vůně a netuším ani v jakém flakonku…

Příspěvek upraven 24.01.14 v 21:09

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů
Reakce:

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 24.01.14 20:28

@aprazanda Ak dobre viem, Arpége bola reformulovaná len raz, v roku 1993 (oficiálne, neoficiálne..kto­vie). Hĺadala som už pred tým aj ja rozdiely, ale nenašla som žial odpovede. Zmena flakónu bude zrejme len zmenou vzhľadu, akou prešla už nejedna vôňa. (Mám čierny, kúpila som ho pred rokom, vtedy bol aj ten priezračný k dostaniu, ale len ako 30ml verzia v e-shopoch.)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 24.01.14 20:34

@opoponax Aha, takže tenhle 30 ml bude ten průhledný… Děkuju, udělám si opožděného Ježíška.

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 24.01.14 20:37

@aprazanda Rado sa stalo, je to krásna aldehydovka- pre mňa najkrajšia na jar.
Môžem Ťa ešte poprosiť o niečo: opravila by si ten preklep v názve tohoto vlákna? Ďakujem! :kytka:

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 24.01.14 21:10

@opoponax Moc se omlouvám za hloupou opakovanou chybu. :oops:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 24.01.14 21:15

@aprazanda já měla v průhledném vždy jen edt, mám 30 ml černý a je v něm edp , raději zavolej

Škoda, že edt nemají, je mnohem krásnější, taková veselá, jiskřivá a není tak náladová jako edp

Příspěvek upraven 24.01.14 v 21:25

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 24.01.14 21:16

@aprazanda To nemusíš, mne neustále ujde -i, -y. :lol: Navyše, správne by to malo byť s tým dĺžňom naopak: Arpège, ale tiež ho ani za ten svet neviem nájsť na klávesnici…(teraz som názov skopírovala 8) )

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 24.01.14 21:21

Budem off-topic trošku, ale…neviete mi poradiť, ktoré všetky flakóny Lanvin majú na sebe to krásne staré logo, na ktorom je mme Lanvin s dcérkou? Strašne sa mi páči, ale Arpege by som asi neunosila a Eclat je príliš obľúbený a ja neznášam, keď niekto vonia rovnako ako ja :roll: :oops: …a My sin jednak nepoznám, jednak je už asi aj tak nezohnateľný…a ďalej už neviem…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 24.01.14 21:30

@slniecko Hjaj, My Sin, alebo Scandal by som chcela raz skúsiť. Ostatne mi napadlo, čo tak kozmetika? Len neviem, kde ju zohnať. (ale, keď sme minule videli Liú tiene a telový púder s trblietkami v Marionnaude, až také nereálne by to nemalo byť.)

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 25.01.14 12:32

@opoponax Lanvin robí aj kozmetiku? Super, idem hľadať, ďakujem!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Daniela44
Parfémová maniačka 603 příspěvků 23.05.14 12:31

Mohl byste prosím někdo porovnat (nebo vyvrátit:) rozdíl mezi vůní Arpége v černém a průhledném flakonu? Černý se prý přestal vyrábět, ale už ze dvou eshopů mi teď napsali, že ho pořád prodávají. Já znám jenom vůni toho černého, tak by mě zajímalo, jestli v průhledném voní jinak, nebo je jiný jen obal.
Na fragrantice je průhledná i padesátka EDP. To je zmatek…

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

albeni1  23.05.14 12:41

No, já jsem měla černý flakonek EDP a voněl mi stejně, jako miniatura EDP, která má ale průhledný obal. A pak jsem měla standartní balení EDT v průhledném obalu, a tam byl tedy rozdíl oproti EDP v lehkosti a průhlednosti, není tam tak těžké pižmo, není to takový živočich jako EDP.
Nicméně, to je rozdíl v koncentracích.
Co se týká EDP, tak jak ta z černého flakonu, tak ta z průhledné miniaturky mi přišly stejné :)

Daniela44
Parfémová maniačka 603 příspěvků 23.05.14 12:46

@albeni1 ó děkuji:) tak už nebudu zpovídat eshopy a objednám co maj… díky! ;)

tady to taky potvrzujou a dokonce prej jsou běžný ty černý flakony a „vzácný“ ty průhledný, a ne naopak. To jsou novinky:)
 http://www.fragrantica.com/…iewtopic.php?…

albeni1  23.05.14 16:28

Tak to jsem ráda, že je to skutečně tak :palec: mě se více líbí asi černý flakon, působí tak příjemně retro. Zajímalo by mě, odkud se vzala ta informace o ukončení černých flakonů, já to kdysi brala jako jasnou věc, a myslím že jsem se to dočetla tady na arome, ale zatím ( navíc po těch letech ) nemám dojem, že by černý Arpége končil, je ho všude dost.

Daniela44
Parfémová maniačka 603 příspěvků 31.05.14 13:24

Koupila jsem černý flakon na jedenklik, podle kódu vyrobený 2013.
Voní identicky, jako můj starý flakon :srdce:

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist