Ralph Lauren Blue

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 16.11.07 20:00

Dnes jsem v Elle četla o vizážistce, co nosí Ralph Lauren Blue. Znáte někdo? Na MUA to má nadšené recenze, jinak na blozích jsem to ještě nenašla. Ona tam říká, že si ji kupuje na Jahodě, že ji málokdo zná a že se jí téměř každý den někdo ptá, čím to voní…

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 16.11.07 20:10

Složení: (neověřené)
meloun, mandarinka, okurka,
pelargónie, bazalka, absolutní šalvějová silice,
světlá dřeva, pižma, semiš,

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 16.11.07 20:16

Nezaujimava, neurazliva vona, na mne sla do mydlova. Ale urcite ju vyskusaj. Nemala by byt tak tazko dostupna.
A neprecenuj parfumovy vkus vizazistiek ;)

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 16.11.07 20:24

Před 14 dny jsem se jí zbavila,čekala jsem vůni moře a místo toho na mě působí lacině a synteticky,opravdu s vůní léta a pláže nemá vůbec nic společného.Ale zasmála jsem se tomu,že napíší,že se u nás neprodává,přitom na spoustě internet.obchodů je běžně k mání.

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 17.11.07 14:27

Díky za info, já měla na mysli kamenné prodejny. Když jsem totiž chtěla přivonět k Safari, tak jsem zjistila, že většinou u nás mají jen dvě Laurenovi vůně a ani Safari ani Blue to není. Tak jsem si říkala, jestli to není nějaká jeho zapomněnka, co zmizela v propadlišti dě­jin.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist