Ráda bych udělala radost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 02.03.10 12:53
ráda bych udělala radost

jedné mladé slečně…
Je to ten druh mladé 18-ti leté dívky - spořádaná, velmi dobře se učí, je skromná, uzavřená, hodná. Obejde se bez partiček kamarádů, v podstatě taková ještě naivní, maminčina.
Ale jak to u těchto typů bývá, je neprůbojná a pravděpodobně má proto s kolektivem problémy, asi nějaký druh mírné šikany, do jaké míry - nevím.
Mám nějaké tipy na knihy, co by ji mohly vnitřně posílit, ale ráda bych ji věnovala i něco jen tak, pro radost. Nějakou vůňku, která by byla jemná, něžná, ale zátroveň zajímavá a taky trochu poutavá. Anebo rovnou nekompromisně ženská, svůdná (ale ne provokativní). Aby sdělovala, jsem tady, jsem žena a musíte s tím počítat.
Jen si myslím, že ona žádné vůňky, ani její maminka nepoužívá, tak bude asi problém :conf: . Uvažovala jsem o něčem s vanilkou, skořicí . To jsou ty nekompromisně svůdné vůně, ale aby ho vůbec byla schopna unést. Anebo spíš něco, jako třeba Motýlci?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 02.03.10 12:57

Co třeba Noa? To je krásná vůně, jemná, nekonfliktní, přitom dostatečně originální.

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 02.03.10 13:01

Přiznám se, že z Noa mě bolela hlava, musela bych znovu vyzkoušet. Ale chtěla bych spíš něco nevšedního. Nevšedně krásného. Aby to vyvolávalo žárlivost. :angry:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 02.03.10 13:12

Eau Premiere? :conf:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 02.03.10 13:24

Podle mě se perfektně hodí Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs :D Je určitě nevšedně krásná a zajímavá… a jemná, něžná ale i dost ženská…

…tak hlavně ať si ale přečte ty knížky a určitě by se daly najít i další aktivity, které by jí pomohly. Každopádně držím palce :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 02.03.10 13:28
macska píše:
Eau Premiere? :conf:

Taky mě napado. Spolu s CHanel No.5 Sensulle. Ty by fakt nebyly marné, ale odstřiky už nemám. A celou flašu asi nepořídím :D

Taky ze skušenosté vím, že Guerlain jsou pro laiky taky nepochopitelné.
Ale napadla mě Initial od Háfíka. A i ten název mi vrtá hlavou - počátek. A perla je a stělesněním nevinnosti, má to být parfém tajemství a sensuality… :conf: Zní to trefně, ne? A docela se mi i kdysi líbil.

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 02.03.10 13:32

Díky Fay za přání. Bydí moc daleko, tak jsem prd platná a kdo ví, jestli bych jí byla schopna pomoci. Ale ty knihy ji co nejdřív zašlu.
A ten tvůj tip si prohlídnu.

pipisek
Nevyléčitelná závislačka 1023 příspěvků 02.03.10 13:33

Co Grés Caline nebo Caline Sweet Appeal? Nebo Gucci Eau de Parfum II, BVL Notte, všechno jsou jemné vůně … žádná nálož, ale neobtěžující. Je to mladá slečna, tu zdobí mládí :whistle:

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 33 vzorků V tužebníku 20 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 02.03.10 13:37

nevim, jestli petkovy chanel je vhodny pro nekoho, kdo s vunemi nema zadne zkusenosti - vsak vsichni vime, jake jsou prvni reakce od netrenovanych/mla­dych nosu na petku (vzhledem k tomu bych ani neocekavala nadsene reakce spoluzaku - aby to spis nedopadlo naopak) - a premiere je sice o dost vanilkovejsi, ale ta petka tam porad hodne je

ja bych to nekomplikovala a koupila neco ciste vanilkoveho - imo to je idealni start (samozrejme v pripade, ze vanilku ma rada)
anebo neco jako sveziho jako addict 2 nebo bright crystal - hezke vune pro mladou holku

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Parga
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 02.03.10 13:39

Mně No.5 Eau Premiere ani malinko nepřipomíná klasickou pětku, kterou bych nosit nemohla. Eau Premiere je lehká, svěží, zajímavá....... :whistle:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 02.03.10 13:43

ja bych petku mohla nosit se sebezaprenim, premiere pouzivam i bez sebezapreni - ale odstrik staci - rozhodne to pro me neni klasicka sladka vune (jak by si asi nekdo mohl myslet, kdyz se rekne vanilka), spis naopak - nesladka a narocnejsi

a narovinu - kdyby mi ji nekdo dal v parfemovych zacatcich, nebyla bych nadsena (a to utapnuta nejsem :mrgreen: )

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 02.03.10 13:50

Jojo, pětka je složitá. Ale No.5 Sensuelle mi přišla jednochá kompozice - meruňka, růže, pudr. Ale měla jsem jen Boy Lotion. A na slečně si ji umím představit. Ale co puboši :conf:

A ta vanilka mi přijde naprosto srozumitelná …

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 02.03.10 13:51

U 18-leté neprůbojné, parfémově nedotčené holčiny bych tedy s (jakýmkoliv) Chanelem nezačínala. Noa taky nemusí sednout každému.
Obzvlášť, pokud neznáš její vkus. :conf:

Spíš bych navrhovala nějaké lehčí květinovo ovocné vůně (Addict 2 a Bright Crystal jsou dost dobré tipy). Moje dcera (nyní 17) začínala ardenkami - Splendor (ten si půjčovala ode mě), Sunflowers, 5th Avenue, Arden Beauty. To jsou vůně jemné, pěkné, neobtěžující (a spolužáky prý hojně chválené). Na vanilku přesedlala až později.
Možná i něco od Moschina - Funny, Hippy Fizz.

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 02.03.10 13:56

Ale já chci něco, co by i ten největší blbec, co nic pochopit nechce, musel připustit, že na toto teda fakt nemá… No, to je ta má provokativní nátura, ale já z osobních zkušeností vím, že toto dobře zabírá u nepřejícníků.

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 02.03.10 13:58

Jerry, to nebyla reakce na tebe. Já se tu zas nechávám unášet svými emocemi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist