" D " Luciano Soprani

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5278 příspěvků 13.01.09 15:29
" D " Luciano Soprani

V e-Fannu ji mají v kazetě /50 ml vůně + 50 ml mlíčko / za velmi pěkných 699 Kč. Včera jsem ji očichala v kamence a musím konstatovat, že je opravdu povedená. Pikantní, nepříliš sladká, do jisté míry podobná Portofinu od Diora. Dokonce i flakon má podobný.Autorem je P.Bourdon. Za tu cenu je to velmi dobrá koupě. Soprani je v Itálii známá a noblesní značka, u nás trochu přehlížená a nedoceněná. Je to škoda.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:
 
Arome Medulka
Nováček 21 příspěvků 18.01.09 17:53

Tak jsem se na to mrkla :lol: , tak toho mlíčka v kazětě je 75ml, vzhledem k tomu, že zrovna vlastním vzoreček, tak mám o vůni přehled. Není sice špatná, ale můj šálek kávy to není, připada mi dost větrová, což zrovná nemusím :evil: papa :)

Na poličce 38 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 25 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist