"fixka" na rty

Ada 29.08.09 14:54

"fixka" na rty

Narazila jsem na barvu - jak to jinak nazvat? rtěnka to není, lesk to není, vypadá to fakt jako fixka - na rty, viz zde: http://cgi.ebay.com/…Girl-Outlast- … 286.c0.m14

Dá se něco takovýho kupit tady? Nechce se mi takovou kravinku objednávat ze zahraničí, ale kdyby to někde měli, tak ráda vyzkouším.

Reklama

jasmina 29.08.09 15:19

osobne jsem nikde nic takoveho nevidela …

Amy 29.08.09 15:26

Našla jsem fix na rty na revlon-eshop.cz za 268,– kč, ale jestli se to normálně prodává, to tam není poznat. Pro mě by to mohlo být zajímavé. :wink:

Bianca 29.08.09 19:54

Fixku na rty dělá i Keenwell, kdysi dávno jsem se o tom bavila s kosmetičkou, barva má držet na rtech jak přibitá, ale osobní zkušennost s tím nemám.

Alena 29.08.09 23:31

zajímavé!! taky to vidím poprvé :shock: až někdo vyzkoušíte, nezapomeňte podat hlášení :D

radulllinka 30.08.09 11:48

tak já jsem měla fix na rty od Lancome,ale ta se používá jako konturka je užší ten stěteček,zkoušela jsem to na celé rty a opravdu to drží daleko lépe než klasická konturka a když se tím vyplnily celé rty,tak to vypadalo taky dobře.taky by mě zajímala celá fixová rtěnka

eva1960 07.09.09 17:01

já jsem kdysi měla něco podobného od Revlonu. problém je v tom, že při použití fixy je nutné mít rty naprosto hladké, přejeté důkladně peelingem nebo kartáčkem na zuby. Jakmile by nebyly dokonale hladké, tak se do toho vpije fixa a vypadá to hodně zle. Takže pro mě ano ale asi s tím, že si rty přejedu normální hydratační rtěnkou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist