Ralph Lauren??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

la.reina  28.05.10 11:20
Ralph Lauren??

Co vy na to děvčátka?

http://www.aukro.cz/…4544217_ralp … 100ml.html

Viděly jste někdy něco podobného?

Ralphy mám - Ralph a Ralph Hot, vím, o oranžovém Rocks, Wild a Cool, ale tohle jsem ještě nikdy neviděla… :conf:

Děkuji za Vaše poznatky…

Reakce:

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 28.05.10 16:51

Tak do toho bych určitě nešla. Sice tuhle značku moc neznám, ale už to víčko by mi asi stačilo :shock: (nehledě na to, že prodejce nemá prakticky žádné hodnocení)

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Gileis
Nevyléčitelná závislačka 1111 příspěvků 28.05.10 16:56

Vůně Ralph Lauren skoro neznám, ale stejný prodejce/kyně prodával i tohle: http://www.aukro.cz/…4544239_nina … 100ml.html … a to je podle mě padělek jak hrom.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 2 parfémy

la.reina  28.05.10 18:06

Já do toho taky nešla :mrgreen: (právě to víčko mě zarazilo - oba moji Ralphíci mají víčka hladká, nikoliv zubatá), ale spíš mě zajímalo, jestli třeba není něco nového nebo něco co neznám… letní verze, limitka, nebo tak něco… No, tak asi není. :)

Aspoň se nemusím tlouct do hlavičky :bang: ale stejnak bych ty lidi bila hlava nehlava… že se nestydí… unterwassermani… :angry:

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 28.05.10 20:08

To víčko bylo fakt šílené, jak od obří zubní pasty :-)

A těm, co to kupují, se divím. Vždyť musí vědět moc dobře, že je Aukro plné padělků, a stejně přihazují i na zjevné faky (a ještě u nováčků a ještě dokonce kupující zkušení s mnoha hodnoceními). Já bych se zvencla dát tolik peněz za nějakou Čínu :speechless:

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů

la.reina  28.05.10 22:05

Přesně… víčko od zubní pasty…

… holky, já to nevydržela a výherkyni jsem napsala. :oops:

Doufám, že mě někdo neztluče někde v podchodu že mu kazím kšefty. :bang:

Ale když mě to děsně štve, když někdo prodává shity jako originály… :nono:

Jednou jsem si na Aukru koupila Kenzo Flower a ještě jsem ani nesundala víčko a už jsem věděla že mi přišel fake - a to jsem ještě před platbou paní psala, že vůni znám a jestli je to 100pro originál. Dušovala se mi že naprosto jistě - a to co přišlo teda nebyl ani podařený padělek, ne tak originál… pěkně mě to nakrklo…

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 28.05.10 22:11

Tak to jsem zvědavá, co ti odepíše. Jestli to nebude „pro dobrotu na žebrotu“.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist