Řasenka, linky, stíny... pro CITLIVÉ OČI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 23.04.11 21:17
Řasenka, linky, stíny... pro CITLIVÉ OČI

Co můžete doporučit?

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 25.04.11 13:10

řasenka Max Factor 2000Callories - mně nikdy nevadila(ani když mi tekla s potem při sportu do očí), a co znám dámy, které mají velmi citlivé oči, tak také jim nepůsobila žádné potíže(dokonce v/s ní zkoušely i spát a ráno oči také dobré) :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 25.04.11 15:52

Díky za tip, tahle je dost chválená… vyzkouším.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 25.04.11 20:32

Clinique dekoratívku odporúčam

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 27.04.11 00:39
1Miru píše: řasenka Max Factor 2000Callories - mně nikdy nevadila(ani když mi tekla s potem při sportu do očí), a co znám dámy, které mají velmi citlivé oči, tak také jim nepůsobila žádné potíže(dokonce v/s ní zkoušely i spát a ráno oči také dobré) :D

Však ona je tak i prezentovaná, má to na sobě snad i napsáno: pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček.
Jo, je fajn, zrovna ji mám :D Některé jiné mě občas dráždí, tahle zatím ani jednou. A maluje krásně, na denní líčení dokonalé ;-)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 28.04.11 20:41

P9šu to už sem, i když se to probíralo jinde - ale chci se zastat řasenek Alverde. Dlouho už jiné nepoužívám, moje mamča taky a jsme spokojené obě… Mám dvě - jedna ta obyčejná v zeleném obalu a druhá černá se stříbrným víčkem (false lashes). Obě jsou fajn, ta Flase Lashes má skvělý kartáček, hezky oddělí řasy (nesnáším slepené řasy!)
Jo a hlavně - Alverde zelená má nááádherný odstín hnědé. Jakékoli chemické hnědé byly moc tmavé, skoro černé nebo jakoby studené, nehledě na to, že jsem věčně žádnou nemohla sehnat - nebo jen nějakou, co stála za houby… Tahle má krásnou teplou tmavě čokoládovou barvu, líbí se mi to prostě mnohem víc než černá. A jak se jinde zmiňovalo - nezvýrazňuje nijak extrémně, ale mě to takhle stačí a i se mi to víc líbí. Dávám tak dvě vrstvy a stačí… A nesmrdí, spíš voní :wink: a dobře se odličuje.
A fakt neštípe, jiné než přírodní už ani nechci… Teďka klidně můžu zůstat nalíčená celý den - od rána až do večera, ale s chemickými jsem musela odličovat hnedle po příchodu ze školy, aby byl už pokoj…
Takže se nebojte je zkusit, kdyžtak to člověka nezruinuje :wink:

Ale tu MaxFactor 2000… neznám, takže porovnat nemůžu.

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist