Parfémy REFAN

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angelina2411
Učednice 51 příspěvků 15.08.09 17:45
REFAN

Prosím vás, co je to vlastně za firmu ten Refan? A co to nabízí za parfémy (po čtvrt litrech :) ) ? Název firmy mi nic neříká a po rozkliknutí jejich www jsem nenašla ani řádku o jejich zboží. To je něco jako FM a SAY nebo mají originální vůně v náhradních flakónech? Ptám se, protože ve Francii si třeba můžete v parfumérii zakoupit náplň do Angela a načepují vám ji z fontánky.

Na poličce 14 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 19 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 15.08.09 19:46

Tady se o nich píše: http://www.refan-parfemy.cz/pages.php?p … an_o_firme

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Angelina2411
Učednice 51 příspěvků 15.08.09 20:22

Aha, takže další alternativa… Díky za informaci. Škoda že více výrobců parfémů nenabízí znovu naplnitelné flakóny jako je tomu u výše zmiňovaného Angela. Ušetřilo by nám to nějakou tu korunku a mohly bychom si dopřát další voňavý skvost :D A ještě bychom měly dobrý pocit, že se chováme ekologicky.

Na poličce 14 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Arome Samsara
Učednice 146 příspěvků 22.09.11 11:13
Parfemy REFAN...

Ahojte kočky,
prosím Vás,máte odskúšané vône z imitácie parfemov Refan?
Uprednostňujem originály,ale momentálne by som vyskúšala aj toto,viete mi povedať,či sa naozaj podobajú origin.parfemu,ako dlho vydržia a či sa vôňa po nejakej tej minúte ,,neláme" a nevonia umelo,chemicky a pod.
Konkretne ma zaujíma CHLOE / ale aj iné /,máte skúsenosti,ako voňajú?
Dakujem.

Na poličce 50 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineEvulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9233 příspěvků 22.09.11 11:26

Ak môžem poradiť, tak parfémy Refan majú s tými originálnymi spoločné pramálo… možno len ten vrchný tón, ktorý oklame ľudí, aby si to kúpili…potom sa vôňa rozloží do sladkej ovocnej limonády a je úplne jedno, akú „značku“ si kúpiš :) Jedna známa mala celý vzorkovník, takže som toho poskúšala celkom dosť, ale za mna jednoznačné NIE!!! Radšej si došetri a kúp si originál…
A veľmi pochybujem, že na tomto fóre Ti niekto poradí niečo iné ;)

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 111 vzorků V tužebníku 5 parfémů

albeni1  22.09.11 11:32

Napodebeniny vezmi obloukem a podívej se v drogerii po C-THRU Crystalline.
To je naprosto věrná „sestra“ naší moderní Chloe. A není to žádná rozlévaná břečka, ale normální drogerijní značka. Nebo je zde:
 http://www.drogeriemarket.cz/…ne-edt-30-ml

Dominique
Parfémová maniačka 574 příspěvků 22.09.11 11:36

… súhlasím, základy Refanov sú si takmer navlas podobné len v hlave sa ako tak líšia… kolegyňa ich používala a bolo to vyložene otravné, neustále to musela prestriekavať aby sa podobalo… keď som jej povedala, že cítim odlakovač tak poznamenala „no dovoľ, to je môj Gucci“ :roll:

…radšej investovať do originálu, je to dokonca cenovo výhodnejšie, nemusíš sa oblievať každú hodinku… :D

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Arome Samsara
Učednice 146 příspěvků 22.09.11 12:02

Ďakujem baby,
ste zlaté,zrejme ste mi ušetrili peniaze,lebo som už bola nabačmaná nízkymi cenami :bang: ,že čo ak náhodou a určite by som si objednala aj iné parfemy odtial,ale som rada,že ste mi v podstate potvrdili moje skryté obavy z týchto imitácií.

Na poličce 50 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Nefertari
Učednice 79 příspěvků 20.10.11 07:09

Když už jsme u toho, tak já zase dodnes nevim, jak se správně čte refan juli 8-)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

apole
Učednice 133 příspěvků 14.03.12 18:01

Refan,jsou to opravdu docela zdařilé alternace,čili imitace parfémů,ale originál je originál a kolikrát je levnější než celá imitace :?

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

True
Učednice 36 příspěvků 18.06.12 12:23

Tak jsem si objednala 3 alternativy od Refan a musím konstatovat, že fakt super :palec:. Nečekala jsem tak věrné kopie ani ve snu. :potlesk:
Mám Envy Me, Hypnotic Poison a Poeme. Všechny mám i v originále, jako vzorky, takže neporovnávám jen ze vzpomínek. :D

Na poličce 16 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 15 parfémů

TESSA2510
Učednice 68 příspěvků 07.09.12 15:28
refan

Za sebe můžu potvrdit, že vůně jsou opravdu moc povedené s dlouhou výdrží. Koupila jsem už mnoho alternací a velká spokojenost 8) :mavam:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém

TESSA2510
Učednice 68 příspěvků 07.09.12 15:29
refan

Za mne velká spokojenost. Velmi povedená alternativa orginálu s velmi dobrou výdrží. Měla jsem už několik druhů a opravdu velká spokojenost. 8)

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém

alix01
Učednice 55 příspěvků 20.11.12 16:30
dawidof cool water a refan

chystam se na cool water women od Davidof,ale mam jen vzorek od Refanu…moc se mi libi,porovnaval nekdo original z imitaci od refanu?

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 11 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 283 parfémů

Mitchell
Znalkyně 430 příspěvků 27.02.13 10:22

Gucci Rush 2 jsem používala několik sezon. Když se jej kamarádka pořídila v tomto obchodě, tak jsem jej nepoznala :mrgreen: .

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 9 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist