"Intimní téma"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 22.07.10 15:55
"Intimní téma"

Přípravky na intimní hygienu a lubrikační gely - napište Vaše dobré i špatné zkušenosti, díky

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 22.07.10 15:57

Lubrikační gel nepoužívám-zatím ho nepotřebuju.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 22.07.10 16:11

Mám doma jen tekuté mýdlo Lactacyd Femina - před časem jsem ho koupila s tím, že se občas hodí, ale pravidelně jej nepoužívám, není potřeba bohudík

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 22.07.10 16:24

to Myskamauska: „dík“ za odpověď, ale já se neptala, kdo co nepotřebuje, ale jaké má kdo zkušenosti, navíc používání jednoho či druhého není JEN o potřebě primární, víc to rozebírat nebudu. Jelikož intimní hygienu nijak nezmiňuješ, je důvod Tvé odpovědi takový -průhledný? Ale nic ve zlém. Mně toto téma zajímá, proto jsem ho založila a většinou se na tomto fóru dozvím -serioznější informace než kdekoli jinde (většinou na úrovni)…no někdy asi taky ne.

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 22.07.10 16:45

Možná proto, že i tvůj dotaz je takový strohý, se ti dostalo stejné odpovědi.Možná jsi měla dodat, jakou zkušenost máš ty a proč se na to vlastně ptáš. :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 22.07.10 16:49

Milá Jindro ,vyprošuji si tvé invektivy.
nenapsala jsem nic strašného,takže řeči o úrovni si prosím pro příště nech od cesty a nikoho bezdůvodně neurážej!!!!
Má odpověď byla míněna z legrace,ale jak vidím,tak se bereš příliš vážně.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 22.07.10 17:08

Milá Myskamausko, nechejme prosím vykřičníků a dohadů, vůbec jsem se Tě nechtěla dotknout. Tato diskuse měla vždy úroveň, nebudeme to kazit. Fakt.
Tak podrobněji: po x-letech jsem se vykoupala na koupališti a měla jsem nepříjemné pocity tam dole. Nic strašného, na doktora ani náhodou. Nicméně jsem navštívila internet.stránky a asi 3 lékárny, kde jsem se dozvěděla vždy něco jiného, jak co se týče „napravení“ Ph prostředí pomocí intimních mycích gelů (dodnes jsem je nepoužívala) a - také názor, že někdo je tam dole prostě citlivý a prý by mohl pomoci lubr.gel, který zároveň chrání a „nepustí“ infekci. Na podobné malé problémky si stěžovaly v těchto vedrech i kolegyně (sezení v potu 8 hodin v kanclu), tak jsem si řekla, proč případně něco nezkusit, ale připravků je (jako ve všem hodně), nejraději čerpám z osobních zkušeností. Já mám po 4 dnech klid bez gelů mycích i jiných, ale chtěla jsem prostě zjistit, má-li někdo radu po ruce.
Takže skládám zbraně a třeba po širokosáhlém objasnění se dočkám i odpovědí.

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 22.07.10 17:31

Mě se osvědčil Femigel… Taky jsem měla dost vleklé gynekologické problémy a používání femigelu mi dost pomohlo… na jejich stránkách je dost info http://www.femigel.cz/ Jinak celý rok používám lactacyd femina, mají i výborné vlhčené ubrousky, když člověk jede někam víc do přírody…

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 22.07.10 18:07

Na intimní hygienu používám http://www.rudolfkrupa.eu/saforellecz/i … -zeny.html a jsem maximálně spokojená.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

luciole
Nevyléčitelná závislačka 1101 příspěvků 22.07.10 18:34

Ano, Femigel je dobrej, a vůbec věci s tea tree oil, šalvějí, levandulí…
Mám teď takový „přírodní“ mycí gel ALOEdermal Intimaid /Detergento Intimo Delicato con Aloe Vera, Camomilla, Salvia a Tea Tree Oil - pH 4,5/. Je tedy trošku dražší cca tři stovky za 250 ml, ale stojí za to… :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.07.10 19:23

…zkuste preventivně mini tampony, eventuelně na ně před použitím neneste jakýkoli vaginální gel…je to prevence a velmi účinná, stejně jako léčba - tampon je potřeba vyměnit co čtyři hodiny - v případě léčby infektu obalit vždy v gelu… …a pozor - gely mají různé složení - mnoho žen je alergických na tee tree nejčastější účinnou látku…zkuste třeba s aloe…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 22.07.10 19:28
Jindra píše:
Tak podrobněji: po x-letech jsem se vykoupala na koupališti a měla jsem nepříjemné pocity tam dole. Nic strašného, na doktora ani náhodou. Nicméně jsem navštívila internet.stránky a asi 3 lékárny, kde jsem se dozvěděla vždy něco jiného, jak co se týče „napravení“ Ph prostředí pomocí intimních mycích gelů (dodnes jsem je nepoužívala) a - také názor, že někdo je tam dole prostě citlivý a prý by mohl pomoci lubr.gel, který zároveň chrání a „nepustí“ infekci. Na podobné malé problémky si stěžovaly v těchto vedrech i kolegyně (sezení v potu 8 hodin v kanclu), tak jsem si řekla, proč případně něco nezkusit, ale připravků je (jako ve všem hodně), nejraději čerpám z osobních zkušeností. Já mám po 4 dnech klid bez gelů mycích i jiných…

Taky jsem se letos byla koupat všeho všudy dvakrát a rovněž jsem si něco uhnala :roll: Taky nic hrozného, ale jelikož už jsem podobný problém měla v zimě, a tehdy poměrně nepříjemně vygradoval, nečekala jsem na nic a k doktorovi šla. Něco mi předepsal, teď už jsem u konce léčby a prozatím se zdá být klid (musím zaklepat).
To mýdlo (Lactacyd) mi nijak extra nepomohlo, jen jsem měla dobrý pocit, že se nemyju nějakým obyč mýdlem-dryákem pro zmiňované partie.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 22.07.10 19:39
Kerze píše: … zkuste preventivně mini tampony , eventuelně na ně před použitím neneste jakýkoli vaginální gel…je to prevence a velmi účinná, stejně jako léčba - tampon je potřeba vyměnit co čtyři hodiny - v případě léčby infektu obalit vždy v gelu…

Žila jsem v přesvědčení, že je škodlivé používat tampóny jindy než při menstruaci.. Ale možná když je na nich ten gel.. Stejně bych to asi nedělala :conf:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.07.10 19:47
melisaa píše:
Kerze píše: … zkuste preventivně mini tampony , eventuelně na ně před použitím neneste jakýkoli vaginální gel…je to prevence a velmi účinná, stejně jako léčba - tampon je potřeba vyměnit co čtyři hodiny - v případě léčby infektu obalit vždy v gelu…
Žila jsem v přesvědčení, že je škodlivé používat tampóny jindy než při menstruaci.. Ale možná když je na nich ten gel.. Stejně bych to asi nedělala :conf:

To je pověra a nesmysl - naopak tampony, když se správně používají, infekce omezují…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 22.07.10 20:07
Kerze píše:
melisaa píše:
To je pověra a nesmysl - naopak tampony, když se správně používají, infekce omezují…

Dobrá, dobrá, ale stejně bych se asi bála, že se mi něco stane :mrgreen:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist