"znovuobjevení" Sensi..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 31.12.09 13:48
"znovuobjevení" Sensi..

Ahoj holky, jak si vysvětlujete ono nedávné objevení Sensi? Končí nebo ne? A k tomu konci parfémů mám dotaz: kde to vyčtete? Já myslela. že Basenotes je tutovka, ale např. o Sensi tam uvádějí stále, že se vyrábí. Díky za odpovědi a užijte si dnešní poslední den roku.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5166 příspěvků 01.01.10 13:25

Podle mně to klidně může být marketingový tah…

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

renyš
Učednice 151 příspěvků 01.01.10 13:29

A nezmizela jen v prodeji na internetu ? Moc jí nesleduji, ale nezdá se mi, že by někdy zmizela z regálů.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 01.01.10 13:44
"znovuobjevení" Sensi..

Ano, v kamenkách stále je, ale ptala jsem se prodavaček a není to nové zboží, už prý nechodí. Zmizela skutečně z netu a teď se objevily převážně nabídky testerů, krom x-parfemu, ale tam člověk neví, co je opravdu k mání a co jen v nabídce…

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ivana R.
Učednice 87 příspěvků 03.01.10 17:55
Sensi

Sensi teď mají na Elninu, taky jsem byla překvapená. Mají i Sensi White Notes.

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 30 odstřiků 130 vzorků V tužebníku 29 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 03.01.10 22:16

Já jsem myslela,že končí jen White Notes.....že by měla končit Sensi,to je pro mě novinka..... :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist