Refan parfémy názory, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 01.11.09 10:36
Refan parfémy názory, zkušenosti

Kdysi dávno jsem si koupila imitaci Gucci Envy a Tommy Hilfinger Tommy Girl, moc mi voněly od začátku až do konce, možná to bylo díky nevyčichanému nosu, před časem jsem si konečně pořídila originály a voní mi úplně stejně.Samozřejmně jenom podle paměti, je to už 8 let, co jsem se parádila imitací.
Jaké máte zkušenosti vy, používali jste někdo?

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů
Reakce:

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1717 příspěvků 08.10.11 17:45

Je krýze a tak já tedy objednala u Refanu vzorek Poeme a z nostalgie Venezii (tu jsem před lety od Refanu měla a každý chválil). Tak dám vědět jak to dopadlo. Já si totiž tu Poeme asi v originálu nikdy nekoupím. Na Elninu za 790,– Kč jsem na 30 ml koukala dva měsíce a když jsem si jí teď po výpatě chtěla objednat tak tam dneska není. Moc prachů taky nemám a dražší jí nechci.

Na poličce 85 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 39 vzorků V tužebníku 1 parfém

martisisinka
Učednice 245 příspěvků 08.10.11 19:52

Tak pak dej vědět, taky mě to zajímá :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1717 příspěvků 17.10.11 16:39
zkouška

Tak docela spokojenost. Rozhodně musím říct, že je Refan asi lepší než Federico Mahora. Poeme si je podobná i když asi tak po 10 minutách se v ní objeví trochu štiplavá látka a vůně je rozostřená. Pak se usadí a opravdu je té Poeme podobná. Venezia je nostalgie. Ale originál si stejně pořídím. Vzpoměla jsem si, že jsem kdysi dávno měla také od nich imitaci Edenu a L´eau par Kenzo, taky jsem byla spokojená.

Na poličce 85 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 39 vzorků V tužebníku 1 parfém

martisisinka
Učednice 245 příspěvků 25.10.11 17:45

Já docela přemýšlím o G. Sabatini Bolero, kdysi jsem ho měla a byl chválen. Dnes už originál asi taky není k sehnání…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Aanomis
Parfémová maniačka 798 příspěvků 02.08.13 09:45

Také mi to nedalo, jelikož jsem si chtěla zakoupit od Refanu alternativu k Escale a Portofino - neb originál je příliš drahý a zoufale dochází..
Udělala jsem tedy pokus. Objednala cca 35 vzorků mně známých i neznámých vůní a budu provnávat.

Zatím vyzkoušeno: Escale a Portofino - nebrat je to jen líh, líh a líh…podoba téměř žádná./možná snad jen jedovatě žlutou barvou ve flakonku"…/

Oproti tomu ale např: COCO Noir a Mon jasmin noir jsou velmi blízko originálu bez náznaku lihového odéru - a jako alternativu na přechodné období možná…

I když jako zastánce „originálu za každou cenu“ volám - raději to vydržte a šetřete !!!!! Raději levnější drogérkovku - než „alternativu či napodobeninu“ Raději podpořím originál než „rádobyoriginál“ .­....

Na poličce 65 parfémů 3 miniatury 53 odstřiků 182 vzorků V tužebníku 7 parfémů

VirnaLisi
Učednice 50 příspěvků 31.08.13 22:35

Ja mám z refanu Bvlgari- Eau d eté.Nemôžem porovnať s originálom,pre­tože som nemala tú česť,ale ako replika nevydrží na mne ani pol hodinu.Mám však vzorku Delicés de Cartiér tiež z refanu a tá sa mi veľmi páčila,tak som si kvôli flakónu zakúpila originál.No a tá je úplne identická.

Na poličce 17 parfémů 6 miniatur 31 odstřiků 232 vzorků V tužebníku 24 parfémů

ZorkaO
Znalkyně 495 příspěvků 26.10.13 07:26

Ja som s nákupmi u REFAN veľmi spokojná, imitácia-neimitácia, cenovo pri 20 percentnej zľave výborné. Venezia vonia skutočne tak, ako stará klasická Venezia,ktorú už nemožno zohnať, nie nová verzia, dopĺňam ju telovým mliečkom tiež Refan, a manžel si nevie vynachváliť pánsky Hypnose- tiež aj s telovým mliekom.Každý v okolí si myslí, že má originál, vonia takmer identicky/máme aj originál/. Na jeho hojné postrekovanie sa by som mu ozaj nemohla kupovať originál Lancome.
U REFAN kupujem aj prázdne fľaštičky na parfém, sú za výbornú cenu a v krásnom prevedení :D
Samozrejme,že mám najradšej originálne parfémy, ale aj REFAN poteší :kytka:

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 5 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist