Red Vetyver (Montale)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 22.09.10 23:13
Red Vetyver (Montale)

Zrovna finišuju lahvinku a za zvuku Devin Townsendova úžasného vokálu jsem překonal ostych a taky se odvážím napsat na fórum.

V tomhle vlákně:
http://www.basenotes.net/…-Red-Vetyver
je popsána přesně tatáž historka, která se mi stala cca před rokem … taky jsem si myslel že to v AusLiebeZumDuft spletli a dali mi Terre.

Zkoušeli jste někdo a máte podobné zkušenosti.

Mimochodem … je to pá měsíců a na Terre jsem nějak začal být alergický … pořád se mi moc moc líbí, ale rozbolí mě z něj hlava. Takže jsem zbytek někomu věnoval.
Dnes jsem po delší době zkoušel Red Vetyver … a řekl bych, že nejenom, že stejně voní, ale i ten bolehlav by se zřejmě přihlásil (při aplikaci větší než malé (na zápěstí))

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Ishar
Učednice 107 příspěvků 18.10.10 12:22
xronos píše:
Zrovna finišuju lahvinku a za zvuku Devin Townsendova úžasného vokálu jsem překonal ostych a taky se odvážím napsat na fórum.

V tomhle vlákně:
http://www.basenotes.net/…-Red-Vetyver
je popsána přesně tatáž historka, která se mi stala cca před rokem … taky jsem si myslel že to v AusLiebeZumDuft spletli a dali mi Terre.

Zkoušeli jste někdo a máte podobné zkušenosti.

Mimochodem … je to pá měsíců a na Terre jsem nějak začal být alergický … pořád se mi moc moc líbí, ale rozbolí mě z něj hlava. Takže jsem zbytek někomu věnoval.
Dnes jsem po delší době zkoušel Red Vetyver … a řekl bych, že nejenom, že stejně voní, ale i ten bolehlav by se zřejmě přihlásil (při aplikaci větší než malé (na zápěstí))

Red Vetyver (Montale) bohužel neznám ,ale pokud se mohu přidat , tak Devina Townsendova znám. A hraje u něj na škopky ještě Gene Hoglan ( z Death ) :-) .

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 18.10.10 17:04

No, mně spíš připomínal Eau Des Merveilles, ale Terre je v něm rozhodně také cítit. :conf:

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 22.10.10 23:52
Ishar píše:Red Vetyver (Montale) bohužel neznám ,ale pokud se mohu přidat , tak Devina Townsendova znám. A hraje u něj na škopky ještě Gene Hoglan ( z Death ) :-) .

no jo … Chucka Schuldinera je velká škoda … asi si dám „spirituální léčbu“

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ishar
Učednice 107 příspěvků 24.10.10 18:32
xronos píše:
Ishar píše:Red Vetyver (Montale) bohužel neznám ,ale pokud se mohu přidat , tak Devina Townsendova znám. A hraje u něj na škopky ještě Gene Hoglan ( z Death ) :-) .
no jo … Chucka Schuldinera je velká škoda … asi si dám „spirituální léčbu“

jo to není na škodu pustit si „spirit. léčbu“ , já si pustím odpich v podobě CD - Symbolic - Crystal Mountin

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist