Ralph Lauren - Glamorous Daylight

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Pet  03.10.07 19:09

Máte někdo zkušenosti s touto vůní, už je to dlouho co jsem ji zkoušela, líbila se mi, trochu připomínala vůni vypraného prádla, ale více si ji už nemůžu vybavit.

Reakce:
 
Pet  11.10.07 18:46

Opravdu tu není nikdo, kdo by trošičku popsal tuto vůni, ona se totiž od minulého týdne jak Glamorous i Daylight stahuje z parfumerií (vyjádření prodavaček) a v Brně už není nikde k odzkoušení.

 
estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3305 příspěvků 15.10.07 17:13

Pet - neviem ci ti pomoze toto -http://www.per­fumeemporium.com/Bu­lletinBoard/in­dex.cfm?fragran­ce=Glamourous%20Da­ylight&gender=W&ID=8548

  • klikni si na recenzie. Tuto nepoznam, ale minule som skusila Romance od Laurena - vystihuje ju Adina recenzia - dost synteticka vona.
Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 
Dior
Znalkyně 251 příspěvků 25.10.07 12:52

Ja mám dome tento Glamourous a skutočne škoda kupovať. Vydrží kratučko, vôňa mi pripomína niečo mentolove. Našťastie tam necítim mydlo ale mentol.

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Pet@  25.10.07 13:07

Glamorous Daylight už mám doma, na první přivonění mi trošičku připomíná Sensi White Notes. Je opravdu hodně jemná, pro mě trochu krémová určitě ji budu používat v létě, nebude určitě obtěžovat. Vlastně za tím účelem jsem ji pořizovala.

 Váš příspěvek

Nový článek:

Žena, která archivuje vůně zašlých časů

 

Měli bychom poznávat a zažívat svět všemi pěti smysly. Přesto jsou v naprosté většině případů preferovány jen tři z nich. Je tomu tak i v případě poznávání naší minulosti. Vizuálně, hmatem či sluchem zkoumáme staré záznamy, předměty, dokonce lze i chuťově zkoumat staré recepty. Ale co vůně zašlých časů?

Celý článek »
TOPlist