Parfémy REFAN

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angelina2411
Učednice 51 příspěvků 15.08.09 17:45
REFAN

Prosím vás, co je to vlastně za firmu ten Refan? A co to nabízí za parfémy (po čtvrt litrech :) ) ? Název firmy mi nic neříká a po rozkliknutí jejich www jsem nenašla ani řádku o jejich zboží. To je něco jako FM a SAY nebo mají originální vůně v náhradních flakónech? Ptám se, protože ve Francii si třeba můžete v parfumérii zakoupit náplň do Angela a načepují vám ji z fontánky.

Na poličce 14 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 19 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 15.08.09 19:46

Tady se o nich píše: http://www.refan-parfemy.cz/pages.php?p … an_o_firme

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Angelina2411
Učednice 51 příspěvků 15.08.09 20:22

Aha, takže další alternativa… Díky za informaci. Škoda že více výrobců parfémů nenabízí znovu naplnitelné flakóny jako je tomu u výše zmiňovaného Angela. Ušetřilo by nám to nějakou tu korunku a mohly bychom si dopřát další voňavý skvost :D A ještě bychom měly dobrý pocit, že se chováme ekologicky.

Na poličce 14 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Arome Samsara
Učednice 144 příspěvků 22.09.11 11:13
Parfemy REFAN...

Ahojte kočky,
prosím Vás,máte odskúšané vône z imitácie parfemov Refan?
Uprednostňujem originály,ale momentálne by som vyskúšala aj toto,viete mi povedať,či sa naozaj podobajú origin.parfemu,ako dlho vydržia a či sa vôňa po nejakej tej minúte ,,neláme" a nevonia umelo,chemicky a pod.
Konkretne ma zaujíma CHLOE / ale aj iné /,máte skúsenosti,ako voňajú?
Dakujem.

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 22.09.11 11:26

Ak môžem poradiť, tak parfémy Refan majú s tými originálnymi spoločné pramálo… možno len ten vrchný tón, ktorý oklame ľudí, aby si to kúpili…potom sa vôňa rozloží do sladkej ovocnej limonády a je úplne jedno, akú „značku“ si kúpiš :) Jedna známa mala celý vzorkovník, takže som toho poskúšala celkom dosť, ale za mna jednoznačné NIE!!! Radšej si došetri a kúp si originál…
A veľmi pochybujem, že na tomto fóre Ti niekto poradí niečo iné ;)

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

albeni1  22.09.11 11:32

Napodebeniny vezmi obloukem a podívej se v drogerii po C-THRU Crystalline.
To je naprosto věrná „sestra“ naší moderní Chloe. A není to žádná rozlévaná břečka, ale normální drogerijní značka. Nebo je zde:
 http://www.drogeriemarket.cz/…ne-edt-30-ml

Dominique
Parfémová maniačka 574 příspěvků 22.09.11 11:36

… súhlasím, základy Refanov sú si takmer navlas podobné len v hlave sa ako tak líšia… kolegyňa ich používala a bolo to vyložene otravné, neustále to musela prestriekavať aby sa podobalo… keď som jej povedala, že cítim odlakovač tak poznamenala „no dovoľ, to je môj Gucci“ :roll:

…radšej investovať do originálu, je to dokonca cenovo výhodnejšie, nemusíš sa oblievať každú hodinku… :D

Na poličce 27 parfémů 6 miniatur 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Arome Samsara
Učednice 144 příspěvků 22.09.11 12:02

Ďakujem baby,
ste zlaté,zrejme ste mi ušetrili peniaze,lebo som už bola nabačmaná nízkymi cenami :bang: ,že čo ak náhodou a určite by som si objednala aj iné parfemy odtial,ale som rada,že ste mi v podstate potvrdili moje skryté obavy z týchto imitácií.

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Nefertari
Učednice 79 příspěvků 20.10.11 07:09

Když už jsme u toho, tak já zase dodnes nevim, jak se správně čte refan juli 8-)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

apole
Učednice 133 příspěvků 14.03.12 18:01

Refan,jsou to opravdu docela zdařilé alternace,čili imitace parfémů,ale originál je originál a kolikrát je levnější než celá imitace :?

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

True
Učednice 36 příspěvků 18.06.12 12:23

Tak jsem si objednala 3 alternativy od Refan a musím konstatovat, že fakt super :palec:. Nečekala jsem tak věrné kopie ani ve snu. :potlesk:
Mám Envy Me, Hypnotic Poison a Poeme. Všechny mám i v originále, jako vzorky, takže neporovnávám jen ze vzpomínek. :D

Na poličce 16 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 15 parfémů

TESSA2510
Učednice 68 příspěvků 07.09.12 15:28
refan

Za sebe můžu potvrdit, že vůně jsou opravdu moc povedené s dlouhou výdrží. Koupila jsem už mnoho alternací a velká spokojenost 8) :mavam:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém

TESSA2510
Učednice 68 příspěvků 07.09.12 15:29
refan

Za mne velká spokojenost. Velmi povedená alternativa orginálu s velmi dobrou výdrží. Měla jsem už několik druhů a opravdu velká spokojenost. 8)

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém

alix01
Učednice 55 příspěvků 20.11.12 16:30
dawidof cool water a refan

chystam se na cool water women od Davidof,ale mam jen vzorek od Refanu…moc se mi libi,porovnaval nekdo original z imitaci od refanu?

Na poličce 22 parfémů 1 miniatura 11 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 283 parfémů

Mitchell
Znalkyně 429 příspěvků 27.02.13 10:22

Gucci Rush 2 jsem používala několik sezon. Když se jej kamarádka pořídila v tomto obchodě, tak jsem jej nepoznala :mrgreen: .

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist