Rabanne - Pour Elle

estelle 15.10.07 15:33

Holky, budte take laskave a napiste mi nieco o nej…Nie je typovo podobna napriklad Donne od Sopraniho? (tá sa mi páči) Dakujeeem :) Potrebujem nejaku fajn vônu na teraz - romanticku, nositelnu denne…pripadne dajte tipy.

Reklama

Ingrid 15.10.07 17:39

Pour Elle je něžná,jemná a velice žensky působící vůně.Na mně převažují růže a pak je hodně cítit broskev,příjemná záležitost,ro­mantická…to ji myslím vystihuje,ale radila bych vyzkoušet výdrž, s mojí kůží si nerozuměla a nedržela,Donna se mi jeví trošku svěžejší,ale rozhodně jsou si docela blízké,tyhle vůně.Ale opravdu,doporučuju vyzkoušet tu výdrž.

eva 15.10.07 21:17

Určitě zkusit na kůži: málem jsem ji koupila po testování na papírku: to se mi zdála právě taková, jak popisuje sháněnou vůni estelle. Naštěstí jsem vyzkoušela ještě znovu - a na mojí kůži se mění Pour Elle v neuvěřitelných smrad. Všichni by padali jako mouchy - puch ne zrovna příjemného osvěžovače na wc :( A kamarádka Pour Elle dostala vloni na Vánoce: vůni nikdy nenosila, jen se chlubila, že ji hned prodala někde v bazaru: taky si s ní prostě nerozuměla :(

eva 15.10.07 21:18

K vyzkoušeí by měla být stále v Marionnaudu: před asi 14 dny jsem ji tam zahlédla

estelle 15.10.07 21:50

Holky, moc - moc dakujem .-)))))))))))))))))

estelle 17.10.07 18:49

Ahojte , som tu aj s novymi skusenostami :) Pour Elle - neznejsia, ale pre mna pomerne fadna kvetinova vona so slabsou vydrzou. No a On Ella, o ktorej sme sa tu minule bavili - tak tato sa mi zda vyborna…je svieza, nesladka, kvetinova a v závere sa rozklada krasne drevito. Nepripada mi otrepana, ale vona na kazdy den…vydrz obstojna…a to drevo ma prepoklad zniest aj nizsie teploty vzduchu. Majte sa krasne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist