Rabanne - Pour Elle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 15.10.07 15:33

Holky, budte take laskave a napiste mi nieco o nej…Nie je typovo podobna napriklad Donne od Sopraniho? (tá sa mi páči) Dakujeeem :) Potrebujem nejaku fajn vônu na teraz - romanticku, nositelnu denne…pripadne dajte tipy.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 15.10.07 17:39

Pour Elle je něžná,jemná a velice žensky působící vůně.Na mně převažují růže a pak je hodně cítit broskev,příjemná záležitost,ro­mantická…to ji myslím vystihuje,ale radila bych vyzkoušet výdrž, s mojí kůží si nerozuměla a nedržela,Donna se mi jeví trošku svěžejší,ale rozhodně jsou si docela blízké,tyhle vůně.Ale opravdu,doporučuju vyzkoušet tu výdrž.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

eva  15.10.07 21:17

Určitě zkusit na kůži: málem jsem ji koupila po testování na papírku: to se mi zdála právě taková, jak popisuje sháněnou vůni estelle. Naštěstí jsem vyzkoušela ještě znovu - a na mojí kůži se mění Pour Elle v neuvěřitelných smrad. Všichni by padali jako mouchy - puch ne zrovna příjemného osvěžovače na wc :( A kamarádka Pour Elle dostala vloni na Vánoce: vůni nikdy nenosila, jen se chlubila, že ji hned prodala někde v bazaru: taky si s ní prostě nerozuměla :(

eva  15.10.07 21:18

K vyzkoušeí by měla být stále v Marionnaudu: před asi 14 dny jsem ji tam zahlédla

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 15.10.07 21:50

Holky, moc - moc dakujem .-)))))))))))))))))

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 17.10.07 18:49

Ahojte , som tu aj s novymi skusenostami :) Pour Elle - neznejsia, ale pre mna pomerne fadna kvetinova vona so slabsou vydrzou. No a On Ella, o ktorej sme sa tu minule bavili - tak tato sa mi zda vyborna…je svieza, nesladka, kvetinova a v závere sa rozklada krasne drevito. Nepripada mi otrepana, ale vona na kazdy den…vydrz obstojna…a to drevo ma prepoklad zniest aj nizsie teploty vzduchu. Majte sa krasne.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist