"Učitelská vůně"

Kate 04.08.09 10:18

"Učitelská vůně"

Dlhší čas už rozmýšľam nad tým, aký typ vône si obstarať do práce, do školy ako začínajúca učiteľka. Niekto by povedal, že to príliš riešim, no ja si veru ešte pamätám na mnohé vône učiteliek, čo nás učili..Jedna chodila ako chodiaca drogéria, a chalani si z nej robili srandu (celkovo sa podľa mna aj vyzývavo obliekala). Iná nosila dosť opojnú kvetinovú vônu, ktorá sa za ňou tiahla po chodbe, a príjemné to nebolo..Veľmi si však pamätám na základke, učiteľka, na ktorej hodinách sme ticho čučali ako mušky, mala na sebe ešte nepríjemnejsiu, vtedy sa mi zdalo - „vôňu pre staré baby“, ktorá ešte k tej jej autorite pridala :)

Mala by to byť vôňa primerane prijemná, nie príliš mladistvá, nie vyzývavá, skôr elegantná, no nie príliš exklusívna, nie moc zameniteľná, …?
Vždy som si tak predstavovala //Ana

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

katerinka 04.08.09 10:40

Moje sestra je učitelka, učí chemii a fyziku. Je jí třicet, vypadá na pětadvacet. Je velmi přísná, důsledná a nekompromisní. Nejraději se do školy voní Hypnoticem 8) :D A žáci ho na ní milují :wink:

Širín 04.08.09 10:51

katerinka no to bych padla! :lol:

Sára 04.08.09 10:53

Já bych si takovou vůni představovala nějaký Chanel - Allure, Coco Mademoisele, Chanel 5, Chanci - elegantní, nevyzývavé.,

katerinka 04.08.09 10:57
Širín píše:
katerinka no to bych padla! :lol:

Proč, sestra má na něj milion komplimentů od žáků  8)

Kate 04.08.09 10:58

Mne príde mladá Coco príliš mladistvá, ale môže to byť preto, lebo vždy ju stretám na nejakej študentke…
hm..Hypnotic milujem..ale do školy, neviem sa v ňom predstaviť…

Kate 04.08.09 11:00

No.5…teraz rzozmýšlam, v živote som ju neskúšala (najprv som mala obavy, a neskor, nebolo na to buď počasie, alebo chuť :oops: )

Myskamauska 04.08.09 11:02

…taky bych se přiklonila k nějakému Chanelu :wink:

janas 04.08.09 11:03

Kate - já se domnívám, že lze použít cokoliv, co se ti líbí - pouze je třeba zhodnotit množství aplikace.
Jsou samozřejmě parfémy, které se do školy nehodí - namátkou Boudoir a pod.

jerry 04.08.09 11:06

To je fakt zajímavé téma - otevřela jsem svoji poličku a asi bych volila mezi:
Champs-Elysées
L´air du Temps červený čaj od Bvlgari

možná i 5th Avenue

Stejně si ale musíš vybrat vůni, ve které se příjemně budeš citit hlavně TY SAMA!!!

Širín 04.08.09 11:09

katerinka Proč? Protože je to podle mě zabijácká vůně. Byla jsem jí rok terorizovaná, když ji nosila kolegyně do práce.

Širín 04.08.09 11:11

L´air du Temps je podle mě dost stařešnická vůně… pardon…
Podle mě jde v první řadě o to, jak dotyčná učitelka vypadá, co je to za osobnost. Potom koho učí (určitě bych do 1. třída brala Chcocolovers
:lol: ). Potom teprve něco, co je pro tuto osobu vhodné…

janas Boudoir si třeba dovedu představit více než Holubičky.

Myskamauska 04.08.09 11:13

Boudoir ani holubičky do školy nééééééééé :wink:

jerry 04.08.09 11:21

Tak zrovna holubičku nosila moje češtinářka na gymplu - a na ní tak nádherně voněla :heart: . A žádná stařešina to nebyla - bylo jí v té době něco přes 30.

04.08.09 11:25

taky čerstvě učím a nikdy jsem o tom tedy takhle nepřemýšlela.. nosím prostě to, co mám a na co mám chuť. Do práce nejčastěji Allure nebo Cinému.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist