"Zkažená" toaletka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lory
Učednice 62 příspěvků 04.11.08 15:14
"Zkažená" toaletka?

Ahoj holky, chtěla bych se vás na něco zeptat. Miluju Opium od YSL (je mi 22 let), na všech tak krásně voní! Jenže když jsem si ho v dubnu v parfumerii Marionaud koupila, nemohla jsem uvěřit, že je to má oblíbená vůně. Voní na mě tak nějak zatuchle… Není možné, že už v době koupě byla má EdT stará? Přece jen cena 1290 kč za 30 ml ve značkové parfumerii není tak moc. Třeba se té vůně chtěli zbavit… Ale třeba ne, nevím :). Nedávno jsem si ho zkoušela v Sephoře a vonělo opět nádherně… Docela mě to zmátlo. Prosím, napište, co si o tom myslíte.

P.S.: Teď jsem si vzpomněla, že jsem Opium zkoušela už před dvěma roky, kamarádka mi ho půjčila, a bylo v pořádku… Prostě nádhera. Ale to, co mám doma… Není možné, že větší balení voné lépe?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 04.11.08 15:17

Velké i malé balení musí vonět stejně.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.11.08 15:18

Nezkoušela jsi různé koncentrace? EdT a EdP může vonět různě!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 04.11.08 15:19

Prodává se opium taky edp?já nevím,za ty peníze. :conf:

Lory
Učednice 62 příspěvků 04.11.08 15:20
Ano
janas píše:
Nezkoušela jsi různé koncentrace? EdT a EdP může vonět různě!

Ano, zkoušela jsem EdP i EdT, ale vždy jsem věděla, co je co. EdP jsem zkusila spíš pro zajímavost, protože jsem chtěla EdT.
Akorát jsem vysledovala, že když Opium smísím s kapkami vody, voní lépe… Nechápu, jak se to možné :roll:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.11.08 15:21

Lory píše, že si koupila EdT. Ale očichávat mohla EdP - jasně, že se dělá, dokonce i pure parfum.
To bylo pro Myšku.

Lory - naházej flintu do žita, zkus jí znovu za pár dní. To se někdy stává, že člověk vezme oblíbenou vůni a najednou mu nevoní, aspoň mě se to stává a za pár dní je zase všechno v pořádku.
Kvalitní vůně by se hned tak zkazit neměla - většinou vydrží léta, pokud ji neskladuješ na slunci.

Lory
Učednice 62 příspěvků 04.11.08 15:22
Myskamaus píše:
Prodává se opium taky edp?já nevím,za ty peníze. :conf:

Prodává se Opium EdT, EdP i čistý parfém (ten je ale k dostání spíš v zahraničí).

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 04.11.08 15:22

Já jem to špatně napsala,myslela jsem,jestli je běžně k sehnání v obchodě.A zdálo se mě to levný.

Lory
Učednice 62 příspěvků 04.11.08 15:24
EdT
janas píše:
Lory píše, že si koupila EdT. Ale očichávat mohla EdP - jasně, že se dělá, dokonce i pure parfum.
To bylo pro Myšku.

No já jsem si Opium oblíbila už na kamarádce a o ní vím, že používá EdT. Proto jsem si i já koupila toaletku :). Co používají ostatní, na kterých Opium tak krásně voní, to vědět nemůžu, ale myslím, že EdT bude nejrozšířenější…

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 04.11.08 15:25

Já jsem totiž vždycky viděla jen edt,ale na edp jsem se nikdy neptala. :oops:

Lory
Učednice 62 příspěvků 04.11.08 15:25
Cena
Myskamaus píše:
Já jem to špatně napsala,myslela jsem,jestli je běžně k sehnání v obchodě.A zdálo se mě to levný.

Já bych taky čekala vyšší cenu. Vždyť na www.cosmo.cz je Opium EdT 30 ml jen o dvacku levnější…

Lory
Učednice 62 příspěvků 04.11.08 15:27
janas píše:
To bylo pro Myšku.Lory - naházej flintu do žita, zkus jí znovu za pár dní. To se někdy stává, že člověk vezme oblíbenou vůni a najednou mu nevoní, aspoň mě se to stává a za pár dní je zase všechno v pořádku.
Kvalitní vůně by se hned tak zkazit neměla - většinou vydrží léta, pokud ji neskladuješ na slunci.

Děkuju za radu :). Já právě to své Opium používám s přestávkami zruhuba půl roku a pořád to není ono…

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.11.08 15:28

Nekoukala jsem po něm sice, ale mám dojem, že běžně k mání je.
Lori, může na tobě vonět jinak, než na kamarádce. Zkus to srovnat s jejím flakonem. Koupilas ho normálně v kamence? Jo teď čtu , že jo.

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 04.11.08 15:28

To je tedy fakt levný.Ale neznám edp,já měla před pár lety edt a líbila se mi moc a těch komplimentů. :lol:

Lory
Učednice 62 příspěvků 04.11.08 15:30
:D
Myskamaus píše:
To je tedy fakt levný.Ale neznám edp,já měla před pár lety edt a líbila se mi moc a těch komplimentů. :lol:

To se máš :D. Říkala jsem si, že by bylo asi lepší koupit si nové balení a už ne v Marionaud… Třeba v té Sephoře.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist