"Vrtání" zubů ozónem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.02.09 19:30
"Vrtání" zubů ozónem

Hola hola, zkoušeli jste to už někdo ? Podělte se o zážitky, jak to funguje… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 17.02.09 20:33

.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 17.02.09 20:53

Já jdu v pátek ke své zubařce, která si tu hračku teď koupila, tak se poptám. Mám právě asi dva takové neviditelné počínající kazy, na ty by se to mohlo hodit.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.02.09 08:49

Tak čekám na reference…Docela se mi ten nápad líbil - hlavně pro děti to může být velká úleva… :wink:

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 18.02.09 09:06

… začátkem března jdu k takové mladé, krásné, šikovné a topmoderní zubařce - tak se poptám … přítel na ní ocenil mimo jiné to, že si o něj při vrtání opřela ňadro ( takže poté na něj mohla asi vytáhnout i tu historickou šlapací vrtačku, co má v ordinaci vystavenou ve vitríně ) … já se spokojím asi se standartním,erotiky prostým ošetřením :?

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.02.09 10:59
evixx píše: … začátkem března jdu k takové mladé, krásné, šikovné a topmoderní zubařce - tak se poptám … přítel na ní ocenil mimo jiné to, že si o něj při vrtání opřela ňadro ( takže poté na něj mohla asi vytáhnout i tu historickou šlapací vrtačku, co má v ordinaci vystavenou ve vitríně ) … já se spokojím asi se standartním,erotiky prostým ošetřením :?
:lol: Vyprávěl mi kamarád, že celá firma chodí hrozně ráda k zubařce, která si na vybrané pány při praci sedá obkročmo, aby ji nebolela záda…kurňa - vystudovala jsem blbý obor… 8)

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 18.02.09 11:16

… hm, ani můj obor nenabízí podobná omluvilelná pracovní zpestření …ale občas se něco dozvím něco velmi osobního … nedávno se mi jeden pán svěřil, že kvůli své výšce 198 cm - močí doma nejraději do umyvadla :shock: :D … oznámil mi to s vážnou tváří a o to větší jsem musela vyvinot úsilí, abych nezačala řvát smíchy :?

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.02.09 11:44
evixx píše: … hm, ani můj obor nenabízí podobná omluvilelná pracovní zpestření …ale občas se něco dozvím něco velmi osobního … nedávno se mi jeden pán svěřil, že kvůli své výšce 198 cm - močí doma nejraději do umyvadla :shock: :D … oznámil mi to s vážnou tváří a o to větší jsem musela vyvinot úsilí, abych nezačala řvát smíchy :?
:lol: Jsi urolog nebo instalatér ? 8)

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 18.02.09 12:16

:lol: :lol: … občas i sexuolog … až si někdy říkám, že snad všechno ani vědět nemusím :oops: :? :shock:

… asi mě mají za diskrétní osobu 8) … proč ne, mlčím jak partyzán …akorát to občas vytroubím na „Arome“ :wink:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 18.02.09 12:19
evixx píše: … začátkem března jdu k takové mladé, krásné, šikovné a topmoderní zubařce - tak se poptám … přítel na ní ocenil mimo jiné to, že si o něj při vrtání opřela ňadro ( takže poté na něj mohla asi vytáhnout i tu historickou šlapací vrtačku, co má v ordinaci vystavenou ve vitríně ) … já se spokojím asi se standartním,erotiky prostým ošetřením :?
:lol: To mi připomíná, že moje zubařka je děsná kočka, fakt krásná holka. Bohužel ani přes tenhle fakt k ní muže nedotáhnu ani párem slonů. Má chorobný strach ze zubařů, takže u žádného už pěkně dlouho nebyl :twisted: Ani ta kočka na něj nezabrala, tak co s tím? :?
Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 18.02.09 12:29
klubko píše:
:lol: To mi připomíná, že moje zubařka je děsná kočka, fakt krásná holka. Bohužel ani přes tenhle fakt k ní muže nedotáhnu ani párem slonů. Má chorobný strach ze zubařů, takže u žádného už pěkně dlouho nebyl :twisted: Ani ta kočka na něj nezabrala, tak co s tím? :?
… podomní zubařka převlečená za Salmu Hayek :?:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 18.02.09 12:30

Evixx, máš pravdu, ta jediná by asi zabrala :lol:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.02.09 12:32
evixx píše: :lol: :lol: … občas i sexuolog … až si někdy říkám, že snad všechno ani vědět nemusím :oops: :? :shock:
:lol: To znám - když se klienti začnou svěřovat s intimnostmi… :?

Ale vážně - co jsi vlastně „von Beruf“ ?

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 18.02.09 12:36

… vážně jsem archi-tetka 8)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.02.09 12:37
evixx píše: … vážně jsem archi-tetka 8)
:lol: Vida, takže instalatér trochu taky… :wink: A co navrhuješ - interiéry nebo celé hausy ?
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist