Řasenka, linky, stíny... pro CITLIVÉ OČI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 23.04.11 21:17
Řasenka, linky, stíny... pro CITLIVÉ OČI

Co můžete doporučit?

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 25.04.11 13:10

řasenka Max Factor 2000Callories - mně nikdy nevadila(ani když mi tekla s potem při sportu do očí), a co znám dámy, které mají velmi citlivé oči, tak také jim nepůsobila žádné potíže(dokonce v/s ní zkoušely i spát a ráno oči také dobré) :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 25.04.11 15:52

Díky za tip, tahle je dost chválená… vyzkouším.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1780 příspěvků 25.04.11 20:32

Clinique dekoratívku odporúčam

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 27.04.11 00:39
1Miru píše: řasenka Max Factor 2000Callories - mně nikdy nevadila(ani když mi tekla s potem při sportu do očí), a co znám dámy, které mají velmi citlivé oči, tak také jim nepůsobila žádné potíže(dokonce v/s ní zkoušely i spát a ráno oči také dobré) :D

Však ona je tak i prezentovaná, má to na sobě snad i napsáno: pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček.
Jo, je fajn, zrovna ji mám :D Některé jiné mě občas dráždí, tahle zatím ani jednou. A maluje krásně, na denní líčení dokonalé ;-)

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3093 příspěvků 28.04.11 20:41

P9šu to už sem, i když se to probíralo jinde - ale chci se zastat řasenek Alverde. Dlouho už jiné nepoužívám, moje mamča taky a jsme spokojené obě… Mám dvě - jedna ta obyčejná v zeleném obalu a druhá černá se stříbrným víčkem (false lashes). Obě jsou fajn, ta Flase Lashes má skvělý kartáček, hezky oddělí řasy (nesnáším slepené řasy!)
Jo a hlavně - Alverde zelená má nááádherný odstín hnědé. Jakékoli chemické hnědé byly moc tmavé, skoro černé nebo jakoby studené, nehledě na to, že jsem věčně žádnou nemohla sehnat - nebo jen nějakou, co stála za houby… Tahle má krásnou teplou tmavě čokoládovou barvu, líbí se mi to prostě mnohem víc než černá. A jak se jinde zmiňovalo - nezvýrazňuje nijak extrémně, ale mě to takhle stačí a i se mi to víc líbí. Dávám tak dvě vrstvy a stačí… A nesmrdí, spíš voní :wink: a dobře se odličuje.
A fakt neštípe, jiné než přírodní už ani nechci… Teďka klidně můžu zůstat nalíčená celý den - od rána až do večera, ale s chemickými jsem musela odličovat hnedle po příchodu ze školy, aby byl už pokoj…
Takže se nebojte je zkusit, kdyžtak to člověka nezruinuje :wink:

Ale tu MaxFactor 2000… neznám, takže porovnat nemůžu.

Na poličce 15 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist