"Zkažená" toaletka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lory
Učednice 62 příspěvků 04.11.08 15:14
"Zkažená" toaletka?

Ahoj holky, chtěla bych se vás na něco zeptat. Miluju Opium od YSL (je mi 22 let), na všech tak krásně voní! Jenže když jsem si ho v dubnu v parfumerii Marionaud koupila, nemohla jsem uvěřit, že je to má oblíbená vůně. Voní na mě tak nějak zatuchle… Není možné, že už v době koupě byla má EdT stará? Přece jen cena 1290 kč za 30 ml ve značkové parfumerii není tak moc. Třeba se té vůně chtěli zbavit… Ale třeba ne, nevím :). Nedávno jsem si ho zkoušela v Sephoře a vonělo opět nádherně… Docela mě to zmátlo. Prosím, napište, co si o tom myslíte.

P.S.: Teď jsem si vzpomněla, že jsem Opium zkoušela už před dvěma roky, kamarádka mi ho půjčila, a bylo v pořádku… Prostě nádhera. Ale to, co mám doma… Není možné, že větší balení voné lépe?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 04.11.08 15:17

Velké i malé balení musí vonět stejně.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.11.08 15:18

Nezkoušela jsi různé koncentrace? EdT a EdP může vonět různě!

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 04.11.08 15:19

Prodává se opium taky edp?já nevím,za ty peníze. :conf:

Lory
Učednice 62 příspěvků 04.11.08 15:20
Ano
janas píše:
Nezkoušela jsi různé koncentrace? EdT a EdP může vonět různě!

Ano, zkoušela jsem EdP i EdT, ale vždy jsem věděla, co je co. EdP jsem zkusila spíš pro zajímavost, protože jsem chtěla EdT.
Akorát jsem vysledovala, že když Opium smísím s kapkami vody, voní lépe… Nechápu, jak se to možné :roll:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.11.08 15:21

Lory píše, že si koupila EdT. Ale očichávat mohla EdP - jasně, že se dělá, dokonce i pure parfum.
To bylo pro Myšku.

Lory - naházej flintu do žita, zkus jí znovu za pár dní. To se někdy stává, že člověk vezme oblíbenou vůni a najednou mu nevoní, aspoň mě se to stává a za pár dní je zase všechno v pořádku.
Kvalitní vůně by se hned tak zkazit neměla - většinou vydrží léta, pokud ji neskladuješ na slunci.

Lory
Učednice 62 příspěvků 04.11.08 15:22
Myskamaus píše:
Prodává se opium taky edp?já nevím,za ty peníze. :conf:

Prodává se Opium EdT, EdP i čistý parfém (ten je ale k dostání spíš v zahraničí).

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 04.11.08 15:22

Já jem to špatně napsala,myslela jsem,jestli je běžně k sehnání v obchodě.A zdálo se mě to levný.

Lory
Učednice 62 příspěvků 04.11.08 15:24
EdT
janas píše:
Lory píše, že si koupila EdT. Ale očichávat mohla EdP - jasně, že se dělá, dokonce i pure parfum.
To bylo pro Myšku.

No já jsem si Opium oblíbila už na kamarádce a o ní vím, že používá EdT. Proto jsem si i já koupila toaletku :). Co používají ostatní, na kterých Opium tak krásně voní, to vědět nemůžu, ale myslím, že EdT bude nejrozšířenější…

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 04.11.08 15:25

Já jsem totiž vždycky viděla jen edt,ale na edp jsem se nikdy neptala. :oops:

Lory
Učednice 62 příspěvků 04.11.08 15:25
Cena
Myskamaus píše:
Já jem to špatně napsala,myslela jsem,jestli je běžně k sehnání v obchodě.A zdálo se mě to levný.

Já bych taky čekala vyšší cenu. Vždyť na www.cosmo.cz je Opium EdT 30 ml jen o dvacku levnější…

Lory
Učednice 62 příspěvků 04.11.08 15:27
janas píše:
To bylo pro Myšku.Lory - naházej flintu do žita, zkus jí znovu za pár dní. To se někdy stává, že člověk vezme oblíbenou vůni a najednou mu nevoní, aspoň mě se to stává a za pár dní je zase všechno v pořádku.
Kvalitní vůně by se hned tak zkazit neměla - většinou vydrží léta, pokud ji neskladuješ na slunci.

Děkuju za radu :). Já právě to své Opium používám s přestávkami zruhuba půl roku a pořád to není ono…

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.11.08 15:28

Nekoukala jsem po něm sice, ale mám dojem, že běžně k mání je.
Lori, může na tobě vonět jinak, než na kamarádce. Zkus to srovnat s jejím flakonem. Koupilas ho normálně v kamence? Jo teď čtu , že jo.

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 04.11.08 15:28

To je tedy fakt levný.Ale neznám edp,já měla před pár lety edt a líbila se mi moc a těch komplimentů. :lol:

Lory
Učednice 62 příspěvků 04.11.08 15:30
:D
Myskamaus píše:
To je tedy fakt levný.Ale neznám edp,já měla před pár lety edt a líbila se mi moc a těch komplimentů. :lol:

To se máš :D. Říkala jsem si, že by bylo asi lepší koupit si nové balení a už ne v Marionaud… Třeba v té Sephoře.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist