Ralph Lauren - Polo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 12.12.09 18:58
Ralph Lauren - Polo

skusal niekto nejake Polo od Ralpha? pocul som ze skvele je polo green a polo modern reserve.. ma s nimi niekto skusenosti??

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

ga.pi
Učednice 173 příspěvků 12.12.09 19:31

Zkoušela jsem Polo Blue; vidím v ní upraveného muže mladšího středního věku v ležérním obleku či tmavších džínech se sakem; vůně je dostatečně silná, výdrž dobrá, jen jsem v ní doslova vystopovala takový plastově ovocný podtónek, kvůli kterému jsem ji příteli nepořídila a tak zůstal u Isseyho vody.

Klasické Polo bohužel neznám, je vůbec ještě k sehnání?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 12.12.09 20:05

ano, klasicke polo este je, aj ked nie vsade, ale da sa zohnat aj u nas,,ale vraj polo modern reserve je modernejsia, lepsia verzia..dokonca az skvela.. dost by ma zaujimalo ako vonia

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 13.12.09 00:01

klasické Polo je hezké, já tam hodně cítím jehličí a tabák

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 13.12.09 14:51

FlirtBoy - je podla teba klasicke polo vhodne aj do dnesnej doby, alebo je to oldschoolovka??a polo modern reserve si skusal?

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 13.12.09 15:55

Modern Reserve jsem bohužel nezkoušel ani jsem ho ještě nikde neviděl (jen na netu) - a co se toho klasického týče, myslím, že se dá nosit i dnes a řekl bych, že je daleko méně oldschoolové než většina ostatních vůní na mé poličce :)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 21.12.09 17:03

uz ked sme pri Laurenovi, skusal niekto z vas Romance for men , alebo Romance silver for men ?

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist