"fixka" na rty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 29.08.09 14:54
"fixka" na rty

Narazila jsem na barvu - jak to jinak nazvat? rtěnka to není, lesk to není, vypadá to fakt jako fixka - na rty, viz zde: http://cgi.ebay.com/…Girl-Outlast- … 286.c0.m14

Dá se něco takovýho kupit tady? Nechce se mi takovou kravinku objednávat ze zahraničí, ale kdyby to někde měli, tak ráda vyzkouším.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 29.08.09 15:19

osobne jsem nikde nic takoveho nevidela …

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 29.08.09 15:26

Našla jsem fix na rty na revlon-eshop.cz za 268,– kč, ale jestli se to normálně prodává, to tam není poznat. Pro mě by to mohlo být zajímavé. :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Bianca
Znalkyně 279 příspěvků 29.08.09 19:54

Fixku na rty dělá i Keenwell, kdysi dávno jsem se o tom bavila s kosmetičkou, barva má držet na rtech jak přibitá, ale osobní zkušennost s tím nemám.

Na poličce 19 parfémů 5 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 29.08.09 23:31

zajímavé!! taky to vidím poprvé :shock: až někdo vyzkoušíte, nezapomeňte podat hlášení :D

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 30.08.09 11:48

tak já jsem měla fix na rty od Lancome,ale ta se používá jako konturka je užší ten stěteček,zkoušela jsem to na celé rty a opravdu to drží daleko lépe než klasická konturka a když se tím vyplnily celé rty,tak to vypadalo taky dobře.taky by mě zajímala celá fixová rtěnka

Na poličce 36 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

eva1960
Učednice 230 příspěvků 07.09.09 17:01

já jsem kdysi měla něco podobného od Revlonu. problém je v tom, že při použití fixy je nutné mít rty naprosto hladké, přejeté důkladně peelingem nebo kartáčkem na zuby. Jakmile by nebyly dokonale hladké, tak se do toho vpije fixa a vypadá to hodně zle. Takže pro mě ano ale asi s tím, že si rty přejedu normální hydratační rtěnkou.

Na poličce 3 parfémy 1 miniatura 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist