"Intimní téma"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 22.07.10 15:55
"Intimní téma"

Přípravky na intimní hygienu a lubrikační gely - napište Vaše dobré i špatné zkušenosti, díky

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 22.07.10 15:57

Lubrikační gel nepoužívám-zatím ho nepotřebuju.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 22.07.10 16:11

Mám doma jen tekuté mýdlo Lactacyd Femina - před časem jsem ho koupila s tím, že se občas hodí, ale pravidelně jej nepoužívám, není potřeba bohudík

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 22.07.10 16:24

to Myskamauska: „dík“ za odpověď, ale já se neptala, kdo co nepotřebuje, ale jaké má kdo zkušenosti, navíc používání jednoho či druhého není JEN o potřebě primární, víc to rozebírat nebudu. Jelikož intimní hygienu nijak nezmiňuješ, je důvod Tvé odpovědi takový -průhledný? Ale nic ve zlém. Mně toto téma zajímá, proto jsem ho založila a většinou se na tomto fóru dozvím -serioznější informace než kdekoli jinde (většinou na úrovni)…no někdy asi taky ne.

Uživatel je onlinepaty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 22.07.10 16:45

Možná proto, že i tvůj dotaz je takový strohý, se ti dostalo stejné odpovědi.Možná jsi měla dodat, jakou zkušenost máš ty a proč se na to vlastně ptáš. :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 22.07.10 16:49

Milá Jindro ,vyprošuji si tvé invektivy.
nenapsala jsem nic strašného,takže řeči o úrovni si prosím pro příště nech od cesty a nikoho bezdůvodně neurážej!!!!
Má odpověď byla míněna z legrace,ale jak vidím,tak se bereš příliš vážně.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 22.07.10 17:08

Milá Myskamausko, nechejme prosím vykřičníků a dohadů, vůbec jsem se Tě nechtěla dotknout. Tato diskuse měla vždy úroveň, nebudeme to kazit. Fakt.
Tak podrobněji: po x-letech jsem se vykoupala na koupališti a měla jsem nepříjemné pocity tam dole. Nic strašného, na doktora ani náhodou. Nicméně jsem navštívila internet.stránky a asi 3 lékárny, kde jsem se dozvěděla vždy něco jiného, jak co se týče „napravení“ Ph prostředí pomocí intimních mycích gelů (dodnes jsem je nepoužívala) a - také názor, že někdo je tam dole prostě citlivý a prý by mohl pomoci lubr.gel, který zároveň chrání a „nepustí“ infekci. Na podobné malé problémky si stěžovaly v těchto vedrech i kolegyně (sezení v potu 8 hodin v kanclu), tak jsem si řekla, proč případně něco nezkusit, ale připravků je (jako ve všem hodně), nejraději čerpám z osobních zkušeností. Já mám po 4 dnech klid bez gelů mycích i jiných, ale chtěla jsem prostě zjistit, má-li někdo radu po ruce.
Takže skládám zbraně a třeba po širokosáhlém objasnění se dočkám i odpovědí.

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3093 příspěvků 22.07.10 17:31

Mě se osvědčil Femigel… Taky jsem měla dost vleklé gynekologické problémy a používání femigelu mi dost pomohlo… na jejich stránkách je dost info http://www.femigel.cz/ Jinak celý rok používám lactacyd femina, mají i výborné vlhčené ubrousky, když člověk jede někam víc do přírody…

Na poličce 15 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 6 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 22.07.10 18:07

Na intimní hygienu používám http://www.rudolfkrupa.eu/saforellecz/i … -zeny.html a jsem maximálně spokojená.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

luciole
Nevyléčitelná závislačka 1103 příspěvků 22.07.10 18:34

Ano, Femigel je dobrej, a vůbec věci s tea tree oil, šalvějí, levandulí…
Mám teď takový „přírodní“ mycí gel ALOEdermal Intimaid /Detergento Intimo Delicato con Aloe Vera, Camomilla, Salvia a Tea Tree Oil - pH 4,5/. Je tedy trošku dražší cca tři stovky za 250 ml, ale stojí za to… :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.07.10 19:23

…zkuste preventivně mini tampony, eventuelně na ně před použitím neneste jakýkoli vaginální gel…je to prevence a velmi účinná, stejně jako léčba - tampon je potřeba vyměnit co čtyři hodiny - v případě léčby infektu obalit vždy v gelu… …a pozor - gely mají různé složení - mnoho žen je alergických na tee tree nejčastější účinnou látku…zkuste třeba s aloe…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 22.07.10 19:28
Jindra píše:
Tak podrobněji: po x-letech jsem se vykoupala na koupališti a měla jsem nepříjemné pocity tam dole. Nic strašného, na doktora ani náhodou. Nicméně jsem navštívila internet.stránky a asi 3 lékárny, kde jsem se dozvěděla vždy něco jiného, jak co se týče „napravení“ Ph prostředí pomocí intimních mycích gelů (dodnes jsem je nepoužívala) a - také názor, že někdo je tam dole prostě citlivý a prý by mohl pomoci lubr.gel, který zároveň chrání a „nepustí“ infekci. Na podobné malé problémky si stěžovaly v těchto vedrech i kolegyně (sezení v potu 8 hodin v kanclu), tak jsem si řekla, proč případně něco nezkusit, ale připravků je (jako ve všem hodně), nejraději čerpám z osobních zkušeností. Já mám po 4 dnech klid bez gelů mycích i jiných…

Taky jsem se letos byla koupat všeho všudy dvakrát a rovněž jsem si něco uhnala :roll: Taky nic hrozného, ale jelikož už jsem podobný problém měla v zimě, a tehdy poměrně nepříjemně vygradoval, nečekala jsem na nic a k doktorovi šla. Něco mi předepsal, teď už jsem u konce léčby a prozatím se zdá být klid (musím zaklepat).
To mýdlo (Lactacyd) mi nijak extra nepomohlo, jen jsem měla dobrý pocit, že se nemyju nějakým obyč mýdlem-dryákem pro zmiňované partie.

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 22.07.10 19:39
Kerze píše: … zkuste preventivně mini tampony , eventuelně na ně před použitím neneste jakýkoli vaginální gel…je to prevence a velmi účinná, stejně jako léčba - tampon je potřeba vyměnit co čtyři hodiny - v případě léčby infektu obalit vždy v gelu…

Žila jsem v přesvědčení, že je škodlivé používat tampóny jindy než při menstruaci.. Ale možná když je na nich ten gel.. Stejně bych to asi nedělala :conf:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.07.10 19:47
melisaa píše:
Kerze píše: … zkuste preventivně mini tampony , eventuelně na ně před použitím neneste jakýkoli vaginální gel…je to prevence a velmi účinná, stejně jako léčba - tampon je potřeba vyměnit co čtyři hodiny - v případě léčby infektu obalit vždy v gelu…
Žila jsem v přesvědčení, že je škodlivé používat tampóny jindy než při menstruaci.. Ale možná když je na nich ten gel.. Stejně bych to asi nedělala :conf:

To je pověra a nesmysl - naopak tampony, když se správně používají, infekce omezují…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 22.07.10 20:07
Kerze píše:
melisaa píše:
To je pověra a nesmysl - naopak tampony, když se správně používají, infekce omezují…

Dobrá, dobrá, ale stejně bych se asi bála, že se mi něco stane :mrgreen:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist