Redken Oil Detox šampon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 18.08.09 14:48
Redken Oil Detox šampon

holky, máte některá zkušenost? Opravdu to pomůže?
zkoušela jsem kde co i drahé šampony z lékárny, výsledek je ten, že si beztak musím každý den umýt hlavu. Bojím se, aby to nebyly vyhozené peníze, uvažuji, že bych koupila i s tím sérem, tak se bojím. Pojedeme na hromadnou dovolenou a nechci tam každé ráno strašit s ručníkem na hlavě :roll: mám dlouhé vlasy, tak je to fakt opruz :roll:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 06.09.09 10:34

Nikdo mě nevaroval, takže už mohu sdělit vlastní zkušenost. :roll:

Po nanesení šamponu se mi okamžitě pod rukama začaly vlasy měnit na instalační žíně, jestli to některá znáte. Něco strašného, normálně vůbec kondicionér nepoužívám, mám vlasy hladké a celkem v pohodě, po tomto šamponu se změnily v chumel, který pamatuji po mé první trvalé před 14 ti lety, kdy se mi podařilo vlasy totálně zničit..
Rozčesat nešly vůbec, ale chtěla jsem zkusit účinnost proti maštění, tak jsem je dorozčesala až po vysušení a vyvarovala se kondicioneru. Je pravda, že se zmastily méně, ale že bych je nemusela mýt více dní pochybuji.
Ještě mám k tomu to sérum (to už jsem neměla odvahu vůbec použít), ale zkusím to s normálním šamponem.
Holky, děs běs a těch peněz :evil: Takovou hrůzu jsem od Redkenu fakt nečekala :shock:

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 06.09.09 19:58

Leni, s Redkenem zkušenosti nemám, ale pokud Ti můžu poradit, tak hlavní příčina maštění může být i délka vlasů. Sama jsem měla před rokem ještě vlasy pod lopatky, a musela jsem si mýt vlasy skoro denně :roll: Pak jsem udělala razantní změnu a nechala si je zkrátit a hodně prostříhat, tím se zvětšil objem a nejsou ubité u hlavy :wink: Taky hodně pomáhají melíry nebo barvy, které taky vlásky vysuší, mě to pomáhá :) Jinak taky jsem vyzkoušela spoustu šamponu, a hodně dobrý je buď od Loreal Professional Paris Volume expand mineral CA, a po umytí si je postříkám Volume Double Boost od Goldwell, sice je to investičně dražší, ale mě to hodně pomáhá. Ten Goldwell vlasy zpevní a dodá na hustotě, a vůbec nezmastí :banana: A vydrží hodně dlouho, už jej mám 3měsíc a pořád je v něm ho moooc :wink: A ten šampon vydrží taky déle než obvyklé šampony z drogerie, stačí jej trošičku a perfektně pění :wink:

Tady jsou odkazy: http://www.vlasy-kosmetika.cz/Laky-na-v … 200ml.html http://www.pro-vlasy.cz/p/loreal-serie- … nym-vlasum

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 06.09.09 20:34

Já zase na Redken nedám dopustit,ale používám body full na jemně vlasy,šampon a kondiš, a střídám s jinými přípravky,spíše je nutné si najít svoji řadu,která sedí tomu danému typu vlasů,někde na netu byly takové malé mini balení,na zkoušení dobré,ale myju tak jednou za dva,nejvíce tři dny.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 06.09.09 22:34

holčinky díky za tip. Ten L´Oreal asi zkusím. U mně bohužel radikální řešení není možné, vůbec by se to ke mně nehodilo. Navíc nemám problém splihlých vlasů, ani na objem si nestěžuji. Tužidlo používám jen trochu na předek vlasů, jinak není potřeba.
Jediným problémem je to, že druhý den ráno mám vlasy mastné u hlavy a tím pádem se začnou slepovat no já tak nemůžu vyjít ven i když ostatním to tak strašné nepřijde, já si připadám jako sociál.

Co se týče barvení, tak to je opět otázka dvou třech dnů, než se pokožka hlavy zregeneruje a opět se mastí jako dřív.

Já jsem taky zkoušela více Redkenů, používám šampon Extreme - ten tmavě modrý, je bezvadný, ale můj problém to bohužel neřeší. :? U mne to není otázka blbého tužidla nebo něčeho jiného, je to dané pokožkou hlavy a s tím se asi nic dělat nedá :cry:

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist