Ráda bych udělala radost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 02.03.10 12:53
ráda bych udělala radost

jedné mladé slečně…
Je to ten druh mladé 18-ti leté dívky - spořádaná, velmi dobře se učí, je skromná, uzavřená, hodná. Obejde se bez partiček kamarádů, v podstatě taková ještě naivní, maminčina.
Ale jak to u těchto typů bývá, je neprůbojná a pravděpodobně má proto s kolektivem problémy, asi nějaký druh mírné šikany, do jaké míry - nevím.
Mám nějaké tipy na knihy, co by ji mohly vnitřně posílit, ale ráda bych ji věnovala i něco jen tak, pro radost. Nějakou vůňku, která by byla jemná, něžná, ale zátroveň zajímavá a taky trochu poutavá. Anebo rovnou nekompromisně ženská, svůdná (ale ne provokativní). Aby sdělovala, jsem tady, jsem žena a musíte s tím počítat.
Jen si myslím, že ona žádné vůňky, ani její maminka nepoužívá, tak bude asi problém :conf: . Uvažovala jsem o něčem s vanilkou, skořicí . To jsou ty nekompromisně svůdné vůně, ale aby ho vůbec byla schopna unést. Anebo spíš něco, jako třeba Motýlci?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2404 příspěvků 02.03.10 12:57

Co třeba Noa? To je krásná vůně, jemná, nekonfliktní, přitom dostatečně originální.

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 10 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 02.03.10 13:01

Přiznám se, že z Noa mě bolela hlava, musela bych znovu vyzkoušet. Ale chtěla bych spíš něco nevšedního. Nevšedně krásného. Aby to vyvolávalo žárlivost. :angry:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 02.03.10 13:12

Eau Premiere? :conf:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 02.03.10 13:24

Podle mě se perfektně hodí Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs :D Je určitě nevšedně krásná a zajímavá… a jemná, něžná ale i dost ženská…

…tak hlavně ať si ale přečte ty knížky a určitě by se daly najít i další aktivity, které by jí pomohly. Každopádně držím palce :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 02.03.10 13:28
macska píše:
Eau Premiere? :conf:

Taky mě napado. Spolu s CHanel No.5 Sensulle. Ty by fakt nebyly marné, ale odstřiky už nemám. A celou flašu asi nepořídím :D

Taky ze skušenosté vím, že Guerlain jsou pro laiky taky nepochopitelné.
Ale napadla mě Initial od Háfíka. A i ten název mi vrtá hlavou - počátek. A perla je a stělesněním nevinnosti, má to být parfém tajemství a sensuality… :conf: Zní to trefně, ne? A docela se mi i kdysi líbil.

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 02.03.10 13:32

Díky Fay za přání. Bydí moc daleko, tak jsem prd platná a kdo ví, jestli bych jí byla schopna pomoci. Ale ty knihy ji co nejdřív zašlu.
A ten tvůj tip si prohlídnu.

pipisek
Nevyléčitelná závislačka 1038 příspěvků 02.03.10 13:33

Co Grés Caline nebo Caline Sweet Appeal? Nebo Gucci Eau de Parfum II, BVL Notte, všechno jsou jemné vůně … žádná nálož, ale neobtěžující. Je to mladá slečna, tu zdobí mládí :whistle:

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 33 vzorků V tužebníku 20 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 02.03.10 13:37

nevim, jestli petkovy chanel je vhodny pro nekoho, kdo s vunemi nema zadne zkusenosti - vsak vsichni vime, jake jsou prvni reakce od netrenovanych/mla­dych nosu na petku (vzhledem k tomu bych ani neocekavala nadsene reakce spoluzaku - aby to spis nedopadlo naopak) - a premiere je sice o dost vanilkovejsi, ale ta petka tam porad hodne je

ja bych to nekomplikovala a koupila neco ciste vanilkoveho - imo to je idealni start (samozrejme v pripade, ze vanilku ma rada)
anebo neco jako sveziho jako addict 2 nebo bright crystal - hezke vune pro mladou holku

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Parga
sv. Parfema z Kecálburgu 3314 příspěvků 02.03.10 13:39

Mně No.5 Eau Premiere ani malinko nepřipomíná klasickou pětku, kterou bych nosit nemohla. Eau Premiere je lehká, svěží, zajímavá....... :whistle:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 02.03.10 13:43

ja bych petku mohla nosit se sebezaprenim, premiere pouzivam i bez sebezapreni - ale odstrik staci - rozhodne to pro me neni klasicka sladka vune (jak by si asi nekdo mohl myslet, kdyz se rekne vanilka), spis naopak - nesladka a narocnejsi

a narovinu - kdyby mi ji nekdo dal v parfemovych zacatcich, nebyla bych nadsena (a to utapnuta nejsem :mrgreen: )

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 02.03.10 13:50

Jojo, pětka je složitá. Ale No.5 Sensuelle mi přišla jednochá kompozice - meruňka, růže, pudr. Ale měla jsem jen Boy Lotion. A na slečně si ji umím představit. Ale co puboši :conf:

A ta vanilka mi přijde naprosto srozumitelná …

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 02.03.10 13:51

U 18-leté neprůbojné, parfémově nedotčené holčiny bych tedy s (jakýmkoliv) Chanelem nezačínala. Noa taky nemusí sednout každému.
Obzvlášť, pokud neznáš její vkus. :conf:

Spíš bych navrhovala nějaké lehčí květinovo ovocné vůně (Addict 2 a Bright Crystal jsou dost dobré tipy). Moje dcera (nyní 17) začínala ardenkami - Splendor (ten si půjčovala ode mě), Sunflowers, 5th Avenue, Arden Beauty. To jsou vůně jemné, pěkné, neobtěžující (a spolužáky prý hojně chválené). Na vanilku přesedlala až později.
Možná i něco od Moschina - Funny, Hippy Fizz.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 02.03.10 13:56

Ale já chci něco, co by i ten největší blbec, co nic pochopit nechce, musel připustit, že na toto teda fakt nemá… No, to je ta má provokativní nátura, ale já z osobních zkušeností vím, že toto dobře zabírá u nepřejícníků.

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 02.03.10 13:58

Jerry, to nebyla reakce na tebe. Já se tu zas nechávám unášet svými emocemi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist