Reakcie na vašu poličku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

llustrnka
Parfémová maniačka 565 příspěvků 19.08.15 01:20
Reakcie na vašu poličku

Zaujímalo by ma, ako reagovali vaše návštevy či známi, keď u vás videli poličku s množstvom parfémov? Reakcie z môjho okolia boli:

• „Videla som tie vône u teba doma, čo s toľkými robíš? Mne stačí jedna, aj z tej ma bolí hlava!“
  • „Ty obchoduješ s parfémami? A tie malé fľaštičky (odstreky) sa dajú tiež kúpiť?“
  • „Koľko vôní … nedáš mi nejakú?“
  • „Vidím, že si závislá od vôní. Každý máme niečo, ja zbieram hodinky.“
  • „To sa dalo čakať. Ty si vždy bola taká na čačky-mačky, voňačky.“

Spomínam si len na tieto. :D Pospomínajte aj vy.

Na poličce 29 parfémů 1 miniatura 18 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineRosa N.
Nevyléčitelná závislačka 1665 příspěvků 19.08.15 04:14

no, u mě jsou většinou v úleku němém a pak.. :think: beru si z toho, že bych měla občas pustit druhé lidi ke slovu. :mrgreen: Příště nebudu dutat, našpicuju uši a budu poslouchat co vlastně říkají.
Zatím nashle, buďte tady hodní! :mavam:

Na poličce 96 parfémů 58 miniatur 314 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 25 parfémů

porjk
Nevyléčitelná závislačka 1265 příspěvků 21.08.15 19:55

@llustrnka zdaleka jich nemám tolik,jako ostatní zde,ale i tak se setkám většinou s větou ,,a to všechno spotřebováváš (užiješ,potře­buješ)?" Odpovídám ,,pořád mám málo " :)

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 21.08.15 20:17

Jste dobré, že to svému okolí přiznáte. Já raději mlžím, abych svůj koníček nemusela ospravedlňovat. Málokdo tohle nadšení chápe. Většina v tom vidí zbytečné rozhazování a nepochopitelnou marnivost. Málokdo mi vidí do hlavy, kde mám napsáno, že prostě jen miluju a ráda objevuju krásné vůně. :mrgreen:

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8044 příspěvků 21.08.15 20:51

@viky Já se parfémy taky nikomu nechlubím,ví o nich jen dcera a dvě kamarádky.V práci se mě třeba kolegyně zeptají,čím voním,ale že je to Chanel jim přiznat nemůžu,hned by následovala otázka,kolik to stálo a to by asi nerozdýchaly,kdy­bych jim na to byla ochotná odpovědět.Pro ně je to zbytečnost a vyhazování peněz.
Jinak ale zmíněné kamarádky se vždy rády podívají a přivoní co mám nového a jsou rády,když jim věnuji odstřik,nebo flakonek s vůní.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Makiiii
sv. Parfema z Kecálburgu 2925 příspěvků 22.08.15 21:47

@paty Mám to také tak. Nijak se parfémy nechlubím a o mém „koníčku“ ví pouze manžel (naštěstí mě v něm podporuje a také sem tam obdarovává), maminka a tři kamarádky - také na vůních závislé, se kterými pořádáme jednou za čtvrt roku „voňavá sezení“, kdy každá doneseme novinky a očucháváme, odstříkáváme…no prostě paráda. Co se týče zbytku rodiny, tak jitě tuší, že nemám jen jeden parfém, když pokaždé, co se s kýmkoliv vidím, řeknou, že zase voním něčím novým…dál se neptají a já nereaguji. Kolegyně v práci neocení a nepochválí ani nové oblečení, či kabelku, natož pak nějakou vůni…ty jsou rády za Pumu či Adidas, které si ovšem vzájemně nikdy nezapomenou pochválit :lol: A kdo nejde s nimi, jde proti nim :pankac:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 38 odstřiků 312 vzorků V tužebníku 4 parfémy

safík
Znalkyně 347 příspěvků 23.08.15 11:41

Manžel to neřeší neb do poličky v koupelně mi neleze a tudíž ani netuší co mám a co ne a kde poschováváno.Děti ví a baví se tím tak nějak se mnou-zkouší,na vyžádání komentují atd.Kamarádky neví-neříkám a neukazuji,protože by to nebylo pochopeno natožpak ceny a značky…Jednou jsem do práce mladým kolegyním vzala cca půl své poličky(a to jsem celkem žabař proti ostatním zde)a nechala jsem je pokochat se a navonět.Nevěřily a žasly,když jsem to vybalila na stole-dokonce jedna vytáhla foťák a že si to musí vyfotit,že to není možné takové množství(a to byla jen slabá ochutnávka) 8) a příště,když jsem se jí ptala na její novou vůni-co že to má a odkud,tak říkala:ty se ani neptej,ty máš tisíc vůní,ty si už nic kupovat nepotřebuješ :P

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

llustrnka
Parfémová maniačka 565 příspěvků 23.08.15 23:13

Ja tiež neupozorňujem návštevy na poličku, ale bohužiaľ, je na viditeľnom mieste. :roll: Keď sa budeme sťahovať, budem vopred myslieť na pohodlné miestečko, chladné, tmavé a veľké! :D

Zuzana Kizová
Znalkyně 338 příspěvků 29.08.15 13:25

Moje teta: To si musím vyfotit.
Můj muž: Měla by ses léčit, víš o tom? Švagrová: To chci taky!
Kolegyně z práce: No ty vole :-D!

Moc ji nikomu neukazuju :-)

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

llustrnka
Parfémová maniačka 565 příspěvků 29.08.15 15:18

@Zuzana Kizová tak to už hej, Tvoja polička určite zaberá dosť miesta :D :palec:

ZorkaO
Znalkyně 495 příspěvků 23.09.15 07:15

Kamaráti, tak takúto reakciu na poličku ste istotne ešte nezažili. Keďže máme formu doma, na prvom podlaží domu, klienti sa nám bežne presúšajú po kancelárii, rokovavej miestnosti, kde som vlastne ja a moja rodinka doma. Takže tu sa honosí aj moja milovaná polička s parfémami. Možno v nej nemám žiadne raritky a poklady, ale pre mňa je to moja, neopakovateľná polička, kam unikám pred smútkom, stresom a starosťami…
Len asi pred mesiacom, akoby ma oblial ľadovou vodou… po rušnom dni,kedy sa u nás premlelo plno ľudí, z mojej poličky zmizli dve voňavky… Jil Sander SUN a Lolita Lempicka ml veľké jablčko, moje milované, skoro plné!!!
Nuž, niekomu sa tak zapáčili, že si ich strčil do kapsičky :cert: :cert: :cert: Bože, keby ozaj niekto, kto na to nemá, ma poprosil, verte mi, že by som mu tú vôňu zo srdca darovala… ale takto? Môže sa z nej ten niekto radovať? :,( :,( :,(
A tak, keď teraz ku mne prídu, alebo stretám tých klientov, čo boli vtedy u nás, len potichu ňufám nosom, či náhodou nezacítim známe tóny Jil Sunder a Lolitky… :,(
Smutné… nie je mi tak ľúto za flakónikmi s vôňou…kúpim si iné… ale o princíp… že niekomu pomáhaš, hľadáš im pomoc a riešenie, a oni, poza Tvoj chrbát, sa ulakomia aj na Aromácku poličku… :cert: :cert: :cert:

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 5 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1195 příspěvků 23.09.15 08:34

Zorka, toto je drzosť najhrubšieho zrna. Ver mi že dotyčnej/ému sa to v nejakej podobe vráti. Možno by si mala poličku presnúť na iné/ súkromnejšie miesto.

Na poličce 48 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2199 příspěvků 23.09.15 08:34

@ZorkaO
Tak to je strasny! Lide jsou opravdu neuveritelni. Co si mysleli? Ze to nepoznas, ze je ti to jedno? A nebude jim blbe v te vuni prijit? To jsem teda zvedava, jak toto dopadne.

Na poličce 8 parfémů 12 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Daňule89
Nevyléčitelná závislačka 1357 příspěvků 23.09.15 10:35

@ZorkaO
To je teda hrozné! Je až k nevíře, čeho jsou někteří jedinci schopni a ani jim to není hloupé. :(

Na poličce 61 parfémů 171 miniatur 58 odstřiků 638 vzorků V tužebníku 130 parfémů

Hanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 2691 příspěvků 23.09.15 11:08

@ZorkaO Proboha, nedovedu se nějak vžít do pocitu člověka, který se voní kradeným parfémem.Vždyť vůně mají do našeho života přinášet harmonii, vyrovnanost, pocit pohody…

Svoji poličku bych určitě nepřiznala před některými kolegyněmi z práce - mají potřebu komentovat i pouhou skutečnost, že jsem něčím navoněná :cert: , ba dokonce si všimly, že to není pouze jedna vůně…Považují to za neodpustitelné vyhazování peněz. Ale když je tak někdy pozoruji a slyším (denně k svačině zákusky, chlebíčky, krabička cigaret na den, povzdechnutí, že musela obnovit kompletně šatník, protože se už do ničeho nevešla..) - jejich měsíční osobní útrata se určitě vyrovná nejméně jedné ne zrovna laciné vůni.

Takže - žádný pocit viny, rodinu finančně neruinuji(zatím se brzdím :mrgreen: ), tak není co řešit. Vůně miluji a chci poznávat a zkoušet ještě mnohé další.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist