Rada - parfém k narozeninám.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

popkorn
Nováček 7 příspěvků 11.07.08 11:52
Rada - parfém k narozeninám.

Zdravím všechny. Potřeboval bych poradit. Přítelkyně má za pár týdnů narozeniny, napadlo mě, že parfém by mohl být dobrý dárek. Mělo by to být něco ovocného na léto. Momentálně používá nějakou levnou napodobeninu DKNY - Be Delicisious. Uvažoval jsem , že bych koupil právě tenhle parfém, nebo něco podobného. Máte pro mě nějaké tipy?

Prostudova jsem stránky , takže již nějaké tipy mám.
Co třeba CK one nebo MONT BLANC Presence??

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 11.07.08 12:38

Záleží na tom, co má ráda především přítelkyně. Tak jednoduché to není, poradit, ovocenek je spousta.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.07.08 12:43

moje zkušenost je, že chlapi vyberou většinou dobře, navíc pokud přítelkyně žádný pořádný parfém nevlastní, tak bych na tvém místě koupila třeba opravdu tu DKNY - teď je třeba letní verze Be Delicious Charmingly vychází cenově dobře je to 125 ml balení nebo Picnic in Park - taky z řady Be Delicious nebo loňská limitka Shine. Těmto vůním nejde upřít jedna věc a to je jejich výdrž- tu mají opravdu supr.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 11.07.08 13:09

Be Delicious je opravdu pekna vune, jestli se pritelkyni libi napodobnina, original nemuze zklamat :wink:

Jinak krasne vune na leto jsou taky Funny, Rumeur 2 Rose, Envy me, Addict 2, Baby Doll, Chance Eau Fraiche, taky limitovane Escady jsou supr :wink:

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.07.08 13:29

Taky myslim, ze kdyz uz si pritelkyne vybrala variantu Be delicious, bude prava Be delicious asi to prave :D . Jinak krasna ovocna vune je treba Pamplelune od Guerlaina, grapefruitova a nasladla, zanrove se Be delicious hodne podoba. A az vyberes, obrat se s duverou na nas, poradime Ti nejaky internetovy obchod, at v klasicke parfumerii neuvalis majlant za neco, co se da koupit za polovic :wink: :D :D.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 11.07.08 13:56

Jestli to má být něco ovocného, tak bych nebrala CK One ani Mont Blanc Presence.
Souhlasím s tipy Chaantal a ještě bych přidala něco z řady S.Ferragamo - Incanto (Dream, Heaven, Charms nebo Shine), možná taky Joop! All about Eve. Nová Apparition Sky je taky ovocná (jablko).

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

scarlet
Učednice 72 příspěvků 11.07.08 15:49

přikláním se k názoru Chaantal a Sáry koupit DK třeba letošní. Jemnější a ne tak výrazná zelená vůně je v začátku Versace-Versace, Burberry Summer, dále zelená je O Oui od Lancomu, a zelená květinová, ale asi pro někoho nesnesitelná je Summer od Kenza.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 11.07.08 16:05

Já bych jen přidala poznámku, že bych raději volila menší balení, co kdybys náhodou sáhla vedle, a nebo druhá možnost vzít ji na čuchanou, že bys chtěla poradit s výběrem vůně pro sebe… :wink:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 11.07.08 16:09

Anebo si kopit třeba 2 vůněčky, obě menšího balení, ale trochu rozlišné :)

11.07.08 19:02

co Jaguar Woman Fresh: ada.konicky.net/fo­rum/viewtopic­.php?t=2763&star­t=0&postdays=0&pos­torder=asc&hig­hlight=
ta je obdobná Be delicious

popkorn
Nováček 7 příspěvků 11.07.08 19:24

díky za rady…já osobně si kupuji parfémy přes net, takže představu, kde co koupit mám. Asi koupím nějaký ten DKNY Be Delisious. Ale chtěl jsem se zeptat ještě na jeden. Není to sice ovocenka, ale vesměn na něho čtu dobré ohlasy. Jedná se o BVLGARI Omnia Crystaline. Co myslíte, byl by vhodný jako dárek??

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 11.07.08 20:34

Myslím, že jo. Je to taková nekonfliktní vůně, se kterou nejspíš nešlápneš úplně vedle. Já ji sice v lásce zrovna nemám, ale jsem zatížená spíš na vanilku a těžší vůně.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.07.08 20:40
popkorn píše:
díky za rady…já osobně si kupuji parfémy přes net, takže představu, kde co koupit mám. Asi koupím nějaký ten DKNY Be Delisious. Ale chtěl jsem se zeptat ještě na jeden. Není to sice ovocenka, ale vesměn na něho čtu dobré ohlasy. Jedná se o BVLGARI Omnia Crystaline. Co myslíte, byl by vhodný jako dárek??

jako dárek určitě jemná nekonfliktní výdrž - ovšem nemá výdrž je tím známá, to už bych reaději koupila za ty peníze Lanvin Éclat nebo Lanvin Rumeur 2.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25900 příspěvků 11.07.08 20:52

Omnia Cristaline je jedna z mála vůní, u kterých mi něco vyloženě vadí. Měla jsem jí (dárek :? ), dokonce jsem jí skoro celou postupně vypotřebovala (většinou doma) … ale nepatří mezi mé oblíbené. Je zdánlivě jemnější, ale strašně moc „intenzivně“ až protivně :? Výdrž podle mé zkušenosti střední, ale i v té jemnosti je něco, co vnímám jako „řvavé“ … jakoby „příliš vysoké tóny“ … :wink:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 11.07.08 21:38

Bohužel u všech Bvlgari mi například vadí vydrž, je slabá :(

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist