"červené" vůně...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 03.09.10 17:49
"červené" vůně...

kterou z vůní v kategorii „red“ byste doporučili? Trochu mě zklamaly recenze na Jacomo Rouge, ale váhám stále, zdali nejít do Xeryus Rouge od Givenchy :conf:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 03.09.10 19:00

Jacomo Rouge jsem si šla připomenou z vypotřebovaného flakonu. Je to teplá příjemná červená vůně. Mě se líbí. Ovocně gurmánská.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 03.09.10 20:49

já nejspíš nemám „koule“ na to, abych šel do některé z nich naslepo..obzvlášť když jsem kdesi četl, že Jacomo Rouge je připodobňován k Le Male ( :vomit: ) a Xeryus Rouge k Davidoff Silver Shadow :roll:

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 03.09.10 22:30
FlirtBoy píše:
já nejspíš nemám „koule“ na to, abych šel do některé z nich naslepo..obzvlášť když jsem kdesi četl, že Jacomo Rouge je připodobňován k Le Male ( :vomit: ) a Xeryus Rouge k Davidoff Silver Shadow :roll:

FlirtBoy, podla tvojej policky by asi xeryus rouge zrejme nebola pre teba…tvoje vone naznacuju, ze budes skor „klasik“ a rouge je taka moderna sladarna, bohuzial pre mna nie prilis originalna, takze som ju musel predat

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 03.09.10 22:52
Luqas píše:
FlirtBoy píše:
FlirtBoy, podla tvojej policky by asi xeryus rouge zrejme nebola pre teba…tvoje vone naznacuju, ze budes skor „klasik“ a rouge je taka moderna sladarna, bohuzial pre mna nie prilis originalna, takze som ju musel predat

taky mě to napadlo - nakonec si nejspíš koupím klasický xeryus :whistle:

když mně se hrozně líbí ta červená barva těch flakonů :oops: :D

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 03.09.10 23:13
FlirtBoy píše:
Luqas píše:
FlirtBoy píše:

taky mě to napadlo - nakonec si nejspíš koupím klasický xeryus :whistle:

když mně se hrozně líbí ta červená barva těch flakonů :oops: :D

no u mna vyhrala iba jedina cervena vona… podla mna genialny, uz spomenuty dunhill desire… netuctovka, akurat sladka, dlhotrvajuca, a dost chvalena…bohuzial, podla mna jedina podarena vona od dunhill, aspon co sa tych modernejsich pocinov tyka,,, starsie dunhilly som neskusal

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25897 příspěvků 03.09.10 23:18

Habit Rouge :wink:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 03.09.10 23:20

Habit Rouge už mám, to je povedená záležitost :wink:

Dunhill Desire je celkem pěkný, taky o něm uvažuju, někde bych měl mít vzoreček, tak ho ještě vyzkouším 8) líbilo by se mi něco ovocně aromatického a zároveň nasládlého, něco jako sladší Drakkar bez mýdla 8) :)

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 05.09.10 06:31
FlirtBoy píše:

Podle Tvojí sbírky vydržíš leccos. Jacomo je mnohem víc pánský, než Le Male, nepřišel mi nijak kontroverzní, komplikovaný ani zženštilý. Nanejvýš by Tě nebavil, ale jistě by Tě neporazil.
Jen podotýkám, že mám ráda Muglery, tak cosi ovocného a sladkého mě jen tak nerozhází. Já bych ho manželovi klidně koupila znovu.

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 06.09.10 01:49

M. Micallef - Red Sea. Vůně mi silně evokuje něco rudého, žhavého.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist