"náhradní náplň"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danielle
Učednice 52 příspěvků 16.01.10 18:59
"náhradní náplň"

Ahoj, chodím sem už déle, ale patřím do kategorie „parfemových zelenáčů“, takže i proto píšu právě sem :-).

Chtěla bych se zeptat, zda (a jakou) máte zkušenost s náhradními náplněmi. Chtěla bych si pořídit konkrétně Chanel Coco Mademoiselle EDP a dlooouho jsem hledala a nejlépe mi (co se ceny+praktičnosti týče, nikoli vzhledu) vyšla sada „náhradních náplní“ 3×20 ml.
Důležitá poznámka: původní flakón nemám :lol:

Na obrázku to vypadá, že je k tomu i rozprašovač, láká mě i to, že 20ml je celkem fajn objem do kabelky.

Tak se ptám - dá se to použít i samostatně, nebo je to „něco co se vloží/přeleje do původního flakónu“?

Děkuji za případné odpovědi :)

Na poličce 16 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 15 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

Danielle
Učednice 52 příspěvků 17.01.10 10:16

Nikdo nezná? :(

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 17.01.10 10:18
:conf:
Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 17.01.10 13:27

Měla jsem Chanel No. 5 50ml skleněný refill s rozstřikovačem, používala jsem ho samostatně, byl tak i hezčí než v plastovém obalu, pro který byl určen.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 17.01.10 14:14

nahradni naplne obecne mivaji i rozprasovace, nic se nikam nepreliva - proste vetsinou jde jen o ten zdobny obal k tomu, kteremu parfemu

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 17.01.10 14:20

Je to náhradní balení do tohoto balení

Ale s tím rozprašovačem si tedy jistá nejsem, viděla jsem ho zhruba před rokem a už si to nějak nevybavuji :conf:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 17.01.10 14:32

hmm

na tom prvnim obrazku v uvodu tematu je jasne videt, ze vrsek roprasovace u te naplne se sundanym zlatym krytem NENI - takze bez toho nastavce uplne vlevo to strikat nebude .. ale jestli je ten nastavec soucasti baleni naplni, ci je to pouze na ukazku, jak se ma nasadit obal, to uz nevim

ale jestli soucasti neni + by to neslo vyresit nandanim nejakeho starsiho vrsku z jineho parfemu, tak je to baleni pak na nic

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Danielle
Učednice 52 příspěvků 17.01.10 15:25

Hmm koukám na to… chtělo by to mít ten původní obal. Zdá se mi, že rozprašovač součástí je, jen se to přendá na ty další lahvinky. No ale co dělat kdybych nedejbože tu jednu právě s tím rozprašovačem ztratila :shock:

Asi budu dloouho šetřit a pak si pořídím „standard“.
Všem moc děkuji za pomoc.

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 17.01.10 20:05
Danielle píše:
Hmm koukám na to… chtělo by to mít ten původní obal. Zdá se mi, že rozprašovač součástí je, jen se to přendá na ty další lahvinky. No ale co dělat kdybych nedejbože tu jednu právě s tím rozprašovačem ztratila :shock:Asi budu dloouho šetřit a pak si pořídím „standard“.
Všem moc děkuji za pomoc.

tyhle druhy balení mají ve stánku Chanel v MyNárodní asi u tří vůní (baj oko). vypadá to jako veliká rtěnka s chanelovským designem. po pootočení z vršku vyjede rozprašovač a tradá, může se stříkat :P

prodávají se v balení po třech náplních á 20ml a 1 „rtěnky“. cena někde kolem dvou papouchů.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 18.01.10 12:45

mám doma - původní obal je u Coco Mademois. bílý u Chance třeba růžový, ten zlatý vršek se přendává z jedné náplně na druhou, bez původního obalu to rozprašovat nebude. Náplně i sadu s nápněmi a původním obalem teďko mají v Marionnaudu ve slevě tuším 30 nebo 35 procent.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist