řasenka- poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 28.04.09 06:58
řasenka- poraďte

Chtěla bych investovat penízky do nějaké dražší řasenky. Používám L'Oreal Volume collagene a False lash effect Mascara od Max factor, ale nejsem moc spokojená. Uvažuju o Chanelu a Lancome, ale nemám s tím žádné zkušenosti. Tyhle jsou už docela drahé, tak by mi pomohly Vaše názory a zkušenosti.

Vždycky jsem si myslela, že ty prodavačky v Douglasu, Sephoře a spol., neví nic o parfémech, ale kosmetiku mají zmáknutou. Není to pravda, neví nic parfémech, ani o kosmetice. Nebo ví a tají to. Každopádně, z nich jsem nic nevypáčila. :-)

Jo a chtěla bych, aby dokázala tak zhruba všechno- prodloužit, zahustit, zvýraznit…

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 28.04.09 08:39

U mně vítězí jednoznačně řasenka Lancome Hypnose. S E.L. a Clinique nemám dobrou zkušenost, pálily mě z nich oči.
Jinak téma řasenka už zde bylo: http://www.arome.cz/…iewtopic.php?…

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 28.04.09 09:23

Lancome Hypnose som mala a bola som spokojná. Teraz mám Lancome Hypnose Onyx a som veľmi spokojná. Skvelá bola aj Clinique - High Impact Mascara.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 28.04.09 09:31

jo díky. Já jsem to téma hledala, ale v oddělení kosmetiky. :-) hned se tam mrknu.

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 28.04.09 09:52
Moje naj..

sú Lancome Hypnose / Amplicils. S Dior (mala som Diorshow Unlimited a skôr predĺžila ale nezahustila) som nebola až tak spokojná. Clinique taktiež dobré, ale skôr pre prirozdené zvýraznenie, veľkou výhodu je, že vôbec nelepia, nevytvárajú efekt "muších nožičiek). Tu máš odkaz na blog, kde sú recenzie riaseniek, každej vyhovuje síce iná, ale aspoň sa pozri, aký majú efekt na očiach, niekde dole na www stránke sú zoradené jednotlivo. http://www.abeautyfulsentiment.com/sear … a%20series

Mne teraz prišla minivzorka Chanel Exceptionnel, tak som zvedá, či bude lepší efekt ako s Lancome. Inak na mimibazare.cz sa dajú zohnat aj minispiralky Lancome, Clinique najčastejšie a rovnako aj výhodnejšie veľké balenia, takze skús aj tam pozrieť.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 28.04.09 10:04

Holky, a fakt se vyplatí taková investice do řasenky? Já od ní totiž zas tak moc nechci. Nechci, aby zhušťovala, ani prodlužovala. Vadí mi vyloženě husté kartáčky. Zatím nejvíc mi vyhovuje obyčejná Rimmelka za 90,– kč :lol: , ta je tak akorát. Zatím nejdražší moje řasenka byla za cca. 300,–kč. Je pravda, že řasy mám husté, i když spíš světlé. Takže je potřebuju prostě jen nabarvit. I tak ale myslím, že ty drahé řasenky zas nemůžou umět takové zázraky, nebo ano? Ráda se nechám vyvést z omylu :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 28.04.09 10:11

Drahe rasenky podle me nejsou zazracne,platis hlavne za znacku.
Stejne dobre a nekdy i lepsi muzes sehnat v daleko nizsi cenove kategorii.Tot muj nazor.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 28.04.09 10:18
Myskamauska píše:
Drahe rasenky podle me nejsou zazracne,platis hlavne za znacku.
Stejne dobre a nekdy i lepsi muzes sehnat v daleko nizsi cenove kategorii.Tot muj nazor.

To si právě taky myslím :) Ale asi záleží opravdu na tom, co kdo preferuje. Pro mě jsou třeba větší investice do řasenky, rtěnky, všeobecně do dekorativní kosmetiky doslova vyhozené peníze.
U pečující kosmetiky je to jiné.

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 28.04.09 11:08

To je ťažké, niekto si môže nájsť aj svoju naj.. medzi lacnými. Ja som skúšala Rimmel, Max Factor-to boli príšerné riasenky. Loreal-ma taktiež nenadchol. Z lacnejších sú skvelé od Avonu: Super Shock, Daring Curves. Ale najviac spokojná som jednoducho s Lancome, nenašla som podobnú riasenku, keďže potrebujem zahustiť, lebo mám riasy len dlhé:(

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 28.04.09 11:20
emily píše:
To je ťažké, niekto si môže nájsť aj svoju naj.. medzi lacnými. Ja som skúšala Rimmel, Max Factor-to boli príšerné riasenky. Loreal-ma taktiež nenadchol. Z lacnejších sú skvelé od Avonu: Super Shock, Daring Curves. Ale najviac spokojná som jednoducho s Lancome, nenašla som podobnú riasenku, keďže potrebujem zahustiť, lebo mám riasy len dlhé:(

Emily, já zas jen husté, takže bych asi potřebovala i prodloužit :) Ale je mi zkrátka líto dát tolik peněz za řasenku :( Dost se tu ale opakuje chvála na tu Lancome Hypnose, příp. Hypnose Onyx. Co je na ní zvláštního? A teď to nemyslím pejorativně, ale opravdu čistě výzvědně :wink:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 28.04.09 11:21

Jasne ze najdes mezi drahymi rasenkami dobre,ale bohuzel taky spatne,takze pro me to nakonec vyjde nastejno.
Kazdy si musi najit holt tu svoji,ktera mu vyhovuje. :wink:

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 28.04.09 12:44

Recenze drogerkových řasenek:

http://www.youtube.com/watch?… http://www.youtube.com/watch?…

Já osobně mám ráda jednu řasenku od Maybelline - nevím teď z hlavy název, ale je to takové buclaté tmavě modré balení. Víc než dvě stovky bych za řasenku V ŽIVOTĚ nedala. I ty dvě stovky jsou dvakrát tolik, než mi za řasenku přijde soudné… :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 28.04.09 12:47

U mě je to tak, že kdybych si musela vybrat jen jednu věc z kosmetiky, kterou si nechám, je to jedině řasenka. Bez té se neobejdu.

No, právě to mě zajímalo, jestli jsou ty dražší lepší, nebo nějaké zkušenosti s nima. Když jsem se ptala v Sephoře, tak mi řekli: „No, to musíte vyzkoušet.“ Nechce se mi jen tak zkoušet něco za osm stovek, abych pak zjistila, že je to k ničemu.

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 28.04.09 13:05

Ani já se bez řasenky neobejdu. Nemusím se moc líčit, ale řasy musím vždy aspoň přelíznout, prostě jinak jsem nevýrazná. I tak mi ale sedm stovek za řasenku přijde moc, takovou službu mi zas neudělá. Jo, takhle kdyby vydržela sedmkrát déle, než ta za stovku, to by byla jiná :)

Jinak mi ani nejde tolik o to, na řasence ušetřit. Tu Rimmelku mám proto, že mi fakt maximálně vyhovuje. Z toho, co jsem zkusila, mi dělá nejhezčí řasy. Je to Extra Super Lash - Lash Building Mascara. A to jinak kosmetiku Rimmel nesnáším. Pak mám ráda ještě Max Factor 2000 Calorie, ale ta už má pro mě moc hustý kartáček.

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 28.04.09 13:30

Magnum od Dermacolu taky neni marna.

, takhle kdyby vydržela sedmkrát déle, než ta za stovku, to by byla jiná

:lol: :lol: :lol: klubko moje reč :D :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist